Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Get the M1911 “The Incarcerator” Weapon Skin and Road to Battlefield 1 Dog Tag

Jump into any Battlefield 4 or Battlefield Hardline multiplayer mode and map and get 100 kills with the M1911 to get

the M1911 “The Incarcerator” weapon skin and Road to Battlefield 1 Dog Tag in Battlefield 1, and a Gold Battlepack

*This mission is active between October 12, 2016 9AM PT and October 17, 2016 9AM PT.

 

Link to comment
Share on other sites

buy or not to buy ?
 


As υπάρχει διαθέσιμη παρέα και χρόνος από μέρους σου why not? Αν μπαίνει ο συντελεστής ποιότητα παιχνιδιού/τιμη, τότε περιμένεις να δεις streams και να κρίνεις!
Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω δει μέχρι τώρα, καλό φαίνεται, βέβαια περίμενα το κάτι παραπάνω σε κάποιους τομείς. Πανέμορφο map το  " Αmiens ". Τα άλλο ένα σε κάτι σαν ερήμους ή χερσόνησο τι ήταν μέτριο. Θα περιμένω να πέσει λίγο η τιμή στα 30 ευρώ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Από ότι έχω δει μέχρι τώρα, καλό φαίνεται, βέβαια περίμενα το κάτι παραπάνω σε κάποιους τομείς. Πανέμορφο map το  " Αmiens ". Τα άλλο ένα σε κάτι σαν ερήμους ή χερσόνησο τι ήταν μέτριο. Θα περιμένω να πέσει λίγο η τιμή στα 30 ευρώ.

39 εχει απο τωρα σε κατι κλειδαδικα..... Εγω το ψηνω γιατι ολα τα multiplayer που εχω τωρα τα εχω ψιλοβαρεθει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

39 εχει απο τωρα σε κατι κλειδαδικα..... Εγω το ψηνω γιατι ολα τα multiplayer που εχω τωρα τα εχω ψιλοβαρεθει.

Δοκίμασε κανα Rainbow Six Siege ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Δοκίμασε κανα Rainbow Six Siege ;)

Battlefield 1 και Titanfall 2 ειναι τα μονα multi που θελω να παρω (το COD φετος με εχασε οριστικα....) Απλα δεν μπορω να δωσω 80 ευρω και για τα 2 μονοκοπανια και απλα ειμαι σε διλλημα, ποιο να επιλεξω να παρω day one και ποιο ν αφησω για λιγο αργοτερα. Για battlefield ψηνομουν περισσοτερο να το παρω απο την αρχη αλλα για να λενε οι φανς του οτι καλυτερο ειναι να περιμενουμε, κατι θα ξερουν...

Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς το Origin access; Προσπαθώ να το αγοράσω από χθες με paypal και στο τελικό στάδιο της πληρωμής βγάζει: Oops! Some error happened. Error code: 54005 .


Το πήρα απευθείας με Πειραιώς Visa πριν 4-5 μέρες. Μήπως να δοκιμάσεις απευθείας αν μπορείς ή μιλά live chat να σου πουν αν υπάρχει προσωρινό πρόβλημα.

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος black66.gr έγραψε:

Πήρε κανείς το Origin access; Προσπαθώ να το αγοράσω από χθες με paypal και στο τελικό στάδιο της πληρωμής βγάζει: Oops! Some error happened. Error code: 54005 .

καθε εμποδιο για καλο 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.