Jump to content



Recommended Posts

11 minutes ago, PetrosD said:

 :inlove:

μάλιστα, μας προέκυψες κι ατακτούλης. Σου παραχωρώ τη σειρά μου, την είδα πριν από σένα, αλλά διάβασε τα επόμενα:

1. Δεν ρωτάμε ποια είναι αυτή. Τι να μας απαντήσει; Αν μας απαντήσει ότι είναι η γυναίκα του Ρονάλντο θα ψάχνουμε τον Χρυσό Οδηγό; Λέμε, «θα μας την γνωρίσεις ή για μια ακόμα φορά θα μας βγεις μοναχοφάης» (πρόσεχε δεν υπάρχει ερωτηματικό στο τέλος, δεν κάνουμε ερώτηση, του ανακοινώνουμε απλώς)

2. Αυτός ξέρει ότι σε έχω διαλεξει για την αποστολή με το ξερίζωμα του κόλιανδρου. Έχε τον νου σου γιατί είναι παμπόνηρος, σου πετάει δολώματα για να με προδώσεις και να βρεις τον μπελά σου. Την προδοσία πολλοί αγάπησαν, τον προδότη ουδείς. Τα ΄κανε κι η Μοσάντ αυτά τα κόλπα, Βανούνου γκουγκλ ιτ.

3. Όταν είναι να πάμε στην αποστολή θα είσαι συγκεντρωμένος, δεν θα μου αρχίσεις σαλιαρίσματα στην διαδρομή. Expedition, προσήλωση στον στόχο. Μία με τα γκάζια, αν μου αρχίσεις και τις γυναικοδουλειές καήκαμε. Θα βρες καμιά γκαρσόνα στον Ισθμό και θα σε ψάχνουμε. Να θυμάσαι πάντα: «Οι Πρώσοι Στρατάρχες δεν στασιάζουν» αν θες να γίνεις κάποτε Στρατάρχης αλλιώς θα καταντήσεις να σαλαγάς πρόβατα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι.

4. άσχετο, από εχθές αυτό: έχεις κάνει τάμα να πηγαίνεις βρεγμένος στην δουλειά και πήγες Δευτέρα μόνο παραλία; Σ/Κ είχες άλλα;

Καλήν εσπέραν να έχεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, salde said:

μάλιστα, μας προέκυψες κι ατακτούλης. Σου παραχωρώ τη σειρά μου, την είδα πριν από σένα, αλλά διάβασε τα επόμενα:

1. Δεν ρωτάμε ποια είναι αυτή. Τι να μας απαντήσει; Αν μας απαντήσει ότι είναι η γυναίκα του Ρονάλντο θα ψάχνουμε τον Χρυσό Οδηγό; Λέμε, «θα μας την γνωρίσεις ή για μια ακόμα φορά θα μας βγεις μοναχοφάης» (πρόσεχε δεν υπάρχει ερωτηματικό στο τέλος, δεν κάνουμε ερώτηση, του ανακοινώνουμε απλώς)

2. Αυτός ξέρει ότι σε έχω διαλεξει για την αποστολή με το ξερίζωμα του κόλιανδρου. Έχε τον νου σου γιατί είναι παμπόνηρος, σου πετάει δολώματα για να με προδώσεις και να βρεις τον μπελά σου. Την προδοσία πολλοί αγάπησαν, τον προδότη ουδείς. Τα ΄κανε κι η Μοσάντ αυτά τα κόλπα, Βανούνου γκουγκλ ιτ.

3. Όταν είναι να πάμε στην αποστολή θα είσαι συγκεντρωμένος, δεν θα μου αρχίσεις σαλιαρίσματα στην διαδρομή. Expedition, προσήλωση στον στόχο. Μία με τα γκάζια, αν μου αρχίσεις και τις γυναικοδουλειές καήκαμε. Θα βρες καμιά γκαρσόνα στον Ισθμό και θα σε ψάχνουμε. Να θυμάσαι πάντα: «Οι Πρώσοι Στρατάρχες δεν στασιάζουν» αν θες να γίνεις κάποτε Στρατάρχης αλλιώς θα καταντήσεις να σαλαγάς πρόβατα στο μικρό σπίτι στο λιβάδι.

4. άσχετο, από εχθές αυτό: έχεις κάνει τάμα να πηγαίνεις βρεγμένος στην δουλειά και πήγες Δευτέρα μόνο παραλία; Σ/Κ είχες άλλα;

Καλήν εσπέραν να έχεις.

 

1. Τη γκούγκλαρα αλλά δε βρήκα.

2. Δεν προδίδω! Βασικά, Αντώνη, όταν έρθουμε να έχεις 2 μπουκάλια ούζο Κωστέα και 1 κιλό παστό από Οικονομάκο. Τότε ίσως και να το σκεφτώ.

3. Μην ανυσηχείς, ό,τι κινείται εκτελείται.

4. Δευτέρα δεν δουλεύαμε :p

7 minutes ago, salde said:

δεν πέφτω στην παγίδα να τις μετρήσω. Περίμενε να ρθει ο σούμιφερ.

 

Τόσες είναι. Εγγύηση, εγώ μιλάω τώρα.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Ένα emoticon έβαλα και έγραψες 210 λέξεις!!!!!!! :p

Τα χα πει..

On 6/6/2020 at 6:32 ΜΜ, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εγω ενα εχω να παρατηρησω.. ο φιλος salde ηταν σοβαρος και μετρημενος ανθρωπος..

ηρθε στο ΠΟΘ και τον καναμε σαν τα μουτρα μας ρααααααααααααααααα! :bleh:

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Να συνδράμω κι εγώ λίγο στην εσπρεσσιολογία με την 26 χρονη από Θεσσαλονίκη: 

Screen-shot-2017-09-13-at-5.29.30-PM.png
WWW.MONONEWS.GR

Η κόρη της Νατάσας Θεοδωρίδου και του επιχειρηματία Τάκη Μπέτα, Χριστιάνα Μπέτα, είναι η φοιτήτρια που φέρεται να διοργάνωσε κάλεσμα σε βίλα στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης, στο οποίο φέρεται να κόλλησαν...

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sotiris έγραψε:

Να συνδράμω κι εγώ λίγο στην εσπρεσσιολογία με την 26 χρονη από Θεσσαλονίκη: 

 

Παράθεση

Όταν ξέσπασε η επιδημία, η 26χρονη  βρισκόταν στο Λονδίνο, όπου σπουδάζει Νομική, ενώ επαναπατρίστηκε προ ολίγων ημερών με έκτακτη πτήση, μέσω της γειτονικής Βουλγαρίας, στη Σόφια, και από εκεί οδικώς στη Θεσσαλονίκη.

Παρά την υποχρεωτική καραντίνα των 14 ημερών, την οποία όλοι όσοι επιστρέφουν από το εξωτερικό είναι υποχρεωμένοι να τηρούν,  η νεαρή φοιτήτρια λέγεται ότι όχι μόνο παραβίασε τον εγκλεισμό, αλλά έκρινε συνετό να διοργανώσει και κάλεσμα για τους φίλους της στον κήπο της βίλας των 500 τ.μ. με πισίνα στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης η οποία ανήκει στην οικογένειά της.

 

Business as usual ή ότι ακριβώς θα έκανε ένας γόνος εύπορης οικογένειας ή  κάθε διάσημος καλλιτέχνης, μεγαλοεπιχειρηματίας, παράγοντας της οικονομικής ζωής  κλπ.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.