Jump to content



Recommended Posts

11 minutes ago, Simon said:

Καλημέρα.

Τι μποτιλιάρισμα είναι αυτό πάλι στον Κηφισό.. ?

 

Όλη την προηγούμενη εβδομάδα τα ίδια. Πραγματικά, δεν γίνεται να συνεννοηθούμε και να ανταλλάξουμε δουλειές; Οι βόρειοι στα βόρεια και οι νότιοι στα νότια; 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Τι μποτιλιάρισμα είναι αυτό πάλι στον Κηφισό.. ?

πριν 20 λεπτά, το μέλος trib έγραψε:

 

Όλη την προηγούμενη εβδομάδα τα ίδια. Πραγματικά, δεν γίνεται να συνεννοηθούμε και να ανταλλάξουμε δουλειές; Οι βόρειοι στα βόρεια και οι νότιοι στα νότια; 


Λύση (μια σκέψη) :whistling:

Spoiler


  • στο 50-60% αφαίρεση διπλώματος για πάντα
  • στο 20-25% αφαίρεση διπλώματος για 6 μήνες
  • οι υπόλοιποι που περισσεύουν/με πρόστιμο 500-1000€ και στην επόμενη μαλ...α αφαίρεση για 6 μήνες

 

*στα πρώτα  2 ένα 10% παραπάνω θέλω να βάλω, άλλα οκ..

 

 

καλημέρες είπαμε? είπαμε :p

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, idonthave said:


Λύση (μια σκέψη) :whistling:

  Hide contents

 

  • στο 50-60% αφαίρεση διπλώματος για πάντα
  • στο 20-25% αφαίρεση διπλώματος για 6 μήνες
  • οι υπόλοιποι που περισσεύουν/με πρόστιμο 500-1000€ και στην επόμενη μαλ...α αφαίρεση για 6 μήνες

 

*στα πρώτα  2 ένα 10% παραπάνω θέλω να βάλω, άλλα οκ..

 

 

 

 

Στο 50-60% ΤΙΝΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ;;;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, idonthave said:


Λύση (μια σκέψη) :whistling:

  Reveal hidden contents

 

  • στο 50-60% αφαίρεση διπλώματος για πάντα
  • στο 20-25% αφαίρεση διπλώματος για 6 μήνες
  • οι υπόλοιποι που περισσεύουν/με πρόστιμο 500-1000€ και στην επόμενη μαλ...α αφαίρεση για 6 μήνες

 

*στα πρώτα  2 ένα 10% παραπάνω θέλω να βάλω, άλλα οκ..

 

 

καλημέρες είπαμε? είπαμε :p

 

 

Κοίτα, μία λωρίδα να ανοίξουν επιπλέον στη Νέα Χαλκηδόνα, μία στα ΚΤΕΛ Κηφισού και μία απαγόρευση μεγάλων φορτηφών μεταξύ 6-8 το πρωί, νομίζω καλά θα είμαστε :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Στο 50-60% ΤΙΝΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ;;;;;;;;;;

σ'αυτούς που "κατέχουν δίπλωμα"

 

πριν 2 λεπτά, το μέλος trib έγραψε:

 

Κοίτα, μία λωρίδα να ανοίξουν επιπλέον στη Νέα Χαλκηδόνα, μία στα ΚΤΕΛ Κηφισού και μία απαγόρευση μεγάλων φορτηφών μεταξύ 6-8 το πρωί, νομίζω καλά θα είμαστε :D

και πάλι είμαστε ικανοί να προκαλέσουμε μποτιλιάρισμα :bleh::hehe:

Link to comment
Share on other sites

To SouthPark προεβλεψε το μέλλον.

Μερικά χρόνια πριν:

 

Παράθεση

Eric Cartman believes his Twitter account has been compromised by the United States Government. His friend, Lawrence, tells him about Shitter, an app that broadcasts the user's thoughts directly to other Shitter followers heads, as well as to those around the user that do not use Shitter. Cartman then uses Shitter to broadcast his updates on his breaking into NSA. Shitter's only users were Alec Baldwin and Cartman.

 

Σήμερα

 

Παράθεση

The researchers behind the new system have dubbed it BrainNet, and say it could eventually be used to connect many different minds together, even across the web. Currently three people are in the network.

 

http://southpark.wikia.com/wiki/Shitter

https://www.sciencealert.com/brain-to-brain-mind-connection-lets-three-people-share-thoughts

 

 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.