Jump to content



Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος makio έγραψε:

fixed!

Συ είπας! (δεν ήξερα τι σημαίνει η διόρθωση που έκανες, το google μου έδειξε κάτι "πικάντικο").

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

14.09


άλλος που βάλθηκε να τρελλάνει τον Τάκη. Καλό μήνα 

Το σίγουρο είναι ότι θα "αγγίξει" τους honda, Astro όπως όλες οι καλημέρες-καλησπέρες! :hehe:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Αύριο 24ωρη μετρό, 24ωρη ΗΣΑΠ, λεωφορεία 9 με 9 (δηλαδή συνωστισμός) και τραμ 9 με 3.

Δουλειά εκτάκτως 11 με 7 ενώ 6 παρά έχω μαγνητική. Όλα καλά ρε, πείτε και αύριο καλημέρα

:shifty:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Αύριο 24ωρη μετρό, 24ωρη ΗΣΑΠ, λεωφορεία 9 με 9 (δηλαδή συνωστισμός) και τραμ 9 με 3.

Δουλειά εκτάκτως 11 με 7 ενώ 6 παρά έχω μαγνητική. Όλα καλά ρε, πείτε και αύριο καλημέρα

:shifty:

Εμείς θα είμαστε με τα συνδικάτα και θα απεργούμε. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tommybertsen said:

Αύριο 24ωρη μετρό, 24ωρη ΗΣΑΠ, λεωφορεία 9 με 9 (δηλαδή συνωστισμός) και τραμ 9 με 3.

Δουλειά εκτάκτως 11 με 7 ενώ 6 παρά έχω μαγνητική. Όλα καλά ρε, πείτε και αύριο καλημέρα

:shifty:

 

666ος λόγος που δεν γυρνάμε Ελλάδα... ?

  • Like 2
  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος l2phile έγραψε:

 

666ος λόγος που δεν γυρνάμε Ελλάδα... ?

Δε πειράζει μαν μου. Εμεις θα φαμε δακρυγόνο και για σένα. Οταν σε ξεζουμήσει η ξενιτιά και γυρίσεις Ελλάδα για να χεις μέρος να αράξεις.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

image.png

Πες και το "let the hate flow through you", ώστε να ολοκληρωθεί η εκπαίδευση και μετάβασή μου στη dark side of the force:hehe:.

  • Agree 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 34 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Η ξενιτιά δεν μας ξεζουμίζει. Μας κάνει ανθρώπους.

 

Sorry to burst your bubble sweetie but you can't run away from yourself.

Απόδειξη οι χιλιάδες φοβισμένοι κάφροι που επειδή δε ξέρουν τους νόμους της χώρας υποδοχής, τους σέβονται και όταν έρχονται έστω και για μια μερα πίσω τα γ@μανε όλα.  

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μην κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια.

Απλά εξωτερικό κάνουμε την Α ζωάρα και όταν ερχόμαστε Ελλάδα 1-2 φορές τον χρόνο κάνουμε τη Β ζωάρα (φρεντάρες/μπανάρες/νησάρες/φουλ ήλιο/φαγητάρες/συγγενείς).

Δεν είναι ότι θα γυρίσουμε και θα καπνίσουμε σε κοινόχρηστο χώρο ή δεν θα σεβόμαστε ΚΟΚ κλπ

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.