Jump to content



Ferrari 458 @Nurburing Sprint 25/10/2015


GoMaR

Recommended Posts

αυτο το πραγμα ομως ειναι κουρστικο...εχω τρεξει 4 αγωνες στο gathering και στους 3 γινετε αυτο...απο 4-5ος τελευταιος με σπασμενο αμαξι για το υπολοιπο του αγωνα

 

 

 

στην προκειμενη περιπτωση βλεπω μια μπλε φερραρι στον πρωτο γυρο κι ολας να ειναι μανιασμενη απο πισω μου δηλαδη να μην παταει καλα στον δρομο ανοιγω πορτα να περασει(ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΩ ΦΑΝΑΤΑΣΤΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ)....συνεχιζει δεν παταει καλα κλεινω οσο μπορω αριστερα στην γραμμη μου για να μην πεσει πανω μου....και ερχετε το κερασακι απο αλλη φερραρι μπαμ απο πισω μου...κλασικη περιπτωση βλαβης  :p  :p  :p

 

καλα δεν συζηταμε να περιμενουν οπως προβλεπετε...αλλα ουτε αποστασεις ουτε τιποτα...κανε στην ακρη να περασω ΤΩΡΑ! :boxed:  η ολη φαση εξελισσετε στον πρωτο γυρο  γιατι καθυστερω/προσπαθω να μην πεσω πανω στον vita που εινα σε τρενακι με τρεις  :D

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο guys ωραίος αγώνας . Ο  Ιάσoνας  σε απόσταση αναπνοής και λυσσασμένος έτοιμος να με φάει. :)

Φοβερος αγωνας οντως.Δε μπορουσα να σε φτασω.Ειχαμε σταθερη διαφορα απο 3 εως 4 δευτερολεπτα σε ολο τον αγωνα.Μονο απο λαθος θα γινει προσπεραση οπως εχεις πει.

Μπραβο και παλι.

Επισης ,

μπραβο σε ολους σε οσους τρεξανε.

Η αληθεια ειναι οτι περιμενα παραπανω ατομα , αλλα μας την χαλασε η F1 και καποιοι που αποκοιμηθηκαν :p

Κυριακο , ειναι καθαρα λαθος του πισω σου.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω ηξερα οτι δεν ειχα καμια τυχη. Απλα προσπαθησα να μην καταστρεψω τον αγωνα καποιου αλλου. Με ειχε δυσκολεψει απο την 1η στιγμη το combo. Χαρηκα που εκανα ενα γυρο στο 1:43:0χχ.

Οι 2 πρωτοι τι να πω..

Μεχρι και οταν εφαγα lap φοβηθηκα μην κανω τπτ και επηρεασω καταστάσεις. Μπραβο σε ολους. Πιστευω σε ενα πιο εύκολο επόμενο combo [emoji14]

Έγινε επεξεργασία από GeoF1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mπραβο σε ολους και συγχαρητηρια στον @Thodoris1884, για την νικη του. (δεν επιασαν τα βουντου τελικα... next time :p )

 

@GeoF1, ασχετα αποτελεσματος, ενα μπραβο απο μενα για την γενικη νοοτροπια που σε διακατεχει στον αγωνα.

Παρα πολυ προσεκτικος και καθαρος. Ισως και υπερβολικα θα ελεγα.

Κριμα γιατι οντας πιο γρηγορος απο μενα δε θα σε πετυχαινω πολυ συχνα πισω στη γαλαρια να δινουμε ωραιες μαχες οπως τη σημερινη, που εστω για μονο ~3 γυρους την απολαυσα αρκετα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Φοβερό το κόμπο με τη Φερράρι Ιάσονα παρ΄ όλο που βγάζω σπυριά με τα road cars μ΄ αυτό εδώ την καταβρήκα.

Είχε φοβερή αίσθηση και το ffb καταλάβαινες τα πάντα ενώ μετά που μπήκαμε στο cup απογοητεύτηκα με την αίσθηση που μου έδωσε το alfa romeo.

Συγχαρητήρια να πω κι εγώ σε Θοδωρή και Ιάσονα  γιατί ήταν άπιαστοι ,φοβερή οδήγηση στο όριο σ΄ όλο τον αγώνα για μένα αδιανόητο .

Ευτυχώς μας τίμησαν με την παρουσία τους και νέοι και πολλά υποσχόμενοι οδηγοί ,αυτή η Ελλάδα γεμάτη ταλέντα η άτιμη.

Το επόμενο κόμπο θα ναι το ίδιο με το cup δηλαδή alfa romeo dtm Monza .

See you on track.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αν δεν ανοιγα την πορτα θα ηταν του μπροστα....δεν γινετε ετσι ρε φιλε 

Απο τον μπροστα δεν θα ειχες θεμα στην πρωτη στροφη....ειχα κρατησει αποστασεις στο φρεναρισμα αλλά ανοιχτηκες και χωθηκα...Μετα το εχασα λογω kerbs γιαυτο κ ανοιχτηκα...εκεινη τη στιγμη σε χτυπησε η μπλε και πρεπει με τη σειρα σου να με εσμπρωξες λιγο :D

 

Ωραιος ο αγωνας....Εγω χαρηκα που καταφερα μεσα στην εβδομαδα να πεσω απο το 1.44 στο 1.41(δεδομενου οτι δεν το χωνεψα αυτο το combo)

 

Congrats στους 3 πρωτους

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κυριάκο έχεις απόλυτο δίκιο. Είχα κ εγω προβλήματα κ με τις 2 μπλε Ferrari. Ελπίζω στον επόμενο αγώνα , λίγο πιο προσεχτικοί.

Επίσης Ιάσονα, είσαι τρελός:

 

attachicon.gifCapture4.JPG

 

μαλλον δε προσεξες καλα...

 

Name kyriakos Driver type human driver Track nurburgring-sprint Car ferrari_458 Laps (total) 378 Laps (valid)

330

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.