Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

πριν 12 ώρες, το μέλος GFFermari έγραψε:

Εχεις κανενα vsync ή frame limiter ενεργοποιημενο?

Ή κανένα power draw limiter στη gpu?

Μήπως να κατεβάσω κάποιο benchmark να κανω να δουμε τι παιζει?

Μπήκα στο Rainbow Six κ εκανα ενα benchmark με ολα τα γραφικα στο τερμα

 

Tom Clancy's Rainbow Six  Siege Screenshot 2020.04.11 - 06.42.16.80.png

Έγινε επεξεργασία από Darap21
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα builds ειναι για multi? Γιατι αν ειναι για multi νομιζω ειναι λαθος. Στο multi στο 90% των πιστων θελεις reactive οπλο οχι aim stability. Ειναι αχρηστο. Το m4 σιγουρα δεν χρειαζεται rear grip για recoil control. Ειναι ηδη σπασμενο και δεν εχει σχεδον καθολου recoil. Απλα το scope που εχεις βαλει (βεβαια αλλο scope εχεις στο υπολοιπο του βιντεο μετα - το integral hybrid) το flip hybrid ειναι απο τα χειροτερα για μενα για το οπλο.  Στοκ το μονο που εχει νοημα ειναι για ADS speed (αρα μονο cqs stock η no stock) Το merc foregrip εχει νοημα μονο αν παιζεις hipfire με το m4 (κατι που παλι δωρο αδωρο ειναι γιατι για hipfire παιζεις smg). Αρα το μονο viable foregrip ειναι το commando foregrip. To corvus barrel καλο μεν αλλα εγω αν θελω range βαζω grenadier αν θελω για μικρες πιστες να το παιζω σαν smg να σηκωνεται instant το οπλο το cqs tac lite barrel. Αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι για multi ειναι. Βεβαια το βιντεο κατεβηκε. Ενω μιλαω σε ολο το βιντεο και εχω βαλει και αγγλικους υποτιτλους, μαλλον εκανα μλκ και δεν υπαρχει τιποτα. Και ηταν η πρωτη φορα που δεν το τσεκαρα πριν το ανεβασω....

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να εισαι πολυ προσεκτικος με τις ρυθμισεις πριν το render. και επειδη το davinci resolve εχει μπολικες επιλογες ειναι ευκολο να γινει καμια βλακειουλα...

Παντως για τα attachments γενικοτερα, ειναι και το τι βολευει τον καθενα. Επειδη σ εχω δει, παιζουμε πολυ διαφορετικα. Τωρα για το scope ενα δικιο το εχεις αλλα τα κλιπ ειναι τραβηγμενα σε διαφορετικες φασεις, οποτε συγχωρεστε με!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fatalara said:

Μονο ODEN.

Μλκ ηλια πως παιζεις τοσο αργο οπλο? Αν ησουν aimbot να το καταλαβω κ τα πετυχαινες ολα. Αλλα απο οσο θυμαμαι πανω κατω σαν εμενα εισαι στο aim. Πρεπει απο κοντα να χανει από τα παντα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Μλκ ηλια πως παιζεις τοσο αργο οπλο? Αν ησουν aimbot να το καταλαβω κ τα πετυχαινες ολα. Αλλα απο οσο θυμαμαι πανω κατω σαν εμενα εισαι στο aim. Πρεπει απο κοντα να χανει από τα παντα

Το οπλο θελει δυο τρεις σφαιρες. Δεν ειναι το aim το προβλημα μου, καλυτερο απο πολλους εχω. Το ads αργω υπερβολικα, ενω τον βλεπω δεν το κανω αμεσα, ειναι λες και εχω lag μεταξυ ματιου και δαχτυλου. Πριν δυο χρονια δεν το ειχα, τωρα με πιανω αρκετες φορες να χαζευω. ODEN μεση και μακρυα Famas μεση και κοντα. Τα υπολοιπα ειναι waaaayy too easy.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε, ΕΛΑ ΡΕ. Εμ παίζω μια στο τόσο, εμ με έβαλαν και κατέβασα 30GB update (μαμώ την Infinity μου μέσα), εμ θα πρέπει να ξανακατεβάζω άλλα τόσα τώρα τώρα;

Οι μέρες μετράνε ανάποδα πλέον. Θα φάει uninstall!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.