Jump to content



ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ 4Κ MONITOR


Recommended Posts

3 ώρες πριν, το μέλος tragikos έγραψε:

Το θέμα είναι ότι για PC monitor που πιθανότατα θα έχεις κάποια στοιχεία στην οθόνη σταθερά, θα μπορούσε να υπάρχει θέμα. Για την TV δε θεωρώ ότι θα έχει κάποιος θέμα, εκτός αν παίζει ένα παιχνίδι πραγματικά άπειρες ώρες.

δεν παίρνεις OLED για word ή excel ! επίσης ένα screensaver σώζει

το μυστικό στα PANELS ίναι να μην δουλεύουν 100% = να γίνονται undervolt μειώνοντας φωτεινότητες κλπ

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

δεν παίρνεις OLED για word ή excel ! επίσης ένα screensaver σώζει

Εγώ θέλω να πάρω ένα QD-OLED monitor που θα χρησιμοποιώ και για τη δουλειά μου και για gaming. Στη δουλειά μου θα έχω IDE ανοιχτό την περισσότερη ώρα και την μπάρα έναρξης ενεργή (εκτός αν βάλω να κρύβεται αυτόματα που όμως θα ήθελα να αποφύγω).

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, το μέλος tragikos έγραψε:

Εγώ θέλω να πάρω ένα QD-OLED monitor που θα χρησιμοποιώ και για τη δουλειά μου και για gaming. Στη δουλειά μου θα έχω IDE ανοιχτό την περισσότερη ώρα και την μπάρα έναρξης ενεργή (εκτός αν βάλω να κρύβεται αυτόματα που όμως θα ήθελα να αποφύγω).

Καλώς ήρθες στον μαγικό και γεμάτο εικόνες κόσμο του burn in.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος tragikos έγραψε:

Εγώ θέλω να πάρω ένα QD-OLED monitor που θα χρησιμοποιώ και για τη δουλειά μου και για gaming. Στη δουλειά μου θα έχω IDE ανοιχτό την περισσότερη ώρα και την μπάρα έναρξης ενεργή (εκτός αν βάλω να κρύβεται αυτόματα που όμως θα ήθελα να αποφύγω).

εισαι σιγουρος μετα απο αυτο που δημοσίευσαν οι rtings?????

να ναι καλα οι ανθρωποι που μας ανοιγουν τα ματια 

Έγινε επεξεργασία από BloodMage
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

εισαι σιγουρος μετα απο αυτο που δημοσίευσαν οι rtings?????

να ναι καλα οι ανθρωποι που μας ανοιγουν τα ματια 

Έχω μία αγάπη για το HDR και οι QD-OLED είναι ό,τι καλύτερο σε αυτό. Όχι;

Link to comment
Share on other sites

Extreme σενάρια χρήσης. Ο μέσος χρήστης δεν θα χρησιμοποιήσει ποτέ την οθόνη του κατ' αυτόν τον τρόπο. Ναι, πρέπει να προσέχεις, ναι, η εγγύηση πρέπει να καλύπτει το burn in. Μέχρι εκεί. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
WWW.TECHPOWERUP.COM

AGON by AOC, the globally recognized gaming monitor and IT accessories brand, is set to redefine immersion in gaming with the...

 

 

IPS 40" UW 3440x1440 144Hz , AG405UXC  ,  June 2023 with an MSRP of £569.99.

 

Οκ είναι 93ppi δεν είναι κακό, σαν 24" 1080p (92ppi) αλλά το μέγεθος το θεωρώ ιδανικό για uw, άντε να ξεκοκαλίσουν από τις 34"  μπας και δούμε κανένα σε λογική τιμή !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Εγώ περιμένω να δω αυτήν:

WWW.DISPLAYSPECIFICATIONS.COM

Specifications of Asus ROG Swift OLED PG32UCDM. Display: 31.5 in, QD-OLED, 3840 x 2160 pixels, Viewing angles (H/V): 178 ° / 178 °, Refresh rate: 48 Hz - 240 Hz.

 

 

και αυτές

WWW.GURU3D.COM

Details regarding MSI's upcoming range of monitors have emerged from a source reportedly connected to the company. The disclosed data covers specifications and probable prices for these future...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.