Jump to content



Recommended Posts

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Ίσως εκεί κάπου να ζει ένας μικρός κορονοϊούλης

Υπάρχουν ήδη οι πρώτες ενδείξεις. Έμπειρα κόκκινα λιοντάρια του αντιμινιστρέισιον πέφτουν σε λάθη σαν μικρά, τρυφερά, νιούφικα γατάκια:


«Ποιός νομίζεις ότι θα πληρώσει την εξυγίανση των ΕΛΤΑ;»

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είσαι εγγύηση, το ξέρεις. Αλλά τέτοιο λάθος, εξεπλάγην. Μισό τέτοιο να κάνεις στο WOT και δεν θα δούμε βίκτορυ μέχρι να σβήσει ο ήλιος. Δεν είπες και καλημέρα χθες, μας χαιρέτησε το DVD κατά πως φαίνεται.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ! Δυστυχώς κι εγώ σε Γαλαξίες έχω καταντήσει να ψωνίζω -είναι πολύ κοντά και για οτιδήποτε χρειάζεται κουβάλημα δεν παίζει άλλη εναλλακτική- εσύ όμως νομίζω έχεις τουλάχιστον 2 Σκλαβ, 2 ΑΒ (όχι τα καλύτερα ΑΒ αλλά οκ) κι ένα Μασούτη. Συν καλύτερη αγορά συν τίποτα ρώσσικα. Παρόλα αυτά καταδέχεσαι να μπαίνεις σε Γκάλαξυ. Βάλτο κι αυτό στα +νανόμετρα, τι παθαίνετε όσοι τρώτε κόλιανδρο. Χάνετε την διαύγεια πνεύματος.

Χθες στον δικό μου είχαν εξαφανίσει κάθε ίχνος αντισηπτικού κι η υπάλληλος μου είπε ότι έχει εξαφανιστεί και το οινόπνευμα. Βρήκα τουλάχιστον δυο πατατάκια Τζάμπο, ευτυχώς δεν είχαν πειράξει υποσέντονα και πάνες ακράτειας, είχε και σοκολάτες αλλά δεν πήρα. Δεν βρήκα ούτε τα παλιοντολμαδάκια που ήθελα -όχι για μένα- μπας και κλείσουν τα εστιατόρια και μείνω να ψάχνω φρούτα και κόλιανδρο. Ζυμαρικά δεν αγόρασα γιατί μπορεί οι νέοι να ναι ωραίοι αλλά οι παλιοί είναι αλλιοί.

 

13 minutes ago, honda22 said:

Milky Way;

ωραίο παλαιομπεργκεράδικο και βάφλες στην Κηφισσιά, παραδίπλα από τον Βάρσο. Φυσικά εσείς τα παιδαρέλια μόνο σε φωτογραφία θα το δείτε.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Νο γουέι χοσέ. Μπορούμε όμως κι εμείς οι λαϊκοί αγωνιστές να επισκεπτόμαστε άλλες γειτονιές. Ειδικά η Κηφισσιά είναι από τα μέρη που με πιάνει θλίψη όταν πηγαίνω πλέον. Πάντως το Μίλκι Γουέι ήταν καλό μαγαζάκι για την φάση του.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, astrolabos said:

παστινάκι

αν μας έγραφες parsnip, πάλι δεν θα το ξέραμε, τουλάχιστον  όμως θα ΄χαμε ξανακούσει την λέξη. Τώρα μας σπρώχνεις στον Γκουγκλ κι άλλα μεγαθήρια του καπιταλισμού, όλα τα περιμένω πλέον από σένα μετά τον Ρόμπαξ. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

αν μας έγραφες parsnip, πάλι δεν θα το ξέραμε, τουλάχιστον  όμως θα ΄χαμε ξανακούσει την λέξη. Τώρα μας σπρώχνεις στον Γκουγκλ κι άλλα μεγαθήρια του καπιταλισμού, όλα τα περιμένω πλέον από σένα μετά τον Ρόμπαξ. 

 

Δε βλέπεις masterchef? Ντροπή σου! :p 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.