Jump to content



Recommended Posts

45 minutes ago, astrolabos said:

Προβοκάτσια!


M;ono ESY Με καταλαβαίνεις προδότη αρχηγούλη! Άλλος κανείς! Κι ο Πέτα αλλά με ταράζει πολύ το παιδί.
Έβαλες και πρωί πρωί γίνε μέλος δικέφαλο, σκέφτομαι ΠΣΤ Αντώνη, κάμερες μου χεις βάλει κι ήξερες ότι 10 λεπτά πριν το ποστάρεις, είχαν προλάβει να με μπλέξουν σε τέτοιο διάλογο. Αληθινό, χειρότερο από αυτόν που έβαλες.

-Έχετε κάποια χαρτιά που κανονικά έπρεπε να τα είχα εγώ;
-Όχι, μόνο δικά σου.
-Έχετε δικά μου χαρτιά;
-Όχι. Λεφτά...αποδείξεις...χαρτιά.
-Τι λεφτά; Έχετε λεφτά που έπρεπε να έχω εγώ;
-Δεν έχω λεφτά. Δώσει λεφτά εκείνον.
-Τα είχατε δώσει τότε, πριν από μέρες, σε εκείνον;
-Ναι.
-Ωραία. Προσέξτε λίγο να καταλάβετε τι ρωτάω: δεν σας ρωτάω τι δεν έχετε. Σας ρωτάω αν έχετε κάτι δικό μου, ο,τιδήποτε. Έχετε κάτι δικό μου;
-Όχι, λεφτά έδωσε.
-Αφήστε τα λεφτά. Χαρτιά δικά μου έχετε, ναι ή όχι; Καταλαβαίνετε τι ρωτώ;
-Μόνο εκείνα.
-Εκείνα που είναι για εμένα, σωστά;
-Ναι. Λεφτά όχι.
-Τα χαρτιά που έχετε κι ό,τι άλλο έχετε τέλος πάντων, μπορείτε να μου τα φέρετε αργότερα; Μόνο ότι έχετε, μην μου φέρετε ότι δεν έχετε.
-Εντάξει.

Μπαίνω ΠΟΘ να πιω μια γουλιά καφέ, να ηρεμήσω λίγο. Γίνε μέλος δικέφαλο.  Είναι να μην σ'αγαπώ μετά.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος astrolabos έγραψε:

Τοπ 5 σπαμεριών στο ΠΟΘ

 

image.png

 

 

Γράφει 5 αλλά εδώ είναι μόνο 4.

Είτε κάποιος μετράει για δυο ή  5ος είναι ο γνωστός ένα - μηδέν που είναι αόρατος.:hehe:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, salde said:

έφαγε το 2008, ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ, ψάχνει αλλά δεν το χει ξαναβρεί (2020, σε λίγο 2021 αν προλάβουμε).

 

Μα δεν ψάχνω! Δεν επιδίωξα να ξαναφάω.

14 hours ago, astrolabos said:

 

Προβοκάτσια!

 

Σε άλλα νέα

 

Τοπ 5 σπαμεριών στο ΠΟΘ

 

image.png

 

Τοπ 5; Και γιατί είναι μόνο 4; Κάποτε ήμουν κι εγώ στην πεντάδα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 30 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Τοπ 5; Και γιατί είναι μόνο 4; Κάποτε ήμουν κι εγώ στην πεντάδα.

Να λες καλημέρα πιο συχνά, σύντροφε.

Καλημέρα, φίλες και φίλοι (και αγαπητές/αγαπητοί admins/mods/super users/vips/κτλ/κτλ).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 32 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Να λες καλημέρα πιο συχνά, σύντροφε.

 

Διπλοί πόντοι αν την καλημέρα τη λες με προφορά κάτω Τούμπας και το Λοκ ντάουν με προφορά Καλαμαριάς.

Τριπλοί πόντοι για τη λέξη DEADLAZARUS (no offence bro).

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

παλιά είχαμε κάνει αμάν για την πρώτη αλλαγή στο λαμπ... τάματα/ ευχολόγια στους founder djd/jpaply κτλ ... δεν θυμάμαι καλά καλά πότε έγινε ...

Ωραία η αλλαγή ...Μπράβο ...τι μένει τωρα ; Μα να στολισουμε για Χριστούγεννα! Ο lakis έχει συλλογές από αγιοβασιλίτσες που δεν βρίσκεις στα Internetια... ρωτήστε ...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sstav said:

παλιά είχαμε κάνει αμάν για την πρώτη αλλαγή στο λαμπ... τάματα/ ευχολόγια στους founder djd/jpaply κτλ ... δεν θυμάμαι καλά καλά πότε έγινε ...

Ωραία η αλλαγή ...Μπράβο ...τι μένει τωρα ; Μα να στολισουμε για Χριστούγεννα! Ο lakis έχει συλλογές από αγιοβασιλίτσες που δεν βρίσκεις στα Internetια... ρωτήστε ...

 

Κατι 10κιλα ταματα προφιτερολ στον Φανη... :hehe: 

 

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Γιατί σε κάθε update το κουμπί του νέου περιεχομένου το κρύβετε όλο και περισσότερο; Βαλτε ενα κουμπί που να είναι πάντα ορατό, ακόμα και όταν διαβάζεις ένα θέμα, ώστε με ένα κλικ να πας πάλι στη λίστα με τα μη ανεγνωσμενα. Γιατί να χρειαζονται 3 κλικ για κάτι τόσο απλό;

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Γιατί σε κάθε update το κουμπί του νέου περιεχομένου το κρύβετε όλο και περισσότερο; Βαλτε ενα κουμπί που να είναι πάντα ορατό, ακόμα και όταν διαβάζεις ένα θέμα, ώστε με ένα κλικ να πας πάλι στη λίστα με τα μη ανεγνωσμενα. Γιατί να χρειαζονται 3 κλικ για κάτι τόσο απλό;

Πατάς σε λάθος σημείο. Για να πας στις αδιάβαστες απαντήσεις πάτα την κουκκίδα πριν τον τίτλο, ενώ για το τελευταίο ποστ τον χρόνο που αναγράφεται στα δεξιά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.