Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

Απο το ιδιο σημειο με του jason με "λιγο" παραπανω editing

8631744943_d050c93a82_b.jpg

Limanakia by snik38

[MENTION=8745]Jason[/MENTION] να δεις που μετα απο κανα χρονο θα κοιταμε τις φωτογραφιες μας και θα ειναι περιπου ιδιες... πρεπει να βρω αλλον γνωστο να πηγαινω για φωτογραφιες μαζι του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply
Εχεις ανεβασει sharpness ή κατι αλλο ? Δε θυμαμαι να βγαζει τετοιες φωτογραφίες ο helios :upside:

Sharpness είναι στο 5/10 από το 4/10 που ήταν default στο landscape προφίλ. Ο μαγικός συνδιασμός είναι φ4 και κοντινή εστίαση < 1,5m:rubik:

Link to comment
Share on other sites

λιγο η υφη του προσωπου σου ξεφυγε..

φαινεται πολυ φλατ απο το ματι μεχρι το αλλο ματι.καμμια σκια

Αν αυτό ήθελε να πετύχει με το pp του, το πέτυχε, απλά θεωρώ ότι πρέπει να λείπει το δεξί μάτι.

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε παιδι μου , αλλο σου λεω..

οπως θεωρεις εσυ σωστο το κοψιμο του ματιου , ετσι θεωρω και εγω λαθος την υφη απο το PP που εχει κανει

τι δε καταλαβαινεις ;:p

Μεγάλη συζήτηση ανοίγεις, αλλά στο τέλος θα καταλήξει ότι είναι θέμα γούστου.

Link to comment
Share on other sites

Μια φωτο για να ρθει το τοπικ στην επιφανεια.

92126128.jpg

Απο την επισκεψη στο συγκεκριμενο μερος (Μονη Τ. Προδρομου στην Ημαθια) τα αποτελεσματα ηταν τραγικα. Ουτε 1 (μια) φωτογραφια της προκοπης (στις 40 συνολο).

wp20130123120452panoram.jpg

....κ ενα πανοραμα που μου αρεσε...με Λουμια 820.

ΥΓ. ..στην πρωτη ξεχασα να γραψω κατω αριστερα visitgreece.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.