Jump to content



Call of Duty: Modern Warfare


Recommended Posts

Δεν ξερω το δικο σας sbmm πως ειναι αλλα εμενα σε καθε game αν δεν φυγω oneframe τουλαχιστον μια φορα εν κινησει και με tactical sprint ακόμα δεν γινεται. Λογικα ΟΛΟΙ οι παιχτες που παιζουν ειναι 10 φορες καλυτεροι μου...

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Proteas έγραψε:

632844578_.thumb.png.b1f43246386112fa5b248294f92a8298.png

 

3 UAV μαζι και βλεπεις τα παντα καλο για τους τελευταιους κυκλους.

Το σημαντικο ειναι οτι τα βλεπεις real time και οχι με την καθυστερηση του ενος UAV.. Καλο ειναι να πατιουνται ταυτοχρονα και τα 3

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω.. Μετα απο λιγο μου βγαζει αυτο το ερρορ..

https://us.battle.net/support/en/article/28110

 

Εχω κανει 2 φορες repair και παλι τιποτα

 

Edit.. : https://aussieservicedown.com/status/battlenet-blizzard-entertainment

τωρα πες το

Έγινε επεξεργασία από Papakitou
Link to comment
Share on other sites

Εμενα το πρωι δεν εμπαινε στο battlenet γιατι ειχε κοσμο... με εβαζε σε ουρα με ωρα αναμονης 120 λεπτα.. Τοσα χαλια δεν  εχω αντιμετωπισει σε αλλη πλατφορμα. Θα το χαντακωσουνε το game. Ποιος ξερει τι θα αντικρυσω το πρωι που θα προσπαθησω να μπω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και μενα το πρωι πηγε να με βαλει σε αναμονη το εκλεισα αρχισα να το κατεβαζω πριν καμια ωρα απο 3mb σε 120kb και

ξανα τα ιδια τωρα εχει στρωσει λιγο και παιζει σταθερα στα 3mb τουλαχιστον δεν εχω το θεμα σας να θελει απο την αρχη.

Link to comment
Share on other sites

Στο ίντερνετ γενικώς είχατε κανονικές ταχύτητες εχθές; Σερνόμουν, σελίδες δεν άνοιγαn, άλλες φόρτωναν μισές. Διάβασα στο ΠΟΘ ότι κι ο Snips είχε θέμα με το ίντερνετ συνολικά εχθές.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος icy20 έγραψε:

Βαριεμαι και που το σκεφτομαι να ξαναπαιξω bf

Εγω τολμησα, το εβαλα, πηγα να παιξω, εκανα unistall.

Παω να συνεχισω yakuza.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες προσπαθούσα να κατεβάσω το update απ'το μεσημέρι. Τελικά μέχρι τις 10 έιχε φτάσει στο 1.5gb remaining. Για να μην πολυλογώ είδα στον τασκ manager οτι κάθε φορά που πατούσα resume κατέβαζε για 2-3 sec και μετά σταματούσε. Ε έβαλα auto clicker κάθε 3 sec διπλό κλικ και κατέβηκε σε ένα μισάωρο. Όοοοοοοοοοοοοοοοοτι να ναι το battle net.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Gregorypeg1000 έγραψε:

Χθες προσπαθούσα να κατεβάσω το update απ'το μεσημέρι. Τελικά μέχρι τις 10 έιχε φτάσει στο 1.5gb remaining. Για να μην πολυλογώ είδα στον τασκ manager οτι κάθε φορά που πατούσα resume κατέβαζε για 2-3 sec και μετά σταματούσε. Ε έβαλα auto clicker κάθε 3 sec διπλό κλικ και κατέβηκε σε ένα μισάωρο. Όοοοοοοοοοοοοοοοοτι να ναι το battle net.

Cheats!! 1ενα

 

Εγώ το παράτησα τελικά χτες, το πρωί κάτι πήγε να γίνει αλλά παπαρια...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν λιώσει οι servers με τον CoronaS 

Ποιο BF βρε Μάριε, αν εννοείς 3 -4- 1 ναι. Μετά δεν υπάρχει BF. DoA πλέον η σειρά. Ούτε με defibrillator δε σώζεται. 

πριν 15 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω εκανα teleport στο χαρτη καθε 10 δευτερολεπτα σημερα. Πηγα να σπάσω την οθονη 2 φορες...

Το έκανε και προχθές σε μένα. Όλα τα μικρα που δεν έχουν σχολεία μπήκαν να παίξουν και έπεσε το δίκτυο. Στην Ιταλία κατέρρευσε σχεδόν λογω  Fortnite χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.