Jump to content



Recommended Posts

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

:rant85:
Μόνο αν λειτουργήσει η ελεύθερη αγορά. Να ξεχυθούν όλοι να μαζεύουν, να ξεθεμελιώσουν και την τελευταία ρίζα μπας και δούμε κάνα καλό από την όλη υπόθεση.

το κακό είναι ότι θα κάνει θραύση ο κορωνοϊός, ούτε τα νιάτα μας δεν θα προλάβουμε να χαρούμε

Επειδή βλέπω ότι τις τελευταίες μέρες έχεις άγχος και νεύρα (ουδεμία ευθύνη φέρω), και επειδή νοιάζομαι για σένα (σε αντίθεση με άλλους εδώ μέσα), άκου τι θα κάνεις.

Θα ξεκινήσεις με πασιφλόρα, πρωί-βράδυ για μία εβδομάδα. https://www.itrofi.gr/fytika/votana/article/1922/i-agholytiki-pasiflora

Τρία μεσημέρια θα πάρεις ταραξάκο.  https://www.eirinika.gr/article/177987/taraxako-ena-votano-farmako-toso-ishyro-oso-i-himeiotherapeia

Τέλος τις τέσσερις τελευταίες μέρες δεν θα ξαναμπείς στο Ποθ.

 

Προσοχή!!! Αν κάποιοι "καλοθελητές" σου προτείνουν Coriandrum sativum θέλουν το κακό σου.

Επίσης αν σε ρωτήσουν τη γνωστή φράση πόσα απίδια παίρνει ο σάκος να πονηρευτείς, δεν εννοούν τα αχλάδια αλλά τον κόλιανδρο που ανήκει στην οικογένεια των απιίδων.

 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

χαχα ωραίος. Βέβαια έχω στην πανοπλία μου υπερόπλο: διαβάζω WOT. Όπερ σημαίνει ότι την τελειότητα των ποστς του raziel, όπου στις 10 λέξεις που γράφει έχω 11 άγνωστες, είναι δύσκολο να την πλησιάσει άλλος. Εσείς με τα εργαλεία μπορείτε εκεί αλλά πρώτον είναι σοβαρό τόπικ και δεύτερον όλο και κάτι αρπάζω από όσα γράφετε. Συν ότι τα εκτιμώ. 

Κοίτα τι παθαίνει ο άνθρωπος εδώ: βλέπω βάζεις λινκ Ειρηνικά. Αυτή ήταν μια χαρά γυναίκα, όμορφη, αξιοπρεπής, καλή παρουσιάστρια. Και λοιπόν; Αντί να παίρνει τίποτα συνεντεύξεις από τον Ερντογάν και τον Στρατάρχη Χαφτάρ κατέληξε να γράφει για τον ταραξάκο. Δηλαδή πόσο πιο κάτω πια, σε λίγο θα κάνει ταξινόμηση σε κατσαρίδες έτσι όπως πάει. Κι αυτή από κάνα κόλιανδρο θ' άρχισε τον κατήφορο.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 50 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα, κόλιανδροί μου...

 

πριν 32 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Καλημέρα σε όλους,

 

k2_items_cache_f5f46ecf495ffa248c8ad2b9838e3908_XL.thumb.jpg.5da1da9ad53695585a004246b0641af3.jpg

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a0RgjbB_460svav1.mp4

Έγινε επεξεργασία από honda22
Με ήχο ε
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

διαβάζω WOT

 

GDG41EYmlZJOI4CECYJanxVRtiMDvDRdUMS2VhEj

πριν 36 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Καλημέρα σε όλους,

 

k2_items_cache_f5f46ecf495ffa248c8ad2b9838e3908_XL.thumb.jpg.5da1da9ad53695585a004246b0641af3.jpg

 

πριν 54 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα, κόλιανδροί μου...

 

 

tenor.gif?itemid=9926734

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

+1 Θα συμμετασχω ενεργα βλεπω ακολουθει πολυς κοσμος το δρομο που χαραξα.

Με συγκινειτε.. λυγμ..

 

@p55

καλημερα σας συναδελφοι του πνευματος και των συναισθηματων

Αδεσμευτοι των υλικων, δεσμοτες των γραμματων

πολεμιοι του κολιανδρου και των ψωριαρων γατων ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 38 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Θέλω να πάω σούπερ μάρκετ και το σκέφτομαι...μαθαίνω ότι γίνεται χαμός. Επιβεβαιώνει κανείς; 

 

Αιγάλεω χθες γινόταν.

Είχε και νεο κοσμο να κουβαλαει χαρτια υγείας και οσπρια/μακαρόνια.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος Lakisss έγραψε:

Θέλω να πάω σούπερ μάρκετ και το σκέφτομαι...μαθαίνω ότι γίνεται χαμός. Επιβεβαιώνει κανείς; 

Μόλις γύρισα. Για ένα μάνγκο και ένα φύλλο βηρυτου έκανα 10 λεπτά στο ταμείο με τα λιγότερα από 10 τεμάχια...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ένα μάνγκο και ένα φύλλο βηρυτου

 

πριν 2 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Τι ψώνια είναι αυτά; Τη δίαιτα του ανανά κάνεις

 

 

πριν 2 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Κόλιανδρος να υπάρχει

 

Πάρε  και σαλαμάκι,

με λίγο παστουρμά,

κανέναν ντοματάκι,

και νόστιμα τυριά.  

 

Έτσι τα ψώνια είναι πιο σωστά, κάνουν και για μεζεδάκι....:hehe:

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος UltraB έγραψε:

Καλημεράκιδες που είστε σήμερα; Ακόμα κοιμάστε; :p

Ψάχνουμε μάσκες. Να λέμε την καλημέρα μας με μια σχετική ασφάλεια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.