Jump to content



Φαγάκι Παρασκευή 16-6-2017


jax7480

Που θα πάμε οεο;   

30 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Το λοιπόν.

Τα πράγματα είναι απλά. Την Παρασκευή είναι η τελευταία μου μέρα στην Αθήνα και απ'όσο βλέπω θα περάσει αρκετός καιρός μέχρι να ξαναέρθω.

Ανοίγω το θέμα γιατί προτείνω να συναντηθούμε, για να φάμε, να πιούμε και να τα πούμε όσοι φυσικά μπορείτε. Δυστυχώς λόγω του σεμιναρίου θα μπορώ μετά τις 9 το βράδυ.

Μετά από συζήτηση με κάποια μέλη προτάθηκε η Μυρτιά σαν τόπος συνάντησης και για να μην μπούμε στη διαδικασία να ψάχνουμε άλλο μέρος συμφωνώ μιας και λέγεται πως το φαί είναι καλό.

Έμαθα όμως πως είναι δύο τα μαγαζιά. Η ερώτηση μου είναι ποιος θέλει και μπορεί να έρθει και σε ποιο από τα δύο θα προτιμούσε να πάμε.

Εγώ θα είμαι σίγουρα σε όποιο από τα δύο κι αν αποφασιστεί.

Δηλώστε ενδιαφέρον αν θέλετε να έρθετε και πείτε ποια από τις δύο σας βολεύει.

Ν. Σμύρνη ή Περιστέρι;

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χαλασει κανας φουρνος στη γειτονια θα κανονισω να ερθω. Με βολεύει Ν. Σμυρνη μιας και ειναι διπλα αλλα δεν ειναι θεμα να παω κ περιστέρι. 

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε συ, ο Ιασονας μενει 15 λεπτα απο εμενα (με τα ποδια), οπότε , σε οποιοδηποτε σημειο και να με αφησει γυρνωντας, it's more than ok! :) 

Υποθετωντας παντα οτι δε θα εχει αστικό την ωρα που θα γυρισουμε (αστικο + μετρο βολευει για να ερθω)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Όχι ρε συ, ο Ιασονας μενει 15 λεπτα απο εμενα (με τα ποδια), οπότε , σε οποιοδηποτε σημειο και να με αφησει γυρνωντας, it's more than ok! :) 

Υποθετωντας παντα οτι δε θα εχει αστικό την ωρα που θα γυρισουμε (αστικο + μετρο βολευει για να ερθω)

Να παρεις ταξι κυριος.
Δε θα μπεις φαγωμενος στο αμαξι και χρειαστω αναρτησεις μετα :hehe:


Εννοειται σε γυρναω εγω και οποιον αλλον βρισκεται σε κοντινη εμβελεια :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από ότι φαίνεται στον χάρτη, το μαγαζί είναι 5-6 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό μετρό του Αγίου Αντωνίου. Και αν δεν κάνω λάθος ισχύει 2ωρη παράταση δρομολογίων Παρασκευή και Σάββατο, οπότε το τελευταίο θα είναι κάπου στις 2.

Link to comment
Share on other sites

On 6/10/2017 at 0:35 ΠΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θα σου κραταω δωρο εναν intel CPU εσενα :hehe:

 

Δε μου φερνεις και εμενα εναν 4790K  να "αναβαθμισω"; :hehe::p (να μην αλλαζω πλατφορμα τωρα μιας και λεφτα δε παιζουνε :p )

πριν 12 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θα σε παρω εγω τομ. Ασε τον γκρινιαρη να γκρινιάζει :hehe:

 

Εκλεισε. Θα παρω τα ποδια μου να βγω καπου που βολευει μη χωνεσαι σε στενακια :p Ή θα ερθω με τα ποδια (ή αστικο) μεχρι κουκακι 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.