Jump to content



BMW M4 Coupé Akrapovic - Barcelona MOTO - 18/10/15 - Greek Gatherings


wolves

Recommended Posts

To replay του αγώνα...

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlYmlJdWRSQk1HckU/view?usp=sharing


με εφαγες μπαμπεσικα παναγιωτη βητα στον τελευταιο γυρο  :happy:ανοιξα πορτες ντουλαπες απο ολα τα καλα  :D

ωραιος αγωνας ομως πεντακαθαρος  ...τον ευχαριστηθηκα,μπραβο παιδια  :T:

Το κατάλαβες οτι σε 3 φρεναρίσματα νόμιζα θα σε χτυπήσω ε???

Δεν περνούσε ούτε καρφίτσα ανάμεσα μας!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ouch!Πονεσε η ποινη που πηρα στον 3 γυρο γμτ...περασα τελευταιος και αντε να σας πιασω μετα...δεν πειραζει συνεχιζουμε... :)

 

Congrats guys..πολυ ωραιος αγωνας!

 

Μπραβο ρε Ιασονα αλλη μια φορα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To replay του αγώνα...

https://drive.google.com/file/d/0B81zEBE8GoIlYmlJdWRSQk1HckU/view?usp=sharing

Το κατάλαβες οτι σε 3 φρεναρίσματα νόμιζα θα σε χτυπήσω ε???

Δεν περνούσε ούτε καρφίτσα ανάμεσα μας!!!!

το παθα κι εγω 2,3 φορες και αφησα αποσταση στην αρχη(περιμενα να πεσεις σαν ωριμο συκο :p ) μια ηταν προς το τελος αλλα ειχες αμπαρωσει τις πορτες εκει,καλα εκανες  :p αυτο που καταλαβα ηταν οτι δεν παιξαμε συγκρουμενα αλλα καθαρο αγωνα ...οπως πρεπει  :T:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πωπω χαμος σημερα. Καιρο ειχαμε να δουμε τοσο κοσμο την Κυριακη.

Παραλιγο να μη χωραμε στον σερβερ. (στο ts δε χωρεσαμε παντως... :p )

 

Συγχαρητηρια σε ολους.

Μπραβο Ιασωνα για τη νικη :T:

 

Καλα το ελεγα να κατσω σαν spectator και να παρακολουθησω τον αγωνα.

Μονος και παλι μονος ημουν.

Δεν πειραζει το φχαριστηθηκα παντως.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μοναχικός αγώνας για μένα. Πολύ αργός για την 1η 4άδα ( 5άδα κανονικά).

Άτυχος ο Κώστας, ακόμα πιο άτυχος ο Άρης που υπήρξε θύμα του απρόσεκτου @Lazy Dog κ ακόμα πιο άτυχος ο Θοδωρής που υπέστη τις κατάρες και αποσυνδέθηκε.

 

Μπράβο Ιάσονα. Άπιαστος.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλα το ελεγα να κατσω σαν spectator και να παρακολουθησω τον αγωνα.

Μονος και παλι μονος ημουν.

Δεν πειραζει το φχαριστηθηκα παντως.

Ε δεν περιμενες και συ λιγακι να σε φτασω για να παμε μαζι στον υπολοιπο αγωνα... :p  :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κι απόψε κρίμα για το Θοδωρή  μπράβο στον Ιάσονα και στους υπόλοιπους ,δύσκολο να πηγαίνεις τσίτα επί 17 γύρους συνέχεια αλλά σου αφήνει μια φοβερή ηρεμία μετά το τέλος του αγώνα όπως μετά απο τυφώνα ένα πράγμα .

Εύχομαι ο Ιάσονας να βάλει αυτοκίνητο-κόμπο αντάξιο της φήμης του ως ενός από τους ταχύτερους οδηγούς της υφηλίου. :D

Επιτέλους για πρώτη φορά σωστά τα στατιστικά στο qualify  .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια κι απόψε κρίμα για το Θοδωρή  μπράβο στον Ιάσονα και στους υπόλοιπους ,δύσκολο να πηγαίνεις τσίτα επί 17 γύρους συνέχεια αλλά σου αφήνει μια φοβερή ηρεμία μετά το τέλος του αγώνα όπως μετά απο τυφώνα ένα πράγμα .

