Jump to content



Recommended Posts

κανονίστε να μου αγριέψετε το παιδί σαββατιάτικα, να πάρει σβάρνα τα μπαρ και τις ικαρίες. Ο p55 είναι η ρίζα του κακού. Ελπίζω να μην έχει διορθωθεί το πρόβλημα που έχει με τα ιμέιλς από ΠΟΘ, να μην προλάβει να διαβάσει εδώ τα μηνύματα μπας και μείνει ήρεμος ΜΙΑ ΜΕΡΑ να ξεκουραστεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1223449757_.jpg.962c438f15b2ac5159a389006eeffda1.jpg

πριν 13 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Ο p55 είναι η ρίζα του κακού

 

 

Εγώ τι έκανα κύριε salde ?

 

Εγώ κοίταζα τον Γιαδικιάρογλου που μίλαγε με τον Κοντογιώργη.  :hehe:

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, p55 said:

1223449757_.jpg.962c438f15b2ac5159a389006eeffda1.jpg

 


καρτούν και σκίτσα επιτρέπεται να βάζεις. Τα τζίφια με τις Λω, τις Τζενιφερ, τις Άλιστον αυτού του κόσμου είναι που κάνουν τη ζημιά. Και τα σούπερ αυτοκίνητα αλλά εκεί δεν είσαι εσύ η πληγή ούτε το ΠΟΘ.

 

12 minutes ago, Rusty_Cookie said:

giphy.gif?cid=ecf05e47pl04yxl5zuifrtt16r


δεν θα μας γράψεις εκείνο το όμορφο, το «γέρασα» πια; Πάει; Δυο μέρες γέρασες και τέρμα, αυτό ήταν όλο κι όλο; Άρχισες ήδη τα μπότοξ;

  • Like 2
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

δεν θα μας γράψεις εκείνο το όμορφο, το «γέρασα» πια; Πάει; Δυο μέρες γέρασες και τέρμα, αυτό ήταν όλο κι όλο; Άρχισες ήδη τα μπότοξ;

 

Δεν ήμουν εγώ γερος τελικά. Η άλλη ήταν μικρή και άμυαλη. 

 

the big lebowski whatever GIF

  • Like 5
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Δεν ήμουν εγώ γερος τελικά. Η άλλη ήταν μικρή και άμυαλη. 


χρειάζεσαι επειγόντως τον Λάζαρους. Τέτοιες τραγικές ομολογίες οδηγούν σε φυλακή, νεκροταφείο, γάμο. Εν Ελλάδι. Άμα είναι να προσέρχεσαι αυτοβούλως στις Αρχές να κάνεις τέτοιες δηλώσεις, την έκατσες τη βάρκα.

Αν χρειαστείς κουφέτα, Χατζηγιαννάκης. Η 3090 στα κουφέτα. Για γνήσιους WOTers, λάτρεις του ένδοξου Τσαρικού Στρατού, υπάρχουν και γνήσια, γαλλικά, εντός σοκολατένιας οβίδας που εκρήγνυται. Εις ανάμνηση της μάχης του Verdun.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


χρειάζεσαι επειγόντως τον Λάζαρους. Τέτοιες τραγικές ομολογίες οδηγούν σε φυλακή, νεκροταφείο, γάμο. Εν Ελλάδι. Άμα είναι να προσέρχεσαι αυτοβούλως στις Αρχές να κάνεις τέτοιες δηλώσεις, την έκατσες τη βάρκα.

Αν χρειαστείς κουφέτα, Χατζηγιαννάκης. Η 3090 στα κουφέτα. Για γνήσιους WOTers, λάτρεις του ένδοξου Τσαρικού Στρατού, υπάρχουν και γνήσια, γαλλικά, εντός σοκολατένιας οβίδας που εκρήγνυται. Εις ανάμνηση της μάχης του Verdun.

 

 

Suspicious Monkey GIF by MOODMAN

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή 20:16 μμ στο ράδιο ο Αλέξης προτείνει μέτρα.

Πάει το λεφτόδεντρο θα το μαδήσει ο κακούργος. :hehe:

Μόνο RTX 3090 δεν σκέφτηκε να προτείνει, λες να είναι φαν της AMD?

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.