Jump to content



OnePlus Three - Ο επώνυμος Κινέζος


Bonito

Recommended Posts

πριν 18 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Λογικό δεν είναι; Αφού με το fix των 6GB οι εφαρμογές δεν κλείνουν. Εκεί πήρε το προβάδισμα.

Αρα το κριτηριο ειναι η μνημη και ολα τα αλλα να πανε να ....

Οταν ειχαμε 2 GB οντως ειχαμε προβλημα, αλλα απο 3 και πανω δε νομιζω οτι υπαρχει χρηστης παραπονεμενος

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, slalom said:

Αρα το κριτηριο ειναι η μνημη και ολα τα αλλα να πανε να ....

Οταν ειχαμε 2 GB οντως ειχαμε προβλημα, αλλα απο 3 και πανω δε νομιζω οτι υπαρχει χρηστης παραπονεμενος

 

Δεν είναι κριτήριο για ένα κινητό η μνήμη. Αλλά το συγκεκριμένο βίντεο είναι speed test, δεν είναι phone comparison. Οπότε το πιο γρήγορο θα φανεί είτε αυτό είναι θέμα μνήμης, επεξεργαστή, λειτουργικού κτλ.

Link to comment
Share on other sites

 

πριν 15 ώρες, το μέλος panos444 έγραψε:

Μετράει πολύ να το έχεις κλειστό και να χτυπήσει. Στο μαύρο μενού σίγουρα έχει καλύτερη αυτονομία. Δεν το έχω ψάξει καθόλου. Σημείωση στις ανοιχτές εφαρμογές ήταν ότι είχα ανοίξει απο χθες.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πριν 15 ώρες, το μέλος mer έγραψε:

Εγώ το βάζω σε λειτουργία πτήσης ή priority only

Αυτό ^

Δεν το κάνουν όλες οι συσκευές πλέον, οπότε το βράδυ flight mode αναγκαστικά. Ή παίρνεις κανονικό ξυπνητήρι :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

 

Δεν είναι κριτήριο για ένα κινητό η μνήμη. Αλλά το συγκεκριμένο βίντεο είναι speed test, δεν είναι phone comparison. Οπότε το πιο γρήγορο θα φανεί είτε αυτό είναι θέμα μνήμης, επεξεργαστή, λειτουργικού κτλ.

Και ειναι πολυ μακρια απο την καθημερινη χρηση και τα κολληματα αυτης

Link to comment
Share on other sites

Αυτά για την οθόνη :είχα νέξους6 με 2κ αμολεντ, στα μάτια μου φαίνεται καλύτερη αυτή του οπ3. Το ίδιο ειπε και φίλος που έπαιξε καμία ώρα μαζί του . Φωτεινή θα δείξει σήμερα, που θα βγω για μπάνιο Χαλκιδική..! Σήμερα θα δω και το ψάρια πιάνει η κάμερα..! (όχι στην κυριολεξία :hehe:

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας μην ανεβάσω καλύτερα φώτο γιατί θα αρχίσουν τα εγκεφαλικά! Δεν πιξελιαζει η φώτο στο μαγιό της απέναντι κοπέλας που μαυριζει..! Η φωτεινότητα έχει μια λειτουργία ηλίου σαν το πρώτο μάλλον από ότι μπορώ να καταλάβω.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, η μπαταρία αντέχει μια μέρα χρήσης προς το παρόν με χρόνο φόρτισης με τον φορτιστή της συσκευασίας να είναι λιγότερο από μια ώρα. Το κινητό είναι ανοιχτό όταν φορτίζει με ελαφριά πλοήγηση και τις δύο φορές πήρε γύρω στο 50-55λεπτο.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

μολις πήρα την θήκη..

Untitled-2.jpg

On 6/27/2016 at 7:15 AM, maddoctor said:

βγήκε η θα βγεί; γιατι δεν είδα τίποτα στα forum της oneplus

 

  • Ο φορτιστής αυτοκινήτου έρχεται με extra καλώδιο (τον έχουν κατεβάσει για την ώρα απο το site)
  • Είναι αστείο πόσο γρήγορα φορτίζει
  • Το fingerprint scanner είναι επίσης αστεία γρήγορο.
  • Ο 820 τα πάει όλα κομμάτια
  • Η πίσω κάμερα πολύ καλή - Η μπροστά κάμερα καμία σχέση με την προηγούμενη.
  • Τα χρώματα στην οθόνη είναι λίγο έντονα σαν το oneplus X. περιμενω το RGB fix να δω.
  • Δεν εχω παρατηρήσει κάτι κακό.

 

Το προεγκατεστημένο φιλμ για την προστασία οθόνης είναι αρκετά λεπτό και ευάλωτο. Είναι κυρίως για γρατσουνιές και δεν αντικαθιστά το tempered glass οπότε προσοχή.

Έγινε επεξεργασία από Bonito
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, deninho said:

είμαι ο μόνος που ούτε φιλμ προστασίας χρησιμοποιεί ούτε θήκη; ούτε σε κινητά, ούτε σε τάμπλετ...

αν ήταν sandstone δεν θα εβαζα θηκη. με το αλουμινιο γλυστράει πάρα πολύ.

 

Βάζω tempered glass το τελευταιο χρονο γιατι την εχω πατησει 2-3 φορες συνεχομενα.

 

Οταν σου ηρθε το 3, το εβγαλες αυτο που εχει εγκατεστημενο; 

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο όντως. Παρά πολύ ευχαριστημένος. Το μισή ώρα φόρτιση είναι πολύ για όλη την ημέρα..! Είμαι δυο μέρες με φόρτιση 20' κάθε μέρα. Τέλος σήμερα είχα άλλη μία παραλαβή..!

8c87d78180d7dae1bb36b774cd3abd73.jpg

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.