Εύχομαι ο Ιάσονας να βάλει αυτοκίνητο-κόμπο αντάξιο της φήμης του ως ενός από τους ταχύτερους οδηγούς της υφηλίου. :D

Mια χαρα δεν ημασταν σημερα παλι 4-5 θελεις να τρεχουμε  :p

 

το πρωταθλημα εχει παρει φωτια  :rolleyes:

http://managerdc2.rackservice.org:50299/championship

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ε δεν περιμενες και συ λιγακι να σε φτασω για να παμε μαζι στον υπολοιπο αγωνα... :p  :p

Οντως βλακεια μου, δε το σκεφτηκα, αλλα ειχα βαλθει να ριξω το ρεκορ μου τουλαχιστον.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραιος αγωνας.Μπραβο σε ολους.
Μπραβο Παναγιωτη που κατεβασες και τους χρονους!
Κριμα στον Θοδωρη γιατι φαινοταν οτι θα πηγαιναμε σε αποσταση αναπνοης και τους 17 γυρους..
(τι κριμα..ετσι κιαλλιως θα εχανε :p )

Ευχαριστω που με αφησατε να επιλεξω το επομενο combo
(ιταλοφιλος γκουχ γκουχ)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Πωπω ισα που με διακρινω!! Σαν κουκιδα στο βαααααθος!!! :p

 

Τωρα που περασαν καποιες ωρες μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη μου εμπειρια σε racing.

Σπανια ετρεχα online αλλα τωρα ηταν το κατι αλλο..

 

Οι μπροστινοι πρεπει να ειναι απο αλλο πλανητη!!! :o  Δεχομεθα ιδιαιτερα κυριοι!!! :lol:

 

Στην εκκινηση ημουν 5 φορες πιο προσεκτικος. Σαν πρωταρης δεν ηθελα να γινω αιτια του κακου!!!

Μετα σταθερα στην 9 θεση..

 

Οταν ειδα τον arkoudadi να πλησιαζει ηξερα πως δεν ειχα τυχη..οποτε εκανα δεξια στην ευθεια...αλλα πως τα καταφερα και εχασα τα φρενα...και στο τσακ θα ειχαμε το πολυνεκρο!!!

 

Μετα η απολαυση...arkoudadis  vs lazy dog.

Νομιζω ο dog ηταν λιγο πιο επιθετικος απο οτι επρεπε...ειδικα οταν ο πισω σε εχει περασει καθαρα..Τεσπα νομιζω οτι μερικες φορες μιλαει η αδρεναλινη!!!

 

Και γω τον τελευταιο γυρο τον εκανα σε πληρη υπερενταση!!! Ο μπροστα πορτοκαλι αποφευγει στην εισοδο της ευθειας το πιο πανω διδυμο..και χανει φορα..πλαγιαζω εγω απο δεξια..αλλα ενας κιτρινος ερχεται ακομα πιο γρηγορα απο δεξια...αγωνια κοκκινο...τελικα εφαγα μια μικρη απο δεξια με συνεπεια να δωσω και γω στον πορτοκαλι μια μικρη...

Ειλικρινα δεν θυμαμαι τα nick των παιδιων!!!

 

Με επιασε γλωσσοπιλαλαλα!!!

Και παλι συγχαρητηρια σε ολους.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Μοναχικός αγώνας για μένα. Πολύ αργός για την 1η 4άδα ( 5άδα κανονικά).

Άτυχος ο Κώστας, ακόμα πιο άτυχος ο Άρης που υπήρξε θύμα του απρόσεκτου @Lazy Dog κ ακόμα πιο άτυχος ο Θοδωρής που υπέστη τις κατάρες και αποσυνδέθηκε.

 

Μπράβο Ιάσονα. Άπιαστος.

Υπηρξε τζαζαρισμα στην πρωτη στροφη...δραση-αντιδραση...blame Newton ;)

 

Οσο για την επιθετικοτητα ναι, ισχυει...αλλά ετσι ειναι οι αγωνες. Δηλαδη τι να πω εγω που παλι απο τζαζαρισμα βγηκα και εγκατελειψα τελευταια στροφη προτελευταιο γυρο;

 

Μια χαρα ηταν, το γλεντησα αλλά δεν δεχομαι τον ορο "απροσεχτος"

 

(Τωρα αν ο arkoudadis ή ο Αρης νομιζουν οτι εκανα κατι επιτηδες, μπορουν να το πουν και θα απολογηθω παραυτα :) )

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

Πωπω ισα που με διακρινω!! Σαν κουκιδα στο βαααααθος!!! :p

 

Τωρα που περασαν καποιες ωρες μπορω να πω οτι ηταν η καλυτερη μου εμπειρια σε racing.

Σπανια ετρεχα online αλλα τωρα ηταν το κατι αλλο..

 

Οι μπροστινοι πρεπει να ειναι απο αλλο πλανητη!!! :o  Δεχομεθα ιδιαιτερα κυριοι!!! :lol:

 

Στην εκκινηση ημουν 5 φορες πιο προσεκτικος. Σαν πρωταρης δεν ηθελα να γινω αιτια του κακου!!!

Μετα σταθερα στην 9 θεση..

 

Οταν ειδα τον arkoudadi να πλησιαζει ηξερα πως δεν ειχα τυχη..οποτε εκανα δεξια στην ευθεια...αλλα πως τα καταφερα και εχασα τα φρενα...και στο τσακ θα ειχαμε το πολυνεκρο!!!

