Jump to content



Recommended Posts

πριν 1 ώρα, το μέλος f117 έγραψε:

ξέρει κανείς κανένα κέντρο στην Αθήνα που να παίζει Live ελληνικά λαϊκά δεκαετίας 70-80??? Μπουζουξίδικο στυλ

 

Ναι, αυτός. 1-0.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

ξέρει κανείς κανένα κέντρο στην Αθήνα που να παίζει Live ελληνικά λαϊκά δεκαετίας 70-80??? Μπουζουξίδικο στυλ

Αρχοντικό του Σαράντη ή Τ' ανείπωτα στον Κορυδαλλό ??? Δεν έχω πάει απο τον αδερφό μου τα ξέρω. Κάτι τέτοιο δηλαδή ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο κηφισός έχει γεμίσει μοιραίους οδηγούς. Πηγαίνουν με 10km/h ενώ μπροστά έχουν τουλάχιστον 200-300 μέτρα μέχρι τον επόμενο και αντί τελικά να κουνιέται η λωρίδα μας, μπαίνουν από άλλες λωρίδες εκεί στο κενό και προχωράμε 2.5 μέτρα. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

Καλημεραααααα @DEADLAZARUS

άντε να δουμε @Lamogio ...θα γίνει επίσκεψη και θα σου πω...τα ήθελα πιο...σκυλαδικα στην διακοσμιση

ΆΛΛη φάση στις 3 γέφυρες

Mon repo στο γέρακα

η εμπατή North είναι λίγο κυριλέ

 

φυσικά τα 2 μαγαζιά στην αλεξάνδρας το πρώην Άρωμα (capone ) και το γωνιακό ALEXANDRAS LIVE αν θυμάμαι καλά.

 

συγγρου Live με το μεγάλο Γιάννη Κόλλια

 

νομίζω αυτά παίζουν για σκυλέ καταστάσεις (έχουν κλείσει τα πολύ παρακμιακά)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Έρχεται το ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΠΟΘ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ/ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ/ΞΥΔΙΑ/ΟΥΙΣΚΙΑ/ΞΑΝΘΕΣ-ΟΞΥΖΕΝΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ.

ΔΩΡΟ ΤΟ CD ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΩΝ "ΜΑΝΟΥΛΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥ ΒΥΖΙΑ".

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Έρχεται το ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ΠΟΘ-ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ/ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ/ΞΥΔΙΑ/ΟΥΙΣΚΙΑ/ΞΑΝΘΕΣ-ΟΞΥΖΕΝΑΡΙΣΜΕΝΕΣ ΥΠΑΡΞΕΙΣ.

ΔΩΡΟ ΤΟ CD ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΙΩΝ "ΜΑΝΟΥΛΙ ΑΠΟ ΤΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΟΥ ΒΥΖΙΑ".

επειδή είστε ακόμα μικροί στα σκυλάδικα :p

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 Εναν κουκη τον έχετε και κανεις χρόνια πολλά για χθές ε, καλα ρε θα το θυμάμαι.

 

χρόνια πολλααά

Spoiler

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Like 3
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.