Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Θελω 2-30 λεει!!! looooooooool....
 

Spoiler


med_1411098435_1395416483_image.jpg

 

 

 

Το παιχνιδι μετα το τελευταιο update εχει θεμα.

Με DXR on, κρασαρει στο 5λεπτο. Με DXR off και DX12 on, παιζει κανονικα.

Κ επειδη καποιος θα ρωτησει γιατι ασχολουμαι με το DXR.... Στη προσοψη του κουτιου εχω κανει την Χ42 push pull φαση (απο μονο push που ηταν) και κατω απο αυτη εχω βαλει εναν 120αρη (που ηταν στην στην εξοδο αλλα εκει ειναι πλεον το ψυγειο και φαν της 2080), και ηθελα να δω τι γινεται αν τσιτωσω τη καρτα.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, GFFermari said:

Θελω 2-30 λεει!!! looooooooool....
 

  Hide contents

 

med_1411098435_1395416483_image.jpg

 

 

 

Το παιχνιδι μετα το τελευταιο update εχει θεμα.

Με DXR on, κρασαρει στο 5λεπτο. Με DXR off και DX12 on, παιζει κανονικα.

Κ επειδη καποιος θα ρωτησει γιατι ασχολουμαι με το DXR.... Στη προσοψη του κουτιου εχω κανει την Χ42 push pull φαση (απο μονο push που ηταν) και κατω απο αυτη εχω βαλει εναν 120αρη (που ηταν στην στην εξοδο αλλα εκει ειναι πλεον το ψυγειο και φαν της 2080), και ηθελα να δω τι γινεται αν τσιτωσω τη καρτα.

Αυτα ρε γινονται ΜΟΝΟ σε αυτο τον εμετο που λεγεται panzerstorm... Εγω απο οταν γυρισα παλι σε 1080 η καρτα δουλευει max 80% εννοειται ολα low... Dxr και τετοια ειναι για singleplayer games...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Τι εννοεις? Κακιστη ειναι η πιστα. Ολο κρυμμενους και καμπεραδες με τοσα επιπεδα που βλεπουν σχεδον ολη την πιστα. Την κατατασσω μαζι με την panzerstorm/rotterdam στα καρκινιαρικα maps.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε. Πολύ καλή είναι. Έχει διαδρόμους που πηγαίνεις κ σφάζεις μογγολα στα πατωματα, έχει medics παντού, όλα τα classes έχουν αξία κ είναι ισοδύναμα, ακόμα και τα χειρότερα όπλα κάνουν δουλειά αν κινείσαι σωστά.

 

Δε ξέρω άλλο μαπ να τα έχει αυτά. K είναι ίσως το μόνο μαπ που επιβιώνεις χωρίς να είναι απαραίτητο να είσαι σε squad.

Είναι λίγο meat grinder κ θα χωρούσε ένα ακόμη capture point σε ανοιχτό πεδίο με στόχο να παίζανε αεροπλάνα κ light vehicles/tanks.

 

Υγ. Με καλό squad, μοιράζεις πόνο. Achi Baba φάση.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3-4 ματσάκια που έπαιξα χθες τα ευχαριστήθηκα ναι, μ'αρεσε κ μένα το Map.

Tουλάχιστον σας medic που έπαιξα, smoke n gun biatches!

Mόνο κάτι καραγκιοζάκια με MMGs μας τη σπαγαν προσωρινά αλλά τους παίρναμε σβάρνα...!

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Τι εννοεις? Κακιστη ειναι η πιστα. Ολο κρυμμενους και καμπεραδες με τοσα επιπεδα που βλεπουν σχεδον ολη την πιστα. Την κατατασσω μαζι με την panzerstorm/rotterdam στα καρκινιαρικα maps.

Μάριος και γκρίνια (ή γρίνα, που λέμε εδώ πέρα)= l.f.e.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το map Και το παιχνιδι ειναι κακιστο. Δεν βλεπεις τιποτα, κανεις spawn και σε τρωνε απο πισω, υψωματα ετοιμα για prone gameplay κλπ κλπ κλπ... βαρεθηκα.

Ερχεται οκτωβριος, δεν κανουν κανα remaster release? γιατι δευτερη χρονια με τη μουφα δεν ξερω αν θα βγαλω και τα αλλα στο discord παιζουν μονο bf... μην παιξουμε τιποτα αλλο και δεν ειναι καλοι...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fatalara said:

Το map Και το παιχνιδι ειναι κακιστο. Δεν βλεπεις τιποτα, κανεις spawn και σε τρωνε απο πισω, υψωματα ετοιμα για prone gameplay κλπ κλπ κλπ... βαρεθηκα.

Ερχεται οκτωβριος, δεν κανουν κανα remaster release? γιατι δευτερη χρονια με τη μουφα δεν ξερω αν θα βγαλω και τα αλλα στο discord παιζουν μονο bf... μην παιξουμε τιποτα αλλο και δεν ειναι καλοι...

Ελα πες την αληθεια λες για μενα και το rigo ?

3 hours ago, Samael said:

3-4 ματσάκια που έπαιξα χθες τα ευχαριστήθηκα ναι, μ'αρεσε κ μένα το Map.

Tουλάχιστον σας medic που έπαιξα, smoke n gun biatches!

Mόνο κάτι καραγκιοζάκια με MMGs μας τη σπαγαν προσωρινά αλλά τους παίρναμε σβάρνα...!

 

 

Mλκ Μιχαλη εσυ τοσο καιρο και δεν εχεις παιξει ουτε ενα game μαζι μας... Απαραδεκτος! Σχεδον παντα ειμαστε discord...

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, icy20 said:

Ελα πες την αληθεια λες για μενα και το rigo ?

Mλκ Μιχαλη εσυ τοσο καιρο και δεν εχεις παιξει ουτε ενα game μαζι μας... Απαραδεκτος! Σχεδον παντα ειμαστε discord...

Σε σκέφτομαι συχνά είναι η αλήθεια αλλά δε μιλάω (pun intended! :p ). 

 

Θα μπω σήμερα πάλι ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στη παρέα σας . Αγόρασα και εγώ το παιχνίδι ,τώρα που έπεσε η τιμή του .Έχω κάποια παράπονα .

1) Τα γραφικά είναι χάλια . Καθόλου πυκνά και άσχημα. Και μάλιστα, καμία σχέση με αυτά που έδειχναν σε κάποιο βίντεο στην beta . 

2) Σε συνάρτηση με το πρώτο, κοιτούσα την χρήση του επεξεργαστή και είδα να χτυπάει 40/100 χρήση . ΌΛΟΙ οι πυρήνες δούλευαν στον δωδεκαπύρηνο μου .Μάλλον πρέπει να είναι χάλια η μηχανή ή να κάνει κάποια double pass και να χρησιμοποιεί εξτρα πυρήνες .  έχει κανείς καμία άποψη ? Κανένας γραφίστας ή προγραμματιστής ? Γιατί τώρα τον πήραμε τον (πριν από δύο χρόνια ) 12 πύρηνο να αντέξει καμιά 6 χρόνια . Η κάρτα γραφικών δουλεύει στο 70/100 χρήση στα 60 φραμες με τα textures στο μαξ και τα υπόλοιπα medium ή low . 

Ευχαριστώ ,καλά φραγκς. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.