Jump to content



Recommended Posts

πριν 10 ώρες, το μέλος p55 έγραψε:

 

1. Αν βάλει όμως πρώτος ο @Seek & Find ?

 

 

2. O επίτιμος τον έχει βαφτίσει ;

1. Do your thing..

2. Περιεργως ηταν καλοκαγαθος ανθρωπος.. δεν πηρα τιποτα δυστυχως

3. Καλημερα ρειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τον @honda22 που προσπάθησε να την γλυτώσει στην γιορτή του δε τον έχετε απαγχωνήσει ακόμα;

Ή είναι αντίθετο από τα πιστεύω του;

 

 

#TrollModeOff

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος swatoner έγραψε:

Τον @honda22 που προσπάθησε να την γλυτώσει στην γιορτή του δε τον έχετε απαγχωνήσει ακόμα;

 

Κατά βάθος τον αγαπάμε κι ας γκρινιάζει καμμιά φορά, άσε που εμείς δεν κάνουμε τέτοια.

Είμαστε ψυχάρες εμείς οι καλημεράκηδες, όχι σαν μερικούς - μερικούς, ονόματα δεν λέμε...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον Κοτζαμπάση των Μεγάρων για το κέρασμα επ΄ ευκαιρία της Ορθόδοξης ονομαστικής του εορτής. Νοστιμότατα τα μαρόν ντεγκιζέ που έστειλε (πλήρωσε μάλιστα μεταφορικά και τελωνεία Ασπροπύργου, Κηφισσού, έχει διπλά τελωνεία η διαδρομή, είναι ΛΑΡΤΖ τα πλήρωσε ο αποστολέας). Τα τρώμε στην υγειά του. Ανδροπρεπώς κι ορθοπρεπώς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 57 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Ευχαριστώ τον Κοτζαμπάση των Μεγάρων για το κέρασμα επ΄ ευκαιρία της Ορθόδοξης ονομαστικής του εορτής. Νοστιμότατα τα μαρόν ντεγκιζέ που έστειλε (πλήρωσε μάλιστα μεταφορικά και τελωνεία Ασπροπύργου, Κηφισσού, έχει διπλά τελωνεία η διαδρομή, είναι ΛΑΡΤΖ τα πλήρωσε ο αποστολέας). Τα τρώμε στην υγειά του. Ανδροπρεπώς κι ορθοπρεπώς.

 

Για εμάς δεν έχει; Τί διακρίσεις είναι αυτές;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Νοστιμότατα τα μαρόν ντεγκιζέ

 

Διάβασα νεγκλιζέ και μου ήλθαν διάφοροι συνειρμοί...

 

Spoiler

006-Pina-001-1-80.jpg.1e34af13e15a52b8f4f1af151fa51c85.jpg

 

45 Χόντες ενός Kawasaki Ninja H2R γκαζι.  

Πολύχρωμος.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Simon said:

Για εμάς δεν έχει; Τί διακρίσεις είναι αυτές;

αππρουβντ. Εισαι στον ορθό δρόμο. Διαμαρτυρίες, επεισόδια, τέλεια. Κάνει την πάπια. Δεν πειράζει, σε λίγες ημέρες τιμάται η μνήμη τεράστιου αγίου, του καλύτερου όλων. Θα κάνουμε ταχύρρυθμα μαθήματα, θα φάμε, θα πιούμε τζάμπα, ίσως να αρχίσουμε να ζητάμε και 3090 δώρο. Το έκαναν στα πάρτυ παλιά. Έδιναν π.χ. από ένα αυτοκινητάκι δω΄ρο σε όλα τα παιδάκια που ήταν καλεσμένα, ο εορτάζων μπορεί να είχε λάβει δώρο μια πίπιζα, οι επισκέπτες έφευγαν με αυτοκινητάκι.
Προμηνύεται τρικούβερτο γλέντι.

 

43 minutes ago, p55 said:

Διάβασα νεγκλιζέ

βαρέθηκα να ψάξω -έχω ξεχάσει- πώς περνιέται στο πληκτρολόγιο η accent grave κι η accent d'aigue (αξάν γκραβ, αξάν ντεγκί, αν θέλετε και σωστή προφορά μιληστε με Cortana, δεν το συνιστώ). Αν είχα φανταστεί ότι μέχρι κι εδώ θα προσπαθήσετε να μου τρελλάνετε το παιδί δεν θα είχα βαρεθεί να τα γράψω απευθείας γαλλιστί.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, salde said:

αππρουβντ. Εισαι στον ορθό δρόμο. Διαμαρτυρίες, επεισόδια, τέλεια. Κάνει την πάπια. Δεν πειράζει, σε λίγες ημέρες τιμάται η μνήμη τεράστιου αγίου, του καλύτερου όλων. Θα κάνουμε ταχύρρυθμα μαθήματα, θα φάμε, θα πιούμε τζάμπα, ίσως να αρχίσουμε να ζητάμε και 3090 δώρο. Το έκαναν στα πάρτυ παλιά. Έδιναν π.χ. από ένα αυτοκινητάκι δω΄ρο σε όλα τα παιδάκια που ήταν καλεσμένα, ο εορτάζων μπορεί να είχε λάβει δώρο μια πίπιζα, οι επισκέπτες έφευγαν με αυτοκινητάκι.
Προμηνύεται τρικούβερτο γλέντι.

 

βαρέθηκα να ψάξω -έχω ξεχάσει- πώς περνιέται στο πληκτρολόγιο η accent grave κι η accent d'aigue (αξάν γκραβ, αξάν ντεγκί, αν θέλετε και σωστή προφορά μιληστε με Cortana, δεν το συνιστώ). Αν είχα φανταστεί ότι μέχρι κι εδώ θα προσπαθήσετε να μου τρελλάνετε το παιδί δεν θα είχα βαρεθεί να τα γράψω απευθείας γαλλιστί.

 

Εγώ δε θέλω 3090. Ναι, αλήθεια. Πρώτον, παίζει να μη χωράει στο κουτί μου και δεύτερον σίγουρα δεν τη σηκώνει το τροφοδοτικό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Εγώ δε θέλω 3090. Ναι, αλήθεια. Πρώτον, παίζει να μη χωράει στο κουτί μου και δεύτερον σίγουρα δεν τη σηκώνει το τροφοδοτικό.

Παίρνεις κουτί και τροφοδοτικό. 

Problem Solved 

 

Spoiler

Bird Hooray GIF by ali mac - Find & Share on GIPHY

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος honda22 έγραψε:

Κάψουλες μέχρι να ψάξουμε για αλουμίνιο στον Άρη. 

 

Ναι ξέχασες να πεις και νεσπρεσσο γουατ ελσ μωρη λέρα Κλουνεη.

Παράτα το ακκαου του Χόντα ρε, έχω την ΙΡ σου.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

μην του λες τέτοια αριστερότροφα ρε Κούκις. Θα του μπει η ιδέα πως μπορεί να γίνει Κλούνεης να περνά χωρίς διαβατήριο προς ανατολάς τον Ασπρόπυργο, δυτικά τον Ισθμό να πάει πατρίδα για σκι, θα μας τον μπλέξεις με τίποτα πλαστικές στην Καζαμπλάνκα να τρέχουμε και να μη φτάνουμε μετά.

Καλημέρα Λαμπ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.