Jump to content



Recommended Posts

1 hour ago, Rusty_Cookie said:

Έλα κουίζ γρήγορο,

Μπορει μια πεμβε να κάνει απορβλημάτιστα χλμ στο δρόμο με οικονομία και άνεση? 

 

Ναι. Αυτή που είχα στη Γερμανία.

54 minutes ago, Rusty_Cookie said:

image.thumb.png.9dd230f5e71d150530404ec574a5a3e9.png

 

 

 

Η Mercedes φέρνει την ευτυχία!! :sarcastic:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Η Mercedes φέρνει την ευτυχία!! :sarcastic:

 

Στα συνεργεία και τις μαντρες ανταλλακτικών. Ναι. Ισχύει. (για την φώτο)

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Θεοί του Ολύμπου! Ταραχή. Μπαίνω ΠΟΘ να ηρεμήσω μισό δευτερόλεπτο. Πέφτει το μάτι μου σε ΣηκεντΦάιντ. Σούλα, διαγραμμένη Μερτσέντες. Κάτσε να πλακώσω λίγο τον Σηκ, έχει βαλθει να μου καταστρέψει το παιδί, πάνω που στρώνει. Μετά να πλακώσω λίγο και τον Κούκη που προτείνει μερτσέντες (το μάτι μου είχε δει ότι υπήρχε παράθεση, φαντάστηκε τον Κούκη, ήταν απρόσεκτο, ίσως το βγάλω κι αυτό να το τιμωρήσω, σιγκνόμι Κουκις). Παλεύω με το σκρολ, να δω τον δαίμονα, το φαρμακερό φίδι που προτείνει Μερτσέντες για ευτυχία. Θεοί του Ολύμπου! Κανείς δεν με λυπάται πλέον.

Βρε υπογλώσσια θα ψάχνω! Τι ανωμαλίες είναι αυτά που γράφεις! Ποια Ευτυχία κακορίζικε; Κόμη Μοντεχρήστο διάβασες ποτέ; Καταστράφηκε με τις Μερτσέντες! 300 χρόνια του πήρε να ζήσει 'ενα νανοσεκόντ  Ευτυχίας στο νεκροκρέβατο. Χαράμισε τα νιάτα του στη φυλακή βράχο του Ιφ. Τι χάλια είναι αυτά; Εδώ θέμε φερράρες, άλφες, τζάγκουαρς παλιές, σε αφήσαμε να αγοράσεις μπεεμβε (θα σου υποδείξουμε ποια, δεν μας αρέσουν όλες), σε αφήσαμε να πιεις μια γουλιά πικραμύγδαλο με ταϊλανδέζικους κόλιανδρους αντί να σε τσακίσουμε στην σουμάδα κι εσύ κατάλαβες Μερτσέντες; Ώρα είναι να μας πεις ότι την θες και σε λαχανοκαφέ χρώμα, να μας αποτελειώσεις.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Θεοί του Ολύμπου! Ταραχή. Μπαίνω ΠΟΘ να ηρεμήσω μισό δευτερόλεπτο. Πέφτει το μάτι μου σε ΣηκεντΦάιντ. Σούλα, διαγραμμένη Μερτσέντες. Κάτσε να πλακώσω λίγο τον Σηκ, έχει βαλθει να μου καταστρέψει το παιδί, πάνω που στρώνει. Μετά να πλακώσω λίγο και τον Κούκη που προτείνει μερτσέντες (το μάτι μου είχε δει ότι υπήρχε παράθεση, φαντάστηκε τον Κούκη, ήταν απρόσεκτο, ίσως το βγάλω κι αυτό να το τιμωρήσω, σιγκνόμι Κουκις). Παλεύω με το σκρολ, να δω τον δαίμονα, το φαρμακερό φίδι που προτείνει Μερτσέντες για ευτυχία. Θεοί του Ολύμπου! Κανείς δεν με λυπάται πλέον.

Βρε υπογλώσσια θα ψάχνω! Τι ανωμαλίες είναι αυτά που γράφεις! Ποια Ευτυχία κακορίζικε; Κόμη Μοντεχρήστο διάβασες ποτέ; Καταστράφηκε με τις Μερτσέντες! 300 χρόνια του πήρε να ζήσει 'ενα νανοσεκόντ  Ευτυχίας στο νεκροκρέβατο. Χαράμισε τα νιάτα του στη φυλακή βράχο του Ιφ. Τι χάλια είναι αυτά; Εδώ θέμε φερράρες, άλφες, τζάγκουαρς παλιές, σε αφήσαμε να αγοράσεις μπεεμβε (θα σου υποδείξουμε ποια, δεν μας αρέσουν όλες), σε αφήσαμε να πιεις μια γουλιά πικραμύγδαλο με ταϊλανδέζικους κόλιανδρους αντί να σε τσακίσουμε στην σουμάδα κι εσύ κατάλαβες Μερτσέντες; Ώρα είναι να μας πεις ότι την θες και σε λαχανοκαφέ χρώμα, να μας αποτελειώσεις.

Μιλάς με γρίφους γέροντα.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, PetrosD said:

Η Mercedes φέρνει την ευτυχία!!

ούτε για φορτηγά δεν επιτρέπεται να τα γράφει αυτά ο Πέτα! Ούτε για ημιφορτηγά, τίποτα. Εσύ Κούκη από λάθος μου μπήκες στην εικόνα. Είσαι μυαλωμένο παλικάρι. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, λουλούδια μου.

Ο φθινοπωρινός ήλιος λούζει τα κορμάκια μας και οι ακτίνες του αγγίζουν τρυφερά τα μαλλάκια μας.

Spoiler

Πώς τα λέω, ε;:p

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα από το εξωτικό, πλέον, Περιστέρι. Αφήκαμε την Καλλιθέα! Σε πιο άνετο χώρο κλπ, αλλά θα μου λείψουν τα σουβλατζίδικα :hehe: 

Εδώ είδα κι αυτό και ειλικρινά, απόρησα

Spoiler

image.png

 

50ra έχω.

 

πριν 3 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
Spoiler

Πώς τα λέω, ε;:p

 

Δεν τα λες, τα γράφεις :p 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.