Jump to content



Recommended Posts

πριν 6 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Γιατί το πλαίσιο των Avatars είναι κυκλικό και όχι τετράγωνο, όπως παλιά;

Είναι ένα περίεργο θεμα, κάτι σαν τετράγωνη τυρόπιτα vs στρογγυλή. Είχε προταθεί και τρίγωνο αλλά φώναζε ο hondas. 

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Bonjour!!!!!!

Το πιο σωστο ειναι το αβαταρ να γινει καρδουλα, να βλεπουμε τους γατουληδες της καρδιας μας ονομα και πραμα!

Ειδατε ρε σεις ποσο μεγαλωσε η φημη του λαμπη μας; ε; Μεχρι και ο Λιο ηρθε για καλημερα.

Φημες λενε οτι θα ρθει και η σκαρλετ για καληνυχτες..

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, PetrosD said:

Γιατί το πλαίσιο των Avatars είναι κυκλικό και όχι τετράγωνο


ανώτερος ο κύκλος. Απαντήθηκε η απορία σου, έμαθες τι θα ψηφίζεις από δω και μπρος.

 

 

38 minutes ago, Lakisss said:

Είναι ένα περίεργο θεμα, κάτι σαν τετράγωνη τυρόπιτα vs στρογγυλή. Είχε προταθεί και τρίγωνο αλλά φώναζε ο hondas. 


όλες δεκτές, αν είναι ποιοτικά τα τυριά τους. Το σχήμα δεν μας εμπόδισε ποτέ. Στην αμφιβολία αγοράζουμε μία ή περισσότερες από το κάθε είδος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:


δεν τόλμησα ούτε το πλέι να κλικάρω.

 

Στου αστροκατ ή στο δικό μου?

Ανιαρό χιλιοακουσμένο μπουλσιτ τα μανιτάρια . Δεν έχουν τίποτε να πουν σε σχέση με τον μάστορα.

 

Junkie XL DJ Junkie XL Tom Holkenberg

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το δικό σου, το δοκίμασα όμως τώρα (με παρέσυρε η πορτοκαλί φόρμα, τελικά είναι συνομήλικoς μου αυτός). Δεν ειν κακό αλλά δεν αντέχω το πολύ ηλεκτρονικό. Είχα πάρει δόση όταν είχαν αρχίσει να εμφανίζονται ηλεκτρονικοί ήχοι προς τα μέρη μας, σε διάφορες εκδοχές, στα εν Αθήναις μαγαζιά κάποια που έπαιζαν house. Δεν ξέρω γιατί, δεν μου κάθονταν ποτέ καλά. Για λίγο μπορώ, παραπάνω όχι. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

με είχαν παρασύρει! Όχι όμως, αντιστάθηκα. Το rave σε εμάς τότε διαμορφωνόταν, δεν είχε προλάβει να γίνει μόδα. Δεν ήμουν τίποτα ποτέ, αν έπρεπε να επιλέξω φυλή, η πιο ταιριαστή θα ήταν παλιό rock. Μέχρι 75-80 κάπου εκεί. 
Σε μαγαζιά συχνότερα έχω πάει σε metal, δεν ήταν δική μου επιλογή. Είχα το μκρό προτέρημα ότι δεν ψάχτηκα ποτέ με ουσίες, ίσως επειδή έπινα και κάπνιζα αρκετά, οπότε ήμουν αρκετά ήσυχος, δεν κόλαγα με τη φάση του ρέιβ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.