Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply

μη φανταστείς ότι εχει και τα άπειρα θέματα. το ναυάγιο βέβαια είναι από μονο του κάτι που μπορεί να σε κρατήσει ώρες.

Επίσης κατά τη γνώμη μου, αν γινει επίσκεψη, θα πρέπει να γίνει με καλό καιρό γιατι αλλιώς θα ειναι δύσκολα.

Κοινώς, βρείτε βολική ημερομηνία, ξεκινήστε να το οργανώνετε και ψήνομαι (αν και εχω ξαναπάει 1-2 φορές) :D

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη δεν είναι νεταρισμένη!

Η δεύτερη αδικείται από το ότι το κεντρικό σου θέμα είναι κακοπαθημένο και το ότι στο βάθος πεδίου, έχουν συμπεριληφθεί και τα αλλά λουλούδια και το μάτι αισθάνεται χαμένο.

Η τρίτη είναι πολύ καλή,, με εξαιρετική διαβάθμιση στο χρώμα και στην οξύτητα των φύλων, και εδώ φάνηκες τυχερός που το άλλο νεταρισμένο αντικείμενο (το κλαδάκι κάτω αριστερά) είναι "αόρατο" λόγω παραλλαγής!

Και τώρα ας μιλήσουν και οι εμπειρότεροι, να δω κι εγώ αν στα είπα καλά! :D

Καλώς ήρθες στη παρέα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Βασικα 360 πιξελ στο υψος είναι πολυ λιγο αν μπορεις ανεβασε μια μεγαλύτερη με λιγο ισιωμα στον ορίζοντα (θαλασσα) μερικες μοιρες δεξια γιατι σα ν α γερνει καπως ή ξεγελαει το ματι ο κολπος.

Παντως φαίνεται πολυ καλη :T:

Link to comment
Share on other sites

το προηγουμενο σαββατο πηγα στις 7.00 το πρωι (ηθελα να πετυχω και την ανατολη τρομαρα μου)

απο την παλαια εθνικη ειναι μετα την ελευσινα και πριν το Λουτρόπυργο αν ξερεις στο αριστερο σου χερι πάνω σε μία κατηφορικη στροφη ....

μπαινεις απο μια πορτα (υπάρχει ταμπελα οτι ο χωρός καταγραφεται για λογους ασφαλειας), μην ψαρωσεις ομως , μπαινουν απο εκει και ψαραδες αλλά και προβατάκια...!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σήμερα άστραφτε και βρόνταγε εδώ, τι τεχνική χρησιμοποιείται για να τραβήξει κάποιος κεραυνό;

Συνεχόμενες λήψεις όπως για Timelapse;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.