Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

8 minutes ago, UltraB said:

Στο Chrome, καλός η κακός δεν εξαιρείτε τίποτα και κανένα site από τα AdBlockers, από τον οποίο είμαι συνδεδεμένος συνέχεια στο thelab. Το καλό όμως είναι ότι σας διαβάζω και απ' αλλού. Πχ tablet, smartphones, άλλους browser κτλ που εκεί παίζουν οι διαφημίσεις κανονικά. ;)

 

 

Βαλε ΑΒΡ φιλε μου , μια χαρα εξαιρουνται οποια θες :) Εκτος και αν εννοεις οτι δε θες να εξαιρουνται, οποτε θεωρησε το ακυρο το ποστ μου :p 

Capture.thumb.JPG.d141a4232c5a37c198bc3b

 

Σε αλλα νεα, με τις ειδοποιησεις τα πραγματα βελτιωθηκαν , αλλα και παλι καπου καπου παιρνω ειδοποιησεις σε χρονικες στιγμες που δεν κολλαει... Πχ ερχεται ειδοποιηση πριν μια ωρα για κατι που ποσταριστηκε πριν 2, ερχεται καποια instantly, καποια αλλη σε ασχετη στιγμη και παλι. 

Αυτο χτες, γιατι σημερα ολα καλα προς το παρον :) 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί νωρίτερα, στην δεξιά στήλη της αρχικής σελίδας και κάτω από τα "Νεα blog posts" υπάρχει πεδίο "Νέα θέματα" που αντί να έχει νέα θέματα έχει (μαλλον) τις πιο πρόσφατες απαντήσεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οι ειδοποιήσεις που εμφανίζονται στο κάτω μέρος της σελίδας (όχι τα notification του browser) πρέπει να έχουν πρόβλημα.

 

Τώρα πετάχτηκαν δύο και ίσα που πρόλαβα να τις δω, ούτε καν να διαβάσω τι έλεγαν.

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα το review του powerbank και στη 2η page οι εικόνες by default ειναι πολύ μικρές.Θα προτιμουνα ενα μεγαλυτερο default μεγεθος,ωστε να μην χρειαζεται να παταμε πανω στην εικονα για να μεγαλωσει.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος artyom έγραψε:

Διάβασα το review του powerbank και στη 2η page οι εικόνες by default ειναι πολύ μικρές.Θα προτιμουνα ενα μεγαλυτερο default μεγεθος,ωστε να μην χρειαζεται να παταμε πανω στην εικονα για να μεγαλωσει.

Είναι άλλο ένα bug της μεταφοράς (έχει καταντήσει trend!). Δεν μπορούμε να τις ρυθμίσουμε προς το παρόν, αλλά θα το φτιάξουμε. :T:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι bug.

Στα link που δίνει σε συγκεκριμένα προιόντα (που έχουν γίνει review από το thelab) το msystems δε βγαινει το review.

Αν είναι θέμα του msystems καλό θα ήταν να τους το πει καποιος.

πχ στον samsung 850 pro 256gb

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος nickstamat έγραψε:

Αυτό έχει αναφερθεί;

Στις φωτογραφίες της πίτας (δεν έχω προσέξει αν γίνεται κι αλλού) οι εικόνες έχουν fixed height και βγαίνουν παραμορφωμένες σε στενό viewport.

Screenshot-2016-03-20-00.43.23.png

Fixed, thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.