Jump to content



WAMTA Season 2 Race #3 - MONZA - 12/3/2017


Recommended Posts

6 minutes ago, sosna said:

τι είναι ουσιώδες ή όχι άσε να το βρούμε όσοι συμμετέχουμε.

@Stelios F. @akis_z80 εγώ το είχα ανοιχτό το app -δεν ξέρω αν βοηθάει ή αν μπορώ να σας δώσω logs?-

Δεν χρειάζεται, δεν επηρρεάζουν τα results οι ποινές των pit entries τελικά, thanks anywayz.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, sosna said:

για να καταλάβω σε ενοχλεί που σε φόρουμ υπάρχουν πόστς?

 

σε ενοχλούν συγκεκριμένα πόστς ή μόνο ό,τι ασχολείται με ό,τι δεν ασχολείσαι?

 

δε θυμάμαι να μπήκα πάντως σε άσχετο θέμα απλά κ μόνο για να γράψω οτι μου τη σπάει που βλέπω χ,y,z πόστς.

 

τι είναι ουσιώδες ή όχι άσε να το βρούμε όσοι συμμετέχουμε.

 

@Stelios F. @akis_z80 εγώ το είχα ανοιχτό το app -δεν ξέρω αν βοηθάει ή αν μπορώ να σας δώσω logs?-

Ελεος ρε Νασο..οι μερες σου ειναι ; 

:hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, GoMaR said:

Ελεος ρε Νασο..οι μερες σου ειναι ; 

:hehe:

 

χμμ μπορεί αλλά για να τα βάλουμε με λογική κάτω

 

ποστάρει κάποιος οτι του τη σπάει που μιλάμε,μας λέει ανούσιους κ τον ενοχλεί ο χαρακτήρας που έλαβε το φόρουμ -του?- ενώ μπήκε σε ένα υπονήμα από τα 500.

 

Δεν θυμάμαι να μπήκα σε οιοδήποτε νήμα ή υπονήμα,να είπα ''ρε σεις ξέρετε κάτι μου τη σπάτε''.

 

Άρα λοιπόν με βάση το διάλογο κ τη λογική δεν έχω εγώ το πρόβλημα.

 

Για να καταλάβω θα ποστάρουν μόνο όσοι λαμβάνουν έγκριση κ θα λένε τα ίδια χωρίς αντίθετη γνώμη?Αυτή είναι η πεμπτ-ουσία ενός φόρουμ?

 

Γιατί εγώ πέραν της έντασης είδα να υπάρχει διάλογος,ακόμη κ για ανούσια θέματα.

 

Για πες με επίσης το υπόλοιπο φόρουμ βρίθει ουσίας?

 

υγ:δε θυμάμαι να προσκάλεσα κανέναν ούτε τα υπόλοιπα παιδιά να αρχίσει τις προσβολές.

 

υγ2:αν τον ενοχλεί τόσο ας διαμαρτυρηθεί στη διοίκηση

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Για το συμβάν με @Anthemius @rapid_fast: πρώτα από όλα (νομίζω γράφτηκε αυτό) δεν είστε σε έξοδο στροφής αλλά στην είσοδο της επόμενης, αυτός από την εξωτερική είναι μπροστά, στο Hamilton-Rosberg αυτός από την εξωτερική είναι πίσω. Δεύτερο, ακόμα και αλλιώς να ήταν τα πράγματα ο συγκεκριμένος κανόνας που λέει οτι και μισή αεροτομή μπροστά να είναι αυτός από την εσωτερική στην έξοδο στοφής, έχει το δικαίωμα να κάνει bully αυτόν στην εξωτερική εκτός πίστας, είναι ο μοναδικός κανόνας από F1 που μου ξυνίζει πολύ. Πιστέψτε με δεν θέλετε να το εφαρμώσουμε.

 

Επίσης το Hamilton-Rosberg με την επαφή, προφανώς το overlap είναι αρκετά μικρό ώστε να βρεθεί αεροτομή με πίσω τροχό όπου ευθύνη έχει ο πίσω. Αν και πιστεύω ο Rosberg αν ήθελε να αφήσει μια διαφορετική εντύπωση στον Hamilton ώστε να σταματήσει να του κάνει αντίστοιχες κινήσεις, μπορούσε να εκβιάσει μεγαλύτερο overlap, να βγούνε και οι 2, και στο μέλλον να τον σέβεται περισσότερο. Τέτοια έκανε ο Senna, ας βγαίναν και οι 2 2-3 φορές, μετά τον πρόσεχαν.

