Jump to content



Recommended Posts

Στο κέντρο του Άργους όλα καλά. Έριξε πάρα πολύ νερό (κάπου 170 χιλιοστά) είχε πάρα πολύ αέρα, αλλά επιζήσαμε. Σε πιο έξω περιοχές κοντά σε χείμαρρους είχαν προβλήματα. Σε κάποια παραθαλάσσια χωριά τους πήρε και τους σήκωσε. 

 

Η βορεινή πόρτα της κουζίνας μου λόγω του ότι είχα σηκώσει τη τέντα για να μη την ξηλώσει ο αερας (είχε προβλεψη για 70 χλμ/ώρα αέρα) έμπασε κυριολεκτικα έναν κουβά νερό από τη χαραμαδα.

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Εδώ, ευτυχώς, έχουμε μείνει στη βροχή. Πολύ νερό αλλά μέχρι εκεί. Βέβαια, 2 μέρες τώρα η ΔΕΗ μας κάνει νούμερα, αλλά it is to be expected...

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Εδώ, ευτυχώς, έχουμε μείνει στη βροχή. Πολύ νερό αλλά μέχρι εκεί. Βέβαια, 2 μέρες τώρα η ΔΕΗ μας κάνει νούμερα, αλλά it is to be expected...

 

Μονά ή ζυγά; 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Από την παρασκευή το πρωί έχω πάθει ψύξη στη μέση και δυσκολεύομαι λίγο να περπατήσω. Και πέρσι Οκτώβριο είχα τα ίδια και με κράτησε 1 μήνα με πόνους. Ελπίζω φέτος να με αφήσει σύντομα.

 

Προχτές, πρώτη νύχτα με πάπλωμα για φέτος!

 

Σήμερα, πρώτο μπάνιο με καυτό νερό για μετά το καλοκαίρι περίοδο.

 

Άντε και καλό μήνα!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Με συνταγή Εθνικής Ελλάδος η Παοκάρα χθες. Ευκαιρίες εσείς, γκολ εμείς. 

Καλό μήνα και καλή εβδομάδα να έχουμε.

Καλημέρα. Τα είπα όλα, νομίζω. 

Α, χθες σήκωνε κουβερτούλα. Άρχισαν τα κρύα. Brace yourselves (αυτό παραλίγο να το ξεχάσω).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Με συνταγή Εθνικής Ελλάδος η Παοκάρα χθες. Ευκαιρίες,(αυτό)γκολ εσείς, γκολ εμείς

Καλό μήνα και καλή εβδομάδα να έχουμε.

Καλημέρα. Τα είπα όλα, νομίζω. 

Α, χθες σήκωνε κουβερτούλα. Άρχισαν τα κρύα. Brace yourselves (αυτό παραλίγο να το ξεχάσω).

 

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

image.png

 

καλή καρδιά :p

Καλημέρες και καλό μήνα

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.