Jump to content



Recommended Posts

πριν 42 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες καρντιά μου; :p 

Λέω ότι όταν πάω (συνηθίζεται) μισή ώρα νωρίτερα, υπάρχει κάτι να κάνω πάντα γιατί είναι περισσότερα άτομα εκεί (δεν μπορώ να πω ακριβώς τι συμβαίνει γιατί είναι ανούσιο - κάποιοι πηγαίνουν από τις 8), οπότε γράφω ένα μισάωρο υπερωρίας το οποίο το δουλεύω κανονικά και δεν ξύνομαι. Στη μία ώρα νωρίτερα, πολλές φορές λαλακίζομαι, συνεπώς δεν το γράφω υπερωρία ενώ θα μπορούσα. Ή δεν γράφω καθόλου, ή γράφω τη μισή από τη μία ώρα (κατά την οποία ξεκινάω την δουλειά μου). 

Τουλάχιστον τις πληρώνεστε (λογικά, για να τις γράφετε) ;)

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες καρντιά μου; :p 

Λέω ότι όταν πάω (συνηθίζεται) μισή ώρα νωρίτερα, υπάρχει κάτι να κάνω πάντα γιατί είναι περισσότερα άτομα εκεί (δεν μπορώ να πω ακριβώς τι συμβαίνει γιατί είναι ανούσιο - κάποιοι πηγαίνουν από τις 8), οπότε γράφω ένα μισάωρο υπερωρίας το οποίο το δουλεύω κανονικά και δεν ξύνομαι. Στη μία ώρα νωρίτερα, πολλές φορές λαλακίζομαι, συνεπώς δεν το γράφω υπερωρία ενώ θα μπορούσα. Ή δεν γράφω καθόλου, ή γράφω τη μισή από τη μία ώρα (κατά την οποία ξεκινάω την δουλειά μου). 

Τάξις και ηθική :hehe: 

Ρε συ, μπορεί να είμαι εγώ ο Θωμάς Μάτσιος και να μην το είχα καταλάβει....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήθελα αλλά αυτός δεν ήθελε ότι ότι για να γράψει υπερωρία, και αυτός τελικά έκανε το το το, εεε ότι για να μην γράψει υπερωρία, και τελικά τα κανόνισε αυτή η ε αυτή η συνάδελφος. 

Αυτό ακριβώς τίποτ'άλλο 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Εγώ ήθελα αλλά αυτός δεν ήθελε ότι ότι για να γράψει υπερωρία, και αυτός τελικά έκανε το το το, εεε ότι για να μην γράψει υπερωρία, και τελικά τα κανόνισε αυτή η ε αυτή η συνάδελφος. 

Αυτό ακριβώς τίποτ'άλλο 

 

Τι είναι υπερωρια και γιατί σου δίνουν λεφτα γι αυτή????!!?

 

Παίζετε με κωδικούς μωρε?

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κι εκεί που γυάλιζα το σπαθί μου για ν' αποδώσω τη δικαιοσύνη του βασιλιά, ως άλλος Eddard Stark, μονολογώντας ''brace yourselves, the winter is coming'', μου την έφερε εκ νέου το καλοκαίρι.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Κι εκεί που γυάλιζα το σπαθί μου για ν' αποδώσω τη δικαιοσύνη του βασιλιά, ως άλλος Eddard Stark, μονολογώντας ''brace yourselves, the winter is coming'', μου την έφερε εκ νέου το καλοκαίρι.....
Θα είναι χειμώνας, αλλά δε θα είναι...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, UltraB said:

Τουλάχιστον τις πληρώνεστε (λογικά, για να τις γράφετε) ;)


Το σύνηθες τώρα πια στις εταιρίες είναι απλά να τις γράφουν... (είτε με " είτε χωρίς)

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος PetrosD έγραψε:

-Γιατί δεν φαίνονται τα αστέρια;

-Τα κρύβουν τα φώτα της πόλης.

-Και γιατί δεν τα σβήνουν;

...

...

-Οι άνθρωποι φοβούνται... προτιμούν μια φωτισμένη πόλη.

 

Περιγράφεις τη Sin City. Marv approves this.

Καλημέρα. Σήμερα βλέπω να πιάνουμε τα 12 μποφόρ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος sstav έγραψε:

δεν θα μπορείς να στοχεύσεις, βασιλι ζάιτσεφ?

καλημέρες?

Άννα Κορακάκη των φτωχών....

Ο Βασίλι είναι σ' άλλη κατηγορία...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.