 

Έχω γράψει οτι σαν community σεβόμαστε περισσότερο τους αντιπάλους και αφήνουμε χώρο σε σημεία που πραγματικοί οδηγοί δεν θα κάναν δεύτερη σκέψη. Μια χαρά περνάμε. Το συγκεκριμένο πιθανώς να ήταν racing incident σε ένα πραγματικό αγώνα. Ακόμα και έτσι, η ποινή, εφ'οσον έχει αναφερθεί οτι στις πρώτες στροφές προσοχή κλπ κλπ, είναι δίκαιη πιστεύω.

 

my 0.02$

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω γιατί φέρνετε παραδείγματα από οποιοδήποτε μηχανοκίνητο άθλημα.

Εδώ είναι wamta και οι κανόνες είναι των παιδιών .

Όπου :

"Εάν ο επιτιθέμενος οδηγός έχει ένα σημαντικό μέρος του αυτοκινήτου του δίπλα από το μπροστινό αυτοκίνητο, ο αμυνόμενος οδηγός πρέπει να αφήσει χώρο 1 αυτοκίνητου για τον επιτιθέμενο οδηγό.  Για την αποφυγή αμφιβολιών, οι μπροστινές ρόδες του πίσω αυτοκινήτου θεωρείται «σημαντικό τμήμα» εφόσον βρίσκεται στις πίσω ρόδες του μπροστά αυτοκινήτου."

 

Ο κανόνας καταπατήθηκε και δόθηκε η ποινή.

 

Μαθηματικά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sosna said:

''ρε σεις ξέρετε κάτι μου τη σπάτε''

Ναι αλλά θα γαμούσε :p Έχω ακούσει πως κυκλοφορεί ένα φάντασμα (ηλίθιος) στο discord. Μπαίνει στα κανάλια λέει και κάνει ήχους, και βγαίνει μετά... Τρέχα γύρευε :amen:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Georgiadis Giorgos said:

Ναι αλλά θα γαμούσε :p Έχω ακούσει πως κυκλοφορεί ένα φάντασμα (ηλίθιος) στο discord. Μπαίνει στα κανάλια λέει και κάνει ήχους, και βγαίνει μετά... Τρέχα γύρευε :amen:

ναι αλλά τώρα μόνο εμείς κ εμείς ξέρουμε οτι είμαι ηλίθιος,προσπαθώ να περιορίσω τον κύκλο...:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή έχω τρομερό πονοκέφαλο με τον κ@λοφρονιμίτη δεν με βλέπω να τρέχω σήμερα.
 
Αν είμαι κάπως καλύτερα θα προσπαθήσω να μπω.
 
Σόρρυ από τους τιμ μέιτ μου.

Γιατί δεν πας σε εναν οδοντιατρο;


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, rapid_fast said:


Γιατί δεν πας σε εναν οδοντιατρο;


Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

πήγα ρε συ κ έχει βγει κατά τα 3/4.

 

επιπλέον δεν με ψήνει να πάω να το κάνω εξαγωγή μιας κ μου είπε οτι αν βγει εντελώς δεν θα έχω θέμα με τα άλλα δόντια. -το οτι είμαι φοβητσιάρης κ μόνο στη σκέψη της οδοντιατρικής καρέκλας δεν παίζει κανένα ρόλο :hehe:-

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sosna said:

πήγα ρε συ κ έχει βγει κατά τα 3/4.

 

επιπλέον δεν με ψήνει να πάω να το κάνω εξαγωγή μιας κ μου είπε οτι αν βγει εντελώς δεν θα έχω θέμα με τα άλλα δόντια. -το οτι είμαι φοβητσιάρης κ μόνο στη σκέψη της οδοντιατρικής καρέκλας δεν παίζει κανένα ρόλο :hehe:-

 

Προλαβαίνεις να αρχίσεις τα τσίπουρα!! Θα σου περάσει ο πόνος στα σίγουρα και θα τρέξεις και στον αγώνα... μάλλον :p αν βρεις το server δηλαδή :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Georgiadis Giorgos said:

 

Προλαβαίνεις να αρχίσεις τα τσίπουρα!! Θα σου περάσει ο πόνος στα σίγουρα και θα τρέξεις και στον αγώνα... μάλλον :p αν βρεις το server δηλαδή :p 

Αν βρει το mouse εννοείς, ή το shortcut του steam :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πάντα πινω μία μπυριτσα πριν τον αγώνα η κατά τη διάρκεια του [emoji14] Είναι το μυστικό της ταχύτητας των Πολωνων [emoji14]

Στάλθηκε από το MotoE2(4G-LTE) μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.