Jump to content



Recommended Posts

Χόντα κι εγώ, πριν διαβάσω τι γράφετε μετά, είχα ψηφίσει. Την αγγελία του Λάζαρους την διαβάσατε;

Μυτιλήνη χέρι χέρι, αλλού πανελλαδικά με μεταφορική.

Θα πεταχτεί το Παιδί από Ικαρία στο Μόλυβο, να διαβάσει την αγγελία να μου πάθει κρίση πού βρίσκεται και πού πατά! Πού ανήκει άραγε ο Μόλυβος, πανελλαδικά ή Μυτιλήνη...

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, honda22 said:


να παραδεχτώ ότι το 'χουν με τα πουλερικά εκεί στα Μέγαρα! Σπεσιαλίστες! Από τανκ δε νομίζω Τάκη, γκέουρες, αλλά ο,τιδήποτε θέλετε να μάθετε για κοκκόρια, κότες, κουτσουλιές, κοτέτσια, αβγά, Le Coq Sportif, εκεί να ρωτάτε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το περιστέρι δεν μασάει, τον σάπισε τον κόκορα, γι' αυτό θα γίνει και παιχνίδι στο steam.

 

capsule_616x353.jpg?t=1612291159
STORE.STEAMPOWERED.COM

Play as the world's most notorious birds and help them in their quests for revenge, love, and world domination. Poop on everyone. Destroy everything. Join the Pigeon Revolution!

 

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

" Ποιον να χέσω σήμερα" 

 


την κοσμοτέ. Μη μεταλλαχθείς ακόμα γιατί ίσως σε χρειαστώ. Δεν το συζητάω ότι θα πεις ναι στην 100άρα, την 200άρα με φειδώ αν έχει μεγάλη διαφορά χρηματική. Στην 200άρα θα πηγαινα αν ήταν μέχρι δεκάευρο παραπάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lil Baby GIF by Recording Academy / GRAMMYs

Εδώ βλέπετε τον p55 κι εμένα (ο πίσω είμαι εγώ, φοβάμαι λιγάκι) να λέμε καλημέρα στον Χόντα (ο οποίος ετοιμάζεται να μας το φορέσει το γκλομπ).

Καλημέρα, καλή Σαρακοστή να έχουμε, ταραμάδες μου..

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

ετοιμάζεται να μας το φορέσει το γκλομπ

 

Το φοράτε το γκλομπ?

 

Καλημέρα στον κόσμο και καλή σαρακοστή!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.