Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

πριν 5 ώρες, το μέλος iseeklife έγραψε:

σε εμένα κολλάει όταν δείχνει το λόμπυ πριν μπούμε στο παιχνίδι , στο πόσα άτομα είμαστε. 

Format. Έτσι το έφτιαξε φίλος. Κ παλιά που έτρωγα ερρορ έτσι έστρωσε.

Link to comment
Share on other sites

Ναι το σκεφτηκα το φορματ.. Αλλα δε μπορει να κανουμε φορματ σε ολοκληρο pc για να δουλεψει ενα κωλοπαιχνιδο. Και ειδικα τωρα, σε αυτες τις συνθηκες, που οι υπολογιστες χρησιμοποιουνται για πολυ περισσότερα και πολυ σοβαροτερα πραγματα. Το εβαλα να ξανακατεβει και βλεπουμε. Θα κανω και αυτο που προτεινε ο @Proteas μετα και αμα δε δουλεψει σκασιλα μου. Τοσα αλλα παιχνιδια υπαρχουν...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

Δοκιμασε αυτο και πες μου.

Ανοιξε το παιχνιδι, μολις κανει login in game πανε στον φακελο του παιχνιδιου και κανε μετονομασια το ModernWarfare.exe σε ModernWarfare.exe1

οταν κλεισεις το παιχνιδι μην ξεχασεις να το διαγραψεις, το παιχνιδι θα φτιαξει αλλο. Επανελαβε την διαδικασια μεχρι να βγει καποιο patch.

Εσυ ποσα πιανεις και με τι settings ?

Καλημέρα..Με όλα στο full 100-115fps 

Με Low graphics 120-127fps

Έκανα και μερικά record και θα τα ανεβάσω στο Youtube..

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darap21 said:

Καλημέρα..Με όλα στο full 100-115fps 

Με Low graphics 120-127fps

Έκανα και μερικά record και θα τα ανεβάσω στο Youtube..

Με ολα low επρεπε να εισαι 200 fps οχι 120. Παλι κατι τον πινει στο pc σου.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

για αρχή το παιχνίδι συνεχίζει να είναι ξεφτυλισμένο και μια ξεπέτα !

ακόμα υπάρχουν οπτικά bugs με τις σκιές κλπ κλπ

 

επίσης ανακάλυψα ότι ακόμα δεν έχουν βάλει στα Calling Cards την σημαία μας και έχουν βάλει των ΣΚΟΠΙΩΝ ,  όπου όλοι και όλοι είναι 10 άτομα πληθυσμιακά που παίζουν το παιχνίδι !
αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και σε επιστολή που έστειλαν τα Σκόπια για να την agenda !
υπάρχει περίπτωση να πληρώνουν και αυτά τα 10 άτομα μόνο και μόνο για να εμφανίζετε η σημαία τους ....

 

 

γενικά έχει νεκρώσει το παιχνίδι για μένα

 

επίσης ακόμα δεν έχει διορθωθεί αυτό το bug

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος Darap21 έγραψε:

Ναι...1440p

Απο οτι βλέπω απο βίντεο στο youtube σε ultra graphics πιανουν 120-125

 

Καλα εισαι αλλα γιατι χτυπας τα ιδια fps σε low ειναι ενα θεμα.

 

 

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Proteas έγραψε:

Καλα εισαι αλλα γιατι χτυπας τα ιδια fps σε low ειναι ενα θεμα.

 

 

Τι μπορει να ειναι ???Γτι και τώρα παίζω με low και με πολλά γραφικα να ειναι κλειστά..

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα μηπως εχεις βαλει κανα κοφτη, κανε ενα ελεγχο αρχειων - reset στα γραφικα και αν συνεχισει

διεγραψε τον φακελο (backup first) του παιχνιδιου απο τα εγγραφα σου και αστο να φτιαξει αλλον.

Έγινε επεξεργασία από Proteas
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

για αρχή το παιχνίδι συνεχίζει να είναι ξεφτυλισμένο και μια ξεπέτα !

ακόμα υπάρχουν οπτικά bugs με τις σκιές κλπ κλπ

 

επίσης ανακάλυψα ότι ακόμα δεν έχουν βάλει στα Calling Cards την σημαία μας και έχουν βάλει των ΣΚΟΠΙΩΝ ,  όπου όλοι και όλοι είναι 10 άτομα πληθυσμιακά που παίζουν το παιχνίδι !
αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και σε επιστολή που έστειλαν τα Σκόπια για να την agenda !
υπάρχει περίπτωση να πληρώνουν και αυτά τα 10 άτομα μόνο και μόνο για να εμφανίζετε η σημαία τους ....

 

 

γενικά έχει νεκρώσει το παιχνίδι για μένα

 

επίσης ακόμα δεν έχει διορθωθεί αυτό το bug

 

Νταξει Κλάιν η σημαία. Εγώ τον Price έχω από όταν βγήκε το παιχνίδι. Σε άλλα νέα δεν το έχω συναντήσει ποτέ αυτό το bug. 

Link to comment
Share on other sites

Vsync: τα fps εχουν οριο το refresh rate της οθονης σου. Μεσα στο παιχνιδι τσεκαρε τα graphic settings κ βαλε το OFF

Frame limiter: βαζεις εσυ οριο στα fps (συνηθως 60, 120, 144, 200 ή καθολου). Μεσα στα settings του παιχνιδιου θα υπαρχει, αν υπαρχει.

Power draw: Απιθανο να εχεις κατι τετοιο, αλλά αν εχεις MSI afterburner μπορεις να τσεκαρεις αν το power limit ειναι στο 100%.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος GFFermari έγραψε:

Vsync: τα fps εχουν οριο το refresh rate της οθονης σου. Μεσα στο παιχνιδι τσεκαρε τα graphic settings κ βαλε το OFF

Frame limiter: βαζεις εσυ οριο στα fps (συνηθως 60, 120, 144, 200 ή καθολου). Μεσα στα settings του παιχνιδιου θα υπαρχει, αν υπαρχει.

Power draw: Απιθανο να εχεις κατι τετοιο, αλλά αν εχεις MSI afterburner μπορεις να τσεκαρεις αν το power limit ειναι στο 100%.

Τα εχω κανει ολα αυτά.. Τωρα κάναμε κατι ρυθμίσεις απο το Nvidia panel και σαν κατι να έγινε.. Εσυ πόσα fps βγάζεις με την 2080?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.