Jump to content



Skylake ?


eliasmao

Recommended Posts

Ξερει κανεις τι γινετε με τους  I7 Skylake?? Το κιτρινο μαγαζι δεν εχει κανεναν στον καταλογο του. Ειναι θεμα μαγαζιου η της Intel??

Αν γνωριζει κανεις ας μας πει να ξερουμε...

Link to comment
Share on other sites

Kαι παλι δεν ειναι ετοιμοπαράδοτος. Μονο ενα μαγαζι τον εχει ετοιμοπαράδοτο και τον εχει υπερτιμολογήσει στα 450€.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι ισως κατι αλλο συμβαινει... και να μην ειχε να δωσει το κιτρινομαγαζο θα τους ειχε στον καταλογο απλα δεν θα τους ειχε ετοιμοπαραδοτους...

Σαν τι να συμβαινει; Εγω που μίλησα τηλεφωνικά μαζι τους μου ειπαν δεν ξερουν καν αν θα ξαναφέρουν τον i7. Eιναι γενικά σε έλλειψη. Το Πλαισιο ειπαν τελος του μήνα θα φέρουν καποια κομμάτια, και απο εκει και πέρα άγνωστο αν και πότε.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

Σαν τι να συμβαινει; Εγω που μίλησα τηλεφωνικά μαζι τους μου ειπαν δεν ξερουν καν αν θα ξαναφέρουν τον i7. Eιναι γενικά σε έλλειψη. Το Πλαισιο ειπαν τελος του μήνα θα φέρουν καποια κομμάτια, και απο εκει και πέρα άγνωστο αν και πότε.

Καινουργια πλατφορμα και να μην ξερουν αν θα ξαναφερουν???? μηπως θελουν να διωξουν οτι εχουν απο 1150??? ηδη αρκετες mobo 1150 δεν υπαρχουν ουτε στο σκρουτζ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καινουργια πλατφορμα και να μην ξερουν αν θα ξαναφερουν???? μηπως θελουν να διωξουν οτι εχουν απο 1150??? ηδη αρκετες mobo 1150 δεν υπαρχουν ουτε στο σκρουτζ!!!!

Δεν εξαρτάται απο αυτους. Η έλλειψη απο οτι εχω δει ειναι σε παγκόσμιο επίπεδο. Πολύ πιθανών να θελει η ίδια η Intel να ξεστοκάρουν τα μαγαζιά τους παλαιότερης γενιάς επεξεργαστές.

Έγινε επεξεργασία από wesker
Link to comment
Share on other sites

μια προχειρη ματια σε mindfactory και newegg...  εχουν διαθεσιμους!!!!! anyway.. ειμαστε εν αναμονη!!!

Και Ελλάδα υπαρχει στο ΜGManager ετοιμοπαράδοτος. Αλλά ειναι στα 448€. Αν τον βιάζεσαι πληρώνεις τα +44€ κερατιατικα τους η κανεις αλλιώς υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Και Ελλάδα υπαρχει στο ΜGManager ετοιμοπαράδοτος. Αλλά ειναι στα 448€. Αν τον βιάζεσαι πληρώνεις τα +44€ κερατιατικα τους η κανεις αλλιώς υπομονή.

Θα διαλεξω το δευτερο :):):)

Link to comment
Share on other sites

Καινουργια πλατφορμα και να μην ξερουν αν θα ξαναφερουν???? μηπως θελουν να διωξουν οτι εχουν απο 1150??? ηδη αρκετες mobo 1150 δεν υπαρχουν ουτε στο σκρουτζ!!!!

Κάτι τέτοιο θέλουν να κάνουν αλλά και γενικά σε πολλά προϊόντα. Βρίσκουν δικαιολογία τα cc για να πουλήσουν αυτά που δεν προτιμά ο κόσμος.

Link to comment
Share on other sites

Πωλειται i7 6700k 500 ευρω... [emoji14] lol

P.S. J/k

Πριν φτάσω στο post σου σκεφτόμουν να γράψω ακριβώς το ίδιο!

Θέλει αγγελία δίπλα στον ''υπνοβατη'' 600€ και να στον παζαρευουν 550 όπως έκαναν πριν κάνα μήνα με Note 5 και edge+.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι , ότι το φαινόμενο έλλειψης των Skylake έχει διαρκέσει αρκετούς μήνες ... και σίγουρα δέν είναι αποκλειστικά Ελληνικό.

 

Σε πάρα πολλές αγορές υπάρχει πολύ περιορισμένη διαθεσιμότητα.

 

Κάτι παίζει ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.