Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Μια χούφτα μνήμες ddr2-so_dimm για laptop μόνο σε 512mb.

Τα γνωστά,εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και p.m. για ανταλλαγή στοιχείων για παραλαβή απ' το χώρο μου,κέντρο-Αθήνα.

Δεν στέλνω (δεν αξίζει το κόπο...) και μόνο μέχρι 2 έκαστος (αλλοιώς τις πουλάω και μόνος μου :p).:fun:

Τσιμπώ κι εγώ δυο DIMMάκια απ' τη χούφτα του Μάριου, αν και για να το οριστικοποιήσω αναμένω και την επίσημη δημοσίευση των specs! ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

Hynix 2Rx16 PC2-5300s-555-12. 6τεμάχια

Hynix -4200. 2τεμάχια

Infineon. 4200 2τεμ

Samsung. 5300. 31τεμ

Samsung. 4200. 1τεμ

Nanya. 4200. 1τεμ

SIS. 667. 1τεμ

Trancend. 5300 1τεμ

TwinMos. 4300. 1τεμ

Και μία Elpida που δεν μπορώ να ξεχωρίσω τίνος ίνι αφνή.

Όλες βγήκανε από αναβαθμίσεις και δουλεύανε...

Το λυχνάρι,sorry,o Αλλαντινικός πήρε τις δύο samsung...:shout:

Έγινε επεξεργασία από marios1957
Link to comment
Share on other sites

Κάνε report για να το δούμε. Το έχουμε πει τόσες φορές, δεν γίνεται να είμαστε πανταχού παρόντες.

Παρακαλώ όχι άλλα ποστς ζήτησης εδώ.

ευχαριστώ πάντως για τη βοήθεια !! :D

Link to comment
Share on other sites

Μιας κι ήρθα Ελλάδα κι είχα χρόνο ξέθαψα την ντουλάπα με τα pc. Λοιπόν υπάρχουν 4 κουφάρια towers 2 ψιλοαρχαία, 2 απλά παλιά με μητρικές, και μια κούτα με ανεμιστηράκια, καλώδια, ψύκτρες κτλ.. Δεν έχω ιδέα τι δουλεύει και τι όχι και δε πρόκειται να κάτσω να το ψάξω.

Χαρίζονται όλα μαζί οπότε όποιος θέλει έρχεται Περιστέρι, Αθήνα και τα παίρνει όλα παρέα.

Αυτά είναι ακόμα εδώ μιας και ο συμφορουμίτης δεν εμφανίστηκε ποτέ να τα παραλάβει. Όποιος τα θέλει μπορεί να τα παραλάβει μέχρι το επόμενο σ/κ, μετά θα πάνε για ανακύκλωση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα! βασικα χρειαζομαι μερικα πραγματακια καλώδια (IDE) ισως και καμια ψυκτρουλα, οχι ολα! Αν καποιος αλλος εκδηλωσει ενδιαφερον παω πασο αλλα αν ειναι να τα πεταξεις μπορω να ερθω και να τα παρω! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καμια μητρική 478; Για pentium 4 ή αλλα εσωτερικά;; Αν ναι ενδιαφέρομαι! :dance3:

Αυτά είναι ακόμα εδώ μιας και ο συμφορουμίτης δεν εμφανίστηκε ποτέ να τα παραλάβει. Όποιος τα θέλει μπορεί να τα παραλάβει μέχρι το επόμενο σ/κ, μετά θα πάνε για ανακύκλωση.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

Hynix 2Rx16 PC2-5300s-555-12. 6 4τεμάχια

Hynix -4200. 2τεμάχια

Infineon. 4200 2τεμ

Samsung. 5300. 3 1τεμ

Samsung. 4200. 1τεμ

Nanya. 4200. 1τεμ

SIS. 667. 1τεμ

Trancend. 5300 1τεμ

TwinMos. 4300. 1τεμ

Και μία Elpida που δεν μπορώ να ξεχωρίσω τίνος ίνι αφνή.

Όλες βγήκανε από αναβαθμίσεις και δουλεύανε...

Το λυχνάρι,sorry,o Αλλαντινικός πήρε τις δύο samsung...:shout:

Φύγανε άλλες δύο...

Με στενοχωρεί ότι τα χ"γεννα πλησιάζουν και δεν θα γίνω i-βασίλης σύντομα...:fun:

Βάλτε τώρα που γυρνάει!:whip:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν:

Hynix 2Rx16 PC2-5300s-555-12. 6τεμάχια

Hynix -4200. 2τεμάχια

Infineon. 4200 2τεμ

Samsung. 5300. 31τεμ

Samsung. 4200. 1τεμ

Nanya. 4200. 1τεμ

SIS. 667. 1τεμ

Trancend. 5300 1τεμ

TwinMos. 4300. 1τεμ

Και μία Elpida που δεν μπορώ να ξεχωρίσω τίνος ίνι αφνή.

Όλες βγήκανε από αναβαθμίσεις και δουλεύανε...

Το λυχνάρι,sorry,o Αλλαντινικός πήρε τις δύο samsung...:shout:

Φίλε μου ψάχνω για ένα Αη Βασίλη!!! Αν το σκεφτείς και στέλνεις αφού σου στείλω προπληρωμένο, μπορείς να γίνεις ο δικός μου!

Link to comment
Share on other sites

DJD είμαι Νίκαια-Θηβών...αν χαλάσει κάτι και θες να τα ξεφορτωθείς όλα μαζί μπορώ όποτε θες το σ/κ να έρθω να τα πάρω.Ή τέλος πάντων ότι έχει μείνει!Ευχαριστώ!

Επίσης απο marios1957 αν μπορούμε 2 τεμάχια 5300 η 4200 θα είμουν ευγνώμον..τα χρειάζομαι περισσότερο απο τα πραγματάκια του DJD γιατί θα πάνε για αναβάθμιση του pc της κοπελιάς μου κατευθείαν και αυτό επείγη αυτή τη στιγμή!

Έγινε επεξεργασία από UpcomingDesigner
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=21602]steven100[/MENTION]:sorry,δεν παίζει αποστολή,ακόμα και με προπληρωμένο φάκελο.Το κέρδος μου είναι η γνωριμία,ρωτήστε τους ανθρώπους που κατα καιρούς ήρθαν σε επαφή μαζί μου...:hang3:

[MENTION=21146]UpcomingDesigner[/MENTION]:Έχεις p.m. με τη διεύθυνση παραλλαβής...:fun:

btw,ελπίζω να κατάλαβες ότι πρόκειται για so-dimm,δηλαδή μνήμες για laptop....:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι τι είναι σίγουρα.. μία πρέπει να ναι για παλιό AMD κι η άλλη πρέπει να ναι για 478.. αλλά δεν ορκίζομαι.

Καλησπέρα.

Αν έχεις AT κουτιά θα ήθελα να έρθω να τα δώ.

Link to comment
Share on other sites

@steven100:sorry,δεν παίζει αποστολή,ακόμα και με προπληρωμένο φάκελο.Το κέρδος μου είναι η γνωριμία,