Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος sstav έγραψε:

παίζεις και συ ;

αυτό μόνο πες μου...τέλος...

Όχι. Τον τελευταίο καιρό δεν παίζω παιχνίδια.

Βαρεμάρα/μεγάλωσα/κούραση.

Θα συνέλθω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UltraB said:

Ή απλά πες ότι γέρασες και τέλος

δεν υπάρχει γέρασες και τέλος. «Αρχίζεις να γερνάς», «ίσως γέρασες», «πω γερνάς ρε συ», «γέρασες και σηκώνεσαι για κατούρημα δυο φορές στο οκτάωρο συνήθως», «γέρασες κι οκτάωρο ύπνο δεν θα ξαναδείς μέχρι να...» και πολλά άλλα που καλύτερα να μην τα σκεφτόμαστε καν.

Ευτυχώς εδώ έχουμε πιο λάιτ κατάσταση: ψημένο χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού κατάφερε να ξεφύγει από την πεπατημένη και σοβαρεύτηκε κάπως. Κάπως. Η ζωή τα 'φερε έτσι που σε ψιλοώριμη για ταρζανιές ηλικία -στιλ τσάιλντχουντ νεβερδελεςς- ρίχνεται πάλι στον στίβο της παρανομίας για τα μάτια της Καράβας. Πέτρες σε ματατζήδες, ρουκέτες Βροντάδου, εξύβριση των Θείων, αντίσταση κατά της αρχής κοκ. Ας χτίσουμε προφίλ για όταν μας μαζέψουν: Δεν είναι δυνατόν Κυρία Πρόεδρε να ήμουν εγώ ο δράστης των πράξεων που μου αποδίδονται.  Είμαι σοβαρός άνθρωπος, τι με περάσετε, κάνα παιδαρέλι; Να ούτε παιχνίδια στο πισί δεν παίζω πια.
-Ούτε παιχνίδια στο πισί; Ούτε κωλ οφ ντιούτι;
-Όχι Κυρία Πρόεδρε, ρωτήστε τους, τόσοι μάρτυες μπορούν να το διαβεβαιώσουν
-Αθώος ο κατηγορούμενος. Νοτ γκίλτι.

(υπάρχει ένα μικρό ρίσκο, να πέσει σε καμιά Πρόεδρο κρυφοσυριζαία, καμιά κρυφοΖωή, και να του κοπανήσει στον αδόξαστο που τόλμησε να την αποκαλέσει Πρόεδρε αντί Προεδρέσσα αλλά εκεί δεν σε σώζουν ούτε κωλ οφ ντιούτις ούτε τίποτα, θα στα εξηγήσει ο Αποστόλης)
 

Link to comment
Share on other sites

πριν 33 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

δεν υπάρχει γέρασες και τέλος. «Αρχίζεις να γερνάς», «ίσως γέρασες», «πω γερνάς ρε συ», «γέρασες και σηκώνεσαι για κατούρημα δυο φορές στο οκτάωρο συνήθως», «γέρασες κι οκτάωρο ύπνο δεν θα ξαναδείς μέχρι να...» και πολλά άλλα που καλύτερα να μην τα σκεφτόμαστε καν.

Ευτυχώς εδώ έχουμε πιο λάιτ κατάσταση: ψημένο χουλιγκάνι του Παναθηναϊκού κατάφερε να ξεφύγει από την πεπατημένη και σοβαρεύτηκε κάπως. Κάπως. Η ζωή τα 'φερε έτσι που σε ψιλοώριμη για ταρζανιές ηλικία -στιλ τσάιλντχουντ νεβερδελεςς- ρίχνεται πάλι στον στίβο της παρανομίας για τα μάτια της Καράβας. Πέτρες σε ματατζήδες, ρουκέτες Βροντάδου, εξύβριση των Θείων, αντίσταση κατά της αρχής κοκ. Ας χτίσουμε προφίλ για όταν μας μαζέψουν: Δεν είναι δυνατόν Κυρία Πρόεδρε να ήμουν εγώ ο δράστης των πράξεων που μου αποδίδονται.  Είμαι σοβαρός άνθρωπος, τι με περάσετε, κάνα παιδαρέλι; Να ούτε παιχνίδια στο πισί δεν παίζω πια.
-Ούτε παιχνίδια στο πισί; Ούτε κωλ οφ ντιούτι;
-Όχι Κυρία Πρόεδρε, ρωτήστε τους, τόσοι μάρτυες μπορούν να το διαβεβαιώσουν
-Αθώος ο κατηγορούμενος. Νοτ γκίλτι.

