Jump to content



Recommended Posts

πριν 34 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 Μίλησέ μας γι αυτό

 

Καταρχας 1- 0! Ολα ξεκινησαν οταν ημουν μικρος.. ολοι με φωναζαν ασχημοπαπο και κανεις δεν με εκανε παρεα..

Μεχρι που μια μερα ακουσα να λενε "Ποιος ειναι αυτος ο σβοιρας;" Δεν αντεξα μαζεψα οση δυναμη ειχα και φωναξα "Αυτο μωρη %$#@# 100000000000000000000000000000000 - 0"

δειχνοντας καταλληλα. Ε απο τοτε εγω και το αυτο γιναμε αχωριστοι φιλοι, ολοι εδειχναν αυτο και με αφησαν ησυχο. Η μουν πια.. Λαμπιτης!:hehe:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Seek & Find said:

Αυτο μωρη %$#@#

 

1 hour ago, Seek & Find said:

δειχνοντας καταλληλα.

αυτά θα τα κόψεις, έναν μόνο μπορούμε να στείλουμε για περιφερειάρχη, έχει καπαρώσει την θέση ο Βίκτωρας.

Η άλλη συγκλονιστική πληροφορία της ημέρας: από τα ενεργά μέλη για όσα θα ρίσκαρα μαντεψιά για την ηλικία τους, σε δύο μόνο πέφτω αρκετά έξω μέχρι στιγμής: τον icy (τον φανταζόμουν νεώτερο) και τον honda (το αντίθετο). Βέβαια με την προϋπόθεση ότι όλοι απαντούν την αλήθεια, π.χ. ο Βίκτωρης έχει απαντήσει πασιδήλως παραμύθια (είναι κατά πολύ νεώτερος), αλλιώς θα ήξερε το Twin στην Πλατεία. Κάνει κι από αυτή την άποψη για περιφερειάρχης.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καταθεση ψυχης εκανα μανουλα μου, μιλησα για το αυτο που μου ζητηθηκε. Μαζι σου γενικα αλλα ποιος ειναι ο Βίκτωρας;:hehe:

 

Αυτός. 1-0.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 51 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Η άλλη συγκλονιστική πληροφορία της ημέρας: από τα ενεργά μέλη για όσα θα ρίσκαρα μαντεψιά για την ηλικία τους, σε δύο μόνο πέφτω αρκετά έξω μέχρι στιγμής: τον icy (τον φανταζόμουν νεώτερο) και τον honda (το αντίθετο). Βέβαια με την προϋπόθεση ότι όλοι απαντούν την αλήθεια, π.χ. ο Βίκτωρης έχει απαντήσει πασιδήλως παραμύθια (είναι κατά πολύ νεώτερος), αλλιώς θα ήξερε το Twin στην Πλατεία. Κάνει κι από αυτή την άποψη για περιφερειάρχης.

 

Παππού στο κατάλληλο νήμα τα γράφουμε αυτά, ξέρεις ποιό είναι;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Η άλλη συγκλονιστική πληροφορία της ημέρας: από τα ενεργά μέλη για όσα θα ρίσκαρα μαντεψιά για την ηλικία τους, σε δύο μόνο πέφτω αρκετά έξω μέχρι στιγμής: τον icy (τον φανταζόμουν νεώτερο) και τον honda (το αντίθετο).

Ντρέπεσαι να πεις ότι πίστευες πως είμαι ανήλικος?;

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Ντρέπεσαι να πεις ότι πίστευες πως είμαι ανήλικος

ίχνος ντροπής. Σε σένα έπεσα σχετικά κοντά. Μου 'χες πει και τον Αδαλή, τι διάολο, είχες δώσει χιντ, αν δεν ήσουν ημιμπαμπόγερος σιγά μην ήξερες από γιαούρτια :p

 

41 minutes ago, Simon said:

Παππού στο κατάλληλο νήμα τα γράφουμε αυτά, ξέρεις ποιό είναι;

χα. Πρόσεχε είδα και μια πρόταση χθες να αναβαθμιστούν τα ονόματα σε μπαρμπα-*.  Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και το μπεμπε*, μην πάτε για μαλλί και βγείτε κουρεμένοι. 

 

 

1 hour ago, astrolabos said:

Αυτός. 1-0.

Bίκτωρ άσε τα σκορ και μίλα για το Twin.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astrolabos said:

Για ποιο twin μιλάς ρε μπάρμπα;

πριν το 95, για δεκαετία 80 σου λέω, φαστφουντάδικο-μπεργκεράδικο στο πάνω μέρος της Πλατείας,  παραπάνω απ' τον Γαλαξία, Twins με κάτι δίδυμα αδέρφια, ο ένας θεότρελλος. Όταν έβγαινες απ' το σπίτι μόνο σ' εκκλησίες και οίκους ανοχής πήγαινες; :p

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

πριν το 95, για δεκαετία 80 σου λέω, φαστφουντάδικο-μπεργκεράδικο στο πάνω μέρος της Πλατείας,  παραπάνω απ' τον Γαλαξία, Twins με κάτι δίδυμα αδέρφια, ο ένας θεότρελλος. Όταν έβγαινες απ' το σπίτι μόνο σ' εκκλησίες και οίκους ανοχής πήγαινες; :p

 

Για πριν το 95 ρώτα με για Άλιμο και πέριξ :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να πηγαίνεις πρωί πρωί στη δουλειά προσέχωντας μην πάρεις παραμάζωμα τα δέντρα στο πεζοδρόμιο από τη νύστα και να έρχεται ο κλαρινογαμπρός να σε κορνάρει πάνω στο πεζοδρόμιο (πεζός εγώ) αξία ανεκτίμητη.
Δουλεύει καλύτερα από τον καφέ,για πότε ξύπνησα από το καράβι αγιούς που του κατέβασα δεν λέγεται

  • Like 2
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 25 λεπτά, το μέλος honda22 έγραψε:

 

Είναι θωρακισμένα τα Μέγαρα, μη μασάς :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.