Jump to content



Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ 

ΠΡΙΝ 200 ΧΡΟΝΙΑ Ο ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  και  λοιποί συναγωνιστές αφησαν τις καλημέρες και πήραν τα όπλα...για να μπορούμε όλοι εμείς σήμερα να λέμε τις καλημέρες μας ΕΛΕΥΘΕΡΑ...διαφορετικά ...θα λέγαμε Gunaydin

Στις 22 Μαρτίου 2.000 ένοπλοι με επικεφαλής τον Θεόδωρο Κολοκοτρώνη, τους Μούρτζινους, τους Καπετανάκηδες, τους Κουμουντουράκηδες, τους Κυβέλλους, τους Χρηστέηδες και τον Παναγιώτη Βενετσανάκη, σφίγγουν τον κλοιό γύρω από την πόλη. Παράλληλα πλησιάζουν ο Παπαφλέσσας, με τον Νικηταρά και τον Αναγνωσταρά...

Διαβάστε όλο το άρθρο: http://www.mixanitouxronou.gr/pos-apeleytherothike-i-kalamata-choris-na-pesei-oyte-enas-pyrovolismos-oi-toyrkoi-kalesan-ton-petrompei-mayromichali-se-voitheia-kai-aytos-eisevale-stin-poli-me-epikefalis-ton-theodoro-kolokotroni/

 


 
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 26 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

x3Feu.jpg

 

 

 

Ο Τούρκος βοεβόδας έπαιζε W.O.T. με τον Πετρόμπεη και δεν κατάλαβε από που του ήλθε.

 

:hehe:

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

 

 

 

Ο Τούρκος βοεβόδας έπαιζε W.O.T. με τον Πετρόμπεη και δεν κατάλαβε από που του ήλθε.

 

:hehe:

 

 

Ε δε θα είχε το skill situational awareness. 

 

Καλημέρα λαμπιόνια.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος salde έγραψε:


χαχα, καλόπιοτα. Θέλει ρέγουλα ρε συ το ούζο, δεν είναι καλό ποτό κανονικά αλλά σε καταλαβαίνω. Μην το δώσεις σε άμαθους κι όποτε συμβεί δίνε τους από δίπλα νερό, μπόλικο νερό. Αν σου έχει συμβεί να μεθύσεις με ούζο δεν χωρά στο μυαλό μου πώς ξανέμπλεξες. Αν δεν σου έχει συμβεί, ΠΡΟΣΕΧΕ. Το ούζο είναι κατάλληλο αποκλειστικά για slowwwwwwwwwww ρυθμούς.

Σωστος σε ολα!!!!!!!!εκτος οτι δεν ειναι καλο ποτο...διαβασα απο περιεργεια που κανει κακο κ βγηκε οτι μονο καλο κανει ,σε νορμαλ καταστασεις, λογω των μυρωδικων που αρωματιζεται.

Κ οντως ισχυει...οποιος εχει μεθυσει δεν αντεχει ουτε τη μυρωδια του!!!δεν εχω μεθυσει ποτε παρεπιπτοντως.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μια λουλουδένια καλημέρα στο πιοπαλιόμελο, τον αστρολάβο. 13788. Όλα καλά η γραμμούλα τώρα που έφτιαξαν την δεύτερη βλάβη. Πήγε και το απλοαδ στα 2. Όλα επειδή δεν είχα καλημερίσει σήμερα.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Όλα επειδή δεν είχα καλημερίσει σήμερα.

 

Αύριο όμως θα καλημερίσεις ή  και τη δικιά σου καλημέρα θα λέμε  να ζήσουμε να τη θυμόμαστε;

 

iellada2.thumb.jpg.78d39446eb33a6d94f8ac8c20b5cb4dd.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πιθανότατα θα καλημερίσω, τώρα το έστρωσαν αλλά μου έχουν πει να περιμένω τεχνικό. Το τζίφι το θέλω, αππρουβντ, είχα ρωτήσει μάλιστα πρόπερυσι στον Πάπιο μπας και πάρω καμιά μέρα, αν θυμάμαι 25€/κλ. Έχει σταυρούς όμως, δεν θέλω τέτοια, υπερβολικό μύγδαλο, δεν βλέπω ρόδι, δεν βλέπω λίγο δυόσμο/μαϊντανό κάτι τέτοια βάζουν μέσα.

Έγραψα νωρίτερα «αστρολάβος», σε λίγη ώρα έστρωσε και το απλοαδ, σίγουρα θα ξαναπέσει, δε βαριέσαι...

  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.