Jump to content



Recommended Posts

On 10/3/2020 at 12:32 AM, p55 said:

Η mercedes terrell φέρνει την ευτυχία!!

 

Αυτή είναι βελτιωμένη ή εργοστασιακή;

 

1 hour ago, tommybertsen said:

Καλημέρα από το εξωτικό, πλέον, Περιστέρι.

 

Καλωσήρθες πιο κοντά!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Περιστέρι

Ωρε μανα μου τι κουτσουλια εχουμε να φαμε απο δω και περα.. καλυψτε παρπριζ και βεραντες!

Πουλ πουλ σπορακια, πουλ πουλ ?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Λαμπ.

Τόμμυ, Ολιάνα εντ ντογκ, καλά να περνάτε στο νέο σπίτι. Αν δοκιμάσετε από ένα κεμπαπτζίδικο κοντά στον σταθμό Αγ. Αντωνίου, ενημέρωσε σε παρακαλώ αν αξίζει, δεν το ξέρω κι είμαι περίεργος. Σίγουρα θα ανακαλύψετε κι άλλα. Επίσης ψαρομάγαζο Τραβόλτα, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από άνθρωπο που εμπιστεύομαι σχετικώς. 

 

57 minutes ago, PetrosD said:

Καλωσήρθες πιο κοντά!

Δαφνί κι εσύ;

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλημέρα από το εξωτικό, πλέον, Περιστέρι. Αφήκαμε την Καλλιθέα! Σε πιο άνετο χώρο κλπ, αλλά θα μου λείψουν τα σουβλατζίδικα :hehe: 

Εδώ είδα κι αυτό και ειλικρινά, απόρησα

  Reveal hidden contents

image.png

 

50ra έχω.

 

Δεν τα λες, τα γράφεις :p 

 

Welcome to da hood 

 

 

 

 

Spoiler

image.jpeg.249b5fea2a4b38a756b74d9240bac02c.jpeg

 

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλημέρα από το εξωτικό, πλέον, Περιστέρι.

 

Το Περιστέρι είναι εξωτικό λόγω της τοποθεσίας, των ανθρώπων του ή επειδή μετακόμισες εσύ εκεί ? 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Καλησπέρα Λαμπ.

Τόμμυ, Ολιάνα εντ ντογκ, καλά να περνάτε στο νέο σπίτι. Αν δοκιμάσετε από ένα κεμπαπτζίδικο κοντά στον σταθμό Αγ. Αντωνίου, ενημέρωσε σε παρακαλώ αν αξίζει, δεν το ξέρω κι είμαι περίεργος. Σίγουρα θα ανακαλύψετε κι άλλα. Επίσης ψαρομάγαζο Τραβόλτα, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από άνθρωπο που εμπιστεύομαι σχετικώς. 

 

Δαφνί κι εσύ;

Γυρνόντας κάθε μέρα από τη δουλειά στο μετρό, περνούσα από τον Τραβόλτα. Χτες πέρασα βράδυ, και ήταν γεμάτο. Γύρω στις 9μιση. Θα το τσεκάρω το κεμπαμπτζίδικο. Δεν μου γλιτώνει :hehe: 

 

πριν 46 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

 

Το Περιστέρι είναι εξωτικό λόγω της τοποθεσίας, των ανθρώπων του ή επειδή μετακόμισες εσύ εκεί ? 

Είναι το ξωτικό,  με ένα "έψιλον" μπροστά :bleh: 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Και τι μ'αυτο δηλαδη; Εαν παω σε εναν περιστεριωτη και πω "πουλ πουλ σπορακια" δε θα γυρισει; Αυτο μου λες;

Χμμ... τωρα που το σκεφτομαι αν το επιχειρησω δευτερη φορα το μονο που θα μπορεσω να πω θα' ναι "πουλ πουλ θπο..." :D

 

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Και τι μ'αυτο δηλαδη; Εαν παω σε εναν περιστεριωτη και πω "πουλ πουλ σπορακια" δε θα γυρισει; Αυτο μου λες;

Χμμ... τωρα που το σκεφτομαι αν το επιχειρησω δευτερη φορα το μονο που θα μπορεσω να πω θα' ναι "πουλ πουλ θπο..." :D

 

 

91y4QP.gif

 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Seek & Find said:

Αυτος με το πετσινο μαλλον.... περιστεριωτης...


τους υπερτιμάς, θα αρχίσει να αγριεύει ο Κούκης. Μην πολυκοιτάς τα γουεστ σάιντ που γράφει, δεν ομονοούν. Εδώ είναι απλά τα πράγματα: να περάσει καλά ο Μπέρτσεν, να ανακαλύψει τίποτα φαγάδικα, φούρνους κι ότι άλλο χρήσιμο να μας ενημερώνει και πάνω από όλα να προσέχει ένα πράγμα στο πηγάδι που διάλεξε: όχι Ατρόμητος. ΠΑΟΚ μπήκες, ΠΑΟΚ να βγεις όταν έρθει εκείνη η ώρα. Γίνε περιστέρι, γίνε πελαργός, γίνε κουνάβι, γίνε φίδι, γίνε γκέουρας, γίνε καλημεράκιας, αντικαλημεράκιας, γίνε ότι θες, όχι Ατρόμητος.

Ζαχαροπλαστείο Μέλισσα, επίσης όχι μακριά απο τον σταθμό. Αγοράζεις, προσέχεις να βάλεις τον Μπιλ Γκέιτς να πληρώνει.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ΩΡΕ!

Αν και δεχομαι καποια απειλητικα μηνυματα οτι θα μου γλειψουν τα μαχαιρια κατι ξενοι

Δεν πτοουμαι ραααααααααααααααα

Και μια ιδιαιτερη καλημερα στους γιαλατζι περιστεριωτες που δεν τρωνε σπορακια

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εδώ στο γραφείο έχουμε κάνα μισάωρο που πιάσαμε την κουβέντα για φαγητά. Οπότε γυρίζει μια συνάδελφος και μου λέει:

"Ωραίο κεμπάπ έχει στον Άγιο Αντώνη, στον Παναγιώτη".

Άρα σου λύθηκε η απορία! Εγώ θα κανονίσω να πάω πάντως. Άμα θέλετε πάμε και παρέα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.