Jump to content



Recommended Posts

Μεγάλη κουβέντα άνοιξες. Εκτός ότι η ομορφιά είναι υποκειμενική, αν αυτά είναι τα κιλά που διατηρεί ο μεταβολισμός της όλα καλά.

Αν όμως επιδιώκει να είναι ελλιποβαρής με άλλους τρόπους, τότε υπάρχει πρόβλημα. Ο ανιψιός μου είναι κοκαλιάρης και τρώει 2 φορές όσο εγώ, αν τον ρωτήσεις θέλει να παχύνει. Είναι στο σκαρί του καθενός.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 28/6/2021 at 1:32 ΠΜ, το μέλος Lakisss έγραψε:

Μεγάλη κουβέντα άνοιξες. Εκτός ότι η ομορφιά είναι υποκειμενική, αν αυτά είναι τα κιλά που διατηρεί ο μεταβολισμός της όλα καλά.

Αν όμως επιδιώκει να είναι ελλιποβαρής με άλλους τρόπους, τότε υπάρχει πρόβλημα. Ο ανιψιός μου είναι κοκαλιάρης και τρώει 2 φορές όσο εγώ, αν τον ρωτήσεις θέλει να παχύνει. Είναι στο σκαρί του καθενός.

 

 

Πράγματι είναι ένα μεγάλο θέμα η διατροφή όμως εδώ έχουμε να κάνουμε με αγένεια που εκθέτει την ίδια. Βέβαια έχει γίνει κανόνας στις μέρες μας και δεν του δίνουμε σημασία

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.