(υπάρχει ένα μικρό ρίσκο, να πέσει σε καμιά Πρόεδρο κρυφοσυριζαία, καμιά κρυφοΖωή, και να του κοπανήσει στον αδόξαστο που τόλμησε να την αποκαλέσει Πρόεδρε αντί Προεδρέσσα αλλά εκεί δεν σε σώζουν ούτε κωλ οφ ντιούτις ούτε τίποτα, θα στα εξηγήσει ο Αποστόλης)
 

Αν αναφέρεσαι σ' εμένα, νομίζω ότι πρόκειται για μια εκ των πλέον άτυχων στιγμών σου.

Οι χαρακτηρισμοί είναι -το λιγότερο- ατυχείς και δεν ''βγάζουν'' γέλιο.

Επειδή σ' εκτιμώ, θα θεωρήσω ότι δεν είχες πρόθεση να ξεπεράσεις τα όρια μεταξύ πλάκας και ανοησίας.

Εύχομαι να μην διαψευστώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζητήσω ευχαρίστως συγγνώμη για όλη τη δεύτερη παράγραφο. Φαντάζομαι έχεις ήδη καταλάβει ότι σε εκτιμώ κι εγώ, για αυτό και σε πειράζω συστηματικά. Επίσης ευχαρίστως αν θέλουν οι μοντς να σβήσουν όλη την δεύτερη παράγραφο. Εσύ, αν θέλεις φυσικά, στείλε μου στο inbox αν σε ενόχλησε κάποιος συγκεκριμένος χαρακτηρισμός ή όλοι συνολικά ή κάποιο άλλο σημείο, για να καταλάβω καλύτερα κι εγώ. 

Η πρώτη παράγραφος δεν είναι για σένα προσωπικά -είναι για την φράση της παράθεσης- και παρόλο που έχει γραφτεί σε τόνο αστείου, δυστυχώς για όλους μας δεν είναι αστείο.

Και πάλι συγγνώμη Γ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Ενα καινουριο απο εμενα, με διαφορα highlights απο διαφορα maps. Ειναι εντελως διαφορετικο απο το battlefield το παιχνιδι, οποτε ακομα ειμαι σε φαση αναζητησης καλυτερου τροπου παιχνιδιου

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, giorgos2187 said:

 

Ενα καινουριο απο εμενα, με διαφορα highlights απο διαφορα maps. Ειναι εντελως διαφορετικο απο το battlefield το παιχνιδι, οποτε ακομα ειμαι σε φαση αναζητησης καλυτερου τροπου παιχνιδιου

2 παρατηρησεις. Στο 3.30 εχεις ενα κενο καποια δευτερολεπτα. Επισης οσο μπορεις μην βαζεις μονα kills. Προσπαθησε να μαζεψεις τπτ double-triple-quad κτλ και ας παρει πιο πολυ χρονο. Τουλαχιστον εγω αυτο κανω. Keep up the good work.

Link to comment
Share on other sites

 

10 κακα ματς, 1 καλο! Καλα ειναι... Εδω ειναι η πρωτη φορα που καταφερνω και χρησιμοποιω wheelson killstreak!

Αμα θελει καποιος να πατησει και κανενα sub, θα ειμαι υποχρεος!

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, giorgos2187 said:

 

10 κακα ματς, 1 καλο! Καλα ειναι... Εδω ειναι η πρωτη φορα που καταφερνω και χρησιμοποιω wheelson killstreak!

Αμα θελει καποιος να πατησει και κανενα sub, θα ειμαι υποχρεος!

Παρατηρησεις:

καταρχας παιζεις με το ελαχιστο FOV. Αρα μεγαλο μειονεκτημα. Ειναι σαν να παιζεις με κονσολα. Επισης στο mp5 ξηλωσε το scope. Το iron sights του ειναι πολυ καλο και θα ειναι πιο responsive το οπλο. Και βαλε και sleight of hand. Το reload ειναι απαλευτα μεγαλο. Τι ωραια θα ηταν να εχω και εγω τετοιους αντιπαλους. Χαχαχα. Ολο σε κατι τυπους που σε κανουν oneshot πεφτω εγω.

  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.