 

Μετα η απολαυση...arkoudadis  vs lazy dog.

Νομιζω ο dog ηταν λιγο πιο επιθετικος απο οτι επρεπε...ειδικα οταν ο πισω σε εχει περασει καθαρα..Τεσπα νομιζω οτι μερικες φορες μιλαει η αδρεναλινη!!!

 

Και γω τον τελευταιο γυρο τον εκανα σε πληρη υπερενταση!!! Ο μπροστα πορτοκαλι αποφευγει στην εισοδο της ευθειας το πιο πανω διδυμο..και χανει φορα..πλαγιαζω εγω απο δεξια..αλλα ενας κιτρινος ερχεται ακομα πιο γρηγορα απο δεξια...αγωνια κοκκινο...τελικα εφαγα μια μικρη απο δεξια με συνεπεια να δωσω και γω στον πορτοκαλι μια μικρη...

Ειλικρινα δεν θυμαμαι τα nick των παιδιων!!!

 

Με επιασε γλωσσοπιλαλαλα!!!

Και παλι συγχαρητηρια σε ολους.

 

 

Εκεί στον τελευταίο γύρο, ένας από τους εμπλεκόμενους ήμουν εγώ (στον αγώνα είχα ξεχάσει να βάλω nickname και έτρεχα με το πραγματικό μου όνομα)! Δεν προσεξα τι χρώμα αυτοκίνητο είχα (ίσως ήμουν εγώ ο πορτοκαλί), αλλά ότι γράφεις το βίωσα και με το παραπάνω! Όταν ο arkoudadis με lazy dog είχαν επαφή εκεί προς το τέλος, τους βλέπω απο απόσταση και είμαι έτοιμος να προσπεράσω και να βρεθώ στην 7η θέση! Τελικά από την υπερένταση το χάνω, σπινιάρει, και με περνούν άπαντες! Στον υπόλοιπο γύρο και μέχρι το τέλος, έκανα υπερπροσπάθεια να κερδίσω το χαμένο έδαφος και ίσως εκεί είχα την επαφή μαζί σου.

 

Πάντως αν εξαιρέσουμε την κακή αρχή στην 1η στροφή που για να αποφύγω τη σύγκρουση των τεσσάρων βγήκα εκτός δρόμου με συνέπεια να φάω πεναλτυ, στο υπόλοιπο του αγώνα ένιωθα την ανάσα του Άρη συνεχώς πίσω μου (ένα κίτρινο αυτοκίνητο που υποθέτω πως λογω της σύγκρουσης στην πρώτη στροφή έχανε σε τελική), σε βαθμό να σκέφτομαι να του δώσω χώρο να περάσει για να αποφύγω τα μπινελίκια που καταλάβαινα πως μου έριχνε (από μέσα του, γιατί στο teamspeak ήταν κύριος! δεν άκουσα να μου λέει τίποτα  :D ). Όταν τελικά εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος μου και με πέρασε, δεν το έβαλα κάτω και περίμενα να εκμεταλλευτώ κι εγώ ένα δικό του λάθος, όπως και έγινε, με αποτέλεσμα να ξανανιώθω την ανάσα του μέχρι το τέλος του αγώνα, ώσπου τελικά με πέρασε όταν τρόμαξα με τον arkoudadi και τον lazy dog! 

 

Πραγματικά πολύ καλή εμπειρία και σε αυτό βοήθησε το γεγονός πως το grid ήταν γεμάτο χτες! Καθόλου βαρετός αγώνας, με δυνατές μονομαχίες και αρκετά highlights! Μπράβο σε όλους!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πλούσιος αγώνας - χορταστικός ο χτεσινός, κι ας κράτησε λίγο σε διάρκεια. Πάντα έτσι! 

 

Και γω τον τελευταιο γυρο τον εκανα σε πληρη υπερενταση!!! Ο μπροστα πορτοκαλι αποφευγει στην εισοδο της ευθειας το πιο πανω διδυμο..και χανει φορα..πλαγιαζω εγω απο δεξια..αλλα ενας κιτρινος ερχεται ακομα πιο γρηγορα απο δεξια...αγωνια κοκκινο...τελικα εφαγα μια μικρη απο δεξια με συνεπεια να δωσω και γω στον πορτοκαλι μια μικρη...

Ειλικρινα δεν θυμαμαι τα nick των παιδιων!!!

 

Εκεί στον τελευταίο γύρο, ένας από τους εμπλεκόμενους ήμουν εγώ (στον αγώνα είχα ξεχάσει να βάλω nickname και έτρεχα με το πραγματικό μου όνομα)! Δεν προσεξα τι χρώμα αυτοκίνητο είχα (ίσως ήμουν εγώ ο πορτοκαλί), αλλά ότι γράφεις το βίωσα και με το παραπάνω! Όταν ο arkoudadis με lazy dog είχαν επαφή εκεί προς το τέλος, τους βλέπω απο απόσταση και είμαι έτοιμος να προσπεράσω και να βρεθώ στην 7η θέση! Τελικά από την υπερένταση το χάνω, σπινιάρει, και με περνούν άπαντες! Στον υπόλοιπο γύρο και μέχρι το τέλος, έκανα υπερπροσπάθεια να κερδίσω το χαμένο έδαφος και ίσως εκεί είχα την επαφή μαζί σου.

 

Πάντως αν εξαιρέσουμε την κακή αρχή στην 1η στροφή που για να αποφύγω τη σύγκρουση των τεσσάρων βγήκα εκτός δρόμου με συνέπεια να φάω πεναλτυ, στο υπόλοιπο του αγώνα ένιωθα την ανάσα του Άρη συνεχώς πίσω μου (ένα κίτρινο αυτοκίνητο που υποθέτω πως λογω της σύγκρουσης στην πρώτη στροφή έχανε σε τελική), σε βαθμό να σκέφτομαι να του δώσω χώρο να περάσει για να αποφύγω τα μπινελίκια που καταλάβαινα πως μου έριχνε (από μέσα του, γιατί στο teamspeak ήταν κύριος! δεν άκουσα να μου λέει τίποτα  :D ). Όταν τελικά εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος μου και με πέρασε, δεν το έβαλα κάτω και περίμενα να εκμεταλλευτώ κι εγώ ένα δικό του λάθος, όπως και έγινε, με αποτέλεσμα να ξανανιώθω την ανάσα του μέχρι το τέλος του αγώνα, ώσπου τελικά με πέρασε όταν τρόμαξα με τον arkoudadi και τον lazy dog! 

 

Πραγματικά πολύ καλή εμπειρία και σε αυτό βοήθησε το γεγονός πως το grid ήταν γεμάτο χτες! Καθόλου βαρετός αγώνας, με δυνατές μονομαχίες και αρκετά highlights! Μπράβο σε όλους!

 

Εγώ είμαι ο τρίτος εμπλεκόμενος, ο "κίτρινος" από τα δεξιά. @tanthopo αιφνιδιάστηκα εκεί λίγο πριν τη στροφή γιατί περίμενα να φρενάρεις αργότερα. Κατάφερα να σε αποφύγω και να βγω από τα δεξιά σου. Εκεί είχα δύο επιλογές, να συνεχίσω στα φρένα ώστε να σιγουρευτώ ότι θα περάσεις μπροστά για να μην διακινδυνέψω επαφή ή (αυτό που έκανα - γιατί σε είχα άχτι :p από πριν) να ρισκάρω κρατώντας όσο γινόταν δεξιά με την ελπίδα ότι θα μοιραστούμε "αδελφικά" την στροφή. Δεν ήξερα ότι παραπέρα στα αριστερά φιλοδοξούσε να κάνει το ίδιο και ο @GeoF1... Ε! δύσκολα χωράν εκεί τρεις!

Δεν πρόλαβα χτες να βγάλω τη φάση στο youtube αλλά δείτε αυτό και φανταστείτε διαφορετικά χρώματα - ίδια φάση...

Ήσουν "Κύριος" πάντως όσο σε κυνηγούσα - και είχα σκάσει που δεν μπορούσα να σε πιάσω - έφταιγε και το τράκο... Πέρασα πολύ ωραία - ελπίζω να το διασκέδασες και εσύ!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Υπηρξε τζαζαρισμα στην πρωτη στροφη...δραση-αντιδραση...blame Newton ;)

 

Οσο για την επιθετικοτητα ναι, ισχυει...αλλά ετσι ειναι οι αγωνες. Δηλαδη τι να πω εγω που παλι απο τζαζαρισμα βγηκα και εγκατελειψα τελευταια στροφη προτελευταιο γυρο;

 

Μια χαρα ηταν, το γλεντησα αλλά δεν δεχομαι τον ορο "απροσεχτος"

 

(Τωρα αν ο arkoudadis ή ο Αρης νομιζουν οτι εκανα κατι επιτηδες, μπορουν να το πουν και θα απολογηθω παραυτα :) )

Θα δω το replay σήμερα το βράδυ και θα σου πω! Αν χτυπήθηκες από άλλον και έπεσες πάνω μου δεν φταις φυσικά, αν όμως δεν κράτησες απόσταση και δεν υπολόγισες τα φρένα...

Όπως και να 'ναι δεν τρέχει τίποτα, παιχνίδι κάνουμε, μαθαίνουμε και την επομένη γινόμαστε καλύτεροι! Και συγχαρητήρια για την απόδοσή σου στον πρώτο σου αγώνα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.