Jump to content



Nvidia RTX 30X0 Ampere Architecture


Recommended Posts

Εδώ λέει για Φεβρουάριο του 21 η RTX3080Ti:

 

ASUS-ROG-STRIX-3080-TI-hero.jpg
VIDEOCARDZ.COM

ASUS service and support website already lists the upcoming GeForce RTX 3080 Ti graphics card. ASUS confirms GeForce RTX 3080 Ti The manufacturer becomes the first to confirm that such...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KostasNK said:

Εδώ λέει για Φεβρουάριο του 21 η RTX3080Ti:

 

ASUS-ROG-STRIX-3080-TI-hero.jpg
VIDEOCARDZ.COM

ASUS service and support website already lists the upcoming GeForce RTX 3080 Ti graphics card. ASUS confirms GeForce RTX 3080 Ti The manufacturer becomes the first to confirm that such...

 

 

Με το track record των 3080, αν "κυκλοφορήσουν" Φεβρουάριο 21, πιστεύεις ότι θα μπορείς να την βρεις πριν το καλοκαίρι;

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος gdp77 έγραψε:

 

Με το track record των 3080, αν "κυκλοφορήσουν" Φεβρουάριο 21, πιστεύεις ότι θα μπορείς να την βρεις πριν το καλοκαίρι;

Εγώ πήρα σύστημα ολόκληρο με 3080 τελικά (Tέλος του Γενάρη παραλαμβάνω) . Και αργότερα αν βγει ποτέ και πέσει σε λογική τιμή μετά απο χρόνια ίσως πάω σε 3090Ti...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KostasNK said:

Εγώ πήρα σύστημα ολόκληρο με 3080 τελικά (Tέλος του Γενάρη παραλαμβάνω)

 

Τι εννοείς; Πήρες έτοιμο gaming σύστημα; Για πες; Και το custom με τον 5800Χ που έχεις τι θα το κάνεις;

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, KostasNK said:

Μάλλον με μπερδεύεις με άλλον. Ένα custom έχω με Xeon x5650 socket 1366 και crossfire 2XSapphire 7970 @1125-1175.

Καλά γράψε λάθος.... Μπέρδεψα το avatar και νόμιζα ότι ήσουν ο @icy20 χωρίς να δω το user name. Σόρι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα μπερδεμα. Εγω θα βαλω παραγγελια την ti καινοποτε ερθει. Μεχρι τοτε θα εχει ερθει κ η 3070 που ειχα παραγγειλει νοεμβρη.

2 hours ago, Lazy Dog said:

Εγω στη θεση σου θα περιμενα για 4080...κοντα ειναι ?

Λογικα σεπτ 2022 αυτη λολ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Efialtis said:

Ειλικρινής ερώτηση. Πως πουλάς κάτι που δεν έχεις;

Είχα και εγώ την ίδια απορία. Δηλαδή σου έδωσε κάποιος χρήματα και εσύ δεσμεύεσαι να του τη δώσεις όταν σου έρθει, που είναι άγνωστο πότε;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω τρακινγκ και ειναι το προιον στην ιταλια. Σε 3-4 μερες θα ειναι εδω. Ηρεμηστε δεν ειμαι τοσο απατεωνας ?

BTW τα λεφτα τα εχω παρει ηδη χαχαχαχα. Φανταστειτε ποσο τρελαμενος ειναι ο κοσμος...

 

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Like 2
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.