Jump to content



Recommended Posts

πριν 12 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

@Rusty_Cookie Μήπως να βγεις λίγο, να πιεις καμιά μπύρα να ξελαμπικαρεις? :p

 

Spoiler

angry the lord of the rings GIF

 

 

πριν 7 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Πλακα-πλακα καλα τα λεει ο κουκης..

 

the seed has been planted.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Εμενα με δυσκολευει και το "ζαβαρακατρανεμια(ν)" λιγακι ?

Εμένα με δυσκόλεψε η Σούλα (άτιμο θηλυκό η ρουφιάνα) πέραν αυτού τίποτα άλλο. :hehe:

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Rusty_Cookie said:

Κανονικά, το να λές καλημέρα τις μέρες που πας στη δουλειά, είναι η πιο στυγνή αποδοχή του βιασμού της ελευθερίας του ατόμου από τον αδηφάγο μηχανισμό του καπιταλιστικού συστήματος.

Για κάποιον όμως που καταλαβαίνει το ρίσκο, είναι το ξεκίνημα μιας ιεροτελεστίας μέσω της οποίας φορά το προσωπείο του γραναζίου και πολλές φορές είναι και μια ηλιαχτίδα ελπίδας όταν ανταλλάζει καλημέρες με τα σύντροφα γρανάζια.

 

Απ την άλλη, το να μην λές καλημέρα τις μέρες που πας στη δουλειά και να κράζεις αυτούς που λένε, είναι η απόλυτη αλλοτρίωση του ατόμου και η πλήρης γραναζοποίηση της ψυχής.

 

Αν δουλεύεις από το σπίτι όμως??? :hehe: 

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, p55 said:

Αυτό το ακούω να το λένε, από την εποχή που πήγαινα ακόμα στο δημοτικό. Όλοι (ή οι περισσότεροι) σε κάποια στιγμή της ζωής τους θέλουν να πάνε και να αράξουν στο χωριό γιατί έχουν μπουχτίσει την Αθήνα.

Βέβαια χωριό με χωριό έχει διαφορά γιατί δεν έχουν όλα τα χωριά τα ίδια, ούτε έχουν την ίδια απόσταση από μια μεγάλη πόλη.

 

Εγώ δεν έχω χωριό. Φύγετε-όλοι-για-τα-χωριά-σας-να-αδειάσει-η-Αθήνα-να-βγάζω-βόλτα-τη-BMWδάρα-χωρίς-να-μου-σπάνε-τα-νεύρα-από-την-κίνηση.

1 hour ago, p55 said:

Εμένα με δυσκόλεψε η Σούλα (άτιμο θηλυκό η ρουφιάνα) πέραν αυτού τίποτα άλλο. :hehe:

 

Α, ήθελα κι εγώ μια Σούλα στο γυμνάσιο!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 27 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ δεν έχω χωριό. Φύγετε-όλοι-για-τα-χωριά-σας-να-αδειάσει-η-Αθήνα-να-βγάζω-βόλτα-τη-BMWδάρα-χωρίς-να-μου-σπάνε-τα-νεύρα

Μπα, χλωμό το βλέπω να φύγουν. Καλύτερα να παίξεις ΛΟΤΤΟ, πιο πολλές πιθανότητες θα έχεις.

 

πριν 30 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Α, ήθελα κι εγώ μια Σούλα στο γυμνάσιο!

Αυτό με τα αισθηματικά θα ήταν ωραία ιδέα για θέμα.

Έχουν γίνει διάφορα ευτράπελα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 58 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εγώ δεν έχω χωριό. Φύγετε-όλοι-για-τα-χωριά-σας-να-αδειάσει-η-Αθήνα-να-βγάζω-βόλτα-τη-BMWδάρα-χωρίς-να-μου-σπάνε-τα-νεύρα-από-την-κίνηση.

 

 

Χωρις κινηση μπορεί να βγείς σε κατηφορο να πιάσεις τίποτε 100 να πάρεις το διαφορικό της πεμβε παραμάσχαλα και να σου κόψουν και κλήση ΦονΠετα, πρόσεχε. 

 

πριν 6 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

 

ha-great-post-now-go-back-to-gulag.jpg

 

 

You gamburger westspijon is too soft to post this meme.

 

πριν 1 ώρα, το μέλος sotiris έγραψε:

 

Αν δουλεύεις από το σπίτι όμως??? :hehe: 

 

 

Παλι λες απλά πχ σήμερα δεν προλαβα γιατι μολις ξυπνησα. Ειχα καποια commit scripted να pusharιστούν ανα μισή ώρα απ τις 8* για να δείξω activity στους μανατζερς και κοιμώμανε γιατι χθές (σήμερα μάλλον στις 5) τελείωσε ασχημα η βραδιά.

 

 

*=κανονικά πάω δουλειά ~11 αλλά οταν είμαι απ το σπίτι σκριπτάρω την δουλειά μου ώστε να φαίνεται οτι δουλέυω απο πολύ νωρίς για να έχω τη μέρα ελευθερη. Life-hack. 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rusty_Cookie said:
Παλι λες απλά πχ σήμερα δεν προλαβα γιατι μολις ξυπνησα. Ειχα καποια commit scripted να pusharιστούν ανα μισή ώρα απ τις 8 για να δείξω activity στους μανατζερς και κοιμώμανε γιατι χθές (σήμερα μάλλον στις 5) τελείωσε ασχημα η βραδιά.

 

Καλησπέρα τότε!

 

  • Like 3
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Χωρις κινηση μπορεί να βγείς σε κατηφορο να πιάσεις τίποτε 100 να πάρεις το διαφορικό της πεμβε παραμάσχαλα και να σου κόψουν και κλήση ΦονΠετα, πρόσεχε.

 

Τόσα λίγα δεν πιάνω ούτε στην ανηφόρα! :hehe:

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.