Jump to content



Recommended Posts

πριν 19 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Εμενα να μου το θυμηθείτε παντως. Αν κατσουν οι ελληνες στα σπιτια καμια βδομαδα ακομα θα δουμε κατακορυφη αυξηση στα διαζυγια. Ολη μερα πλακωνονται τριγυρω :hehe:

Βρε κουτο,βρε κουτο.....γιατι νομιζεις εχουμε τις ταρατσες κ μαστορευουμε??? Απο βιτσιο???????????:p

Δουλεια κ σημερα....16 - 24....

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

Καλημέρα. Ξεκίνησα με ένα μονό espresso το πρωί, τον οποίο διαδέχθηκε ένας τριπλός.

Αυτή τη στιγμή έφτιαξα άλλον ένα τριπλό, τον οποίο κρύωσα και απολαμβάνω το freddo μου.

Καθόλου καλά δεν θα τα πάμε με αυτή την καραντίνα. Ή θα τρώω ή θα πίνω...

 

Τουλάχιστον κάτσε σπίτι. Μην πας να τον δώσεις αλλού?. Μένουμε σπίτι...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

μην τον έπιασε η αστυνομία μόνο.

Πέτερ: αν πρόκειται να πίνεις πάνω από 3 ημερησίως άσε τους εσπρέσσο κι άρχισε κάνα ελληνικό ή φίλτρου ελαφρύ

Έγινε επεξεργασία από salde
  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

-Να πείτε στον διευθυντή  ότι διαμαρτύρομαι εντόνως που δεν έχετε αντισηπτικά
-Έχουν εξαντληθεί κύριε, είχαμε και τα πήραν όλα
-Έπρεπε να βρείτε άλλα, διαμαρτύρομαι εντόνως
-Εντάξει θα του το πούμε.
-ΟΚ γεια σας.

(αυτός μπορεί να ήταν ο Lakisss γιατί δεν τον έχω ξαναδεί στον Γκάλαξυ, μιλούσε και με ιταλικό αξάν, μάλλον ξέπεσε στο σούπερ μάρκετ του λαού μετά από γύρα για αντισηπτικό σε τίποτα ΑΒ)

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Γρίπη: Γιατί οι γυναίκες είναι πιο ανθεκτικές

Οι γυναίκες φαίνεται να είναι καλύτερα προστατευμένες έναντι της γρίπης, υποστηρίζουν
Aμερικανοί ερευνητές καθώς διαπίστωσαν ότι τα οιστρογόνα βοηθούν τον οργανισμό να κρατά υπό έλεγχο τον ιό.

Μπούρδες, σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες, ανθεκτικότητα στον ιό δεν έχουν όλες οι γυναίκες

αλλά μόνο αυτές που έχουν το γονίδιο Striggla Pethera, αυτές δεν τις πιάνει τίποτα . :hehe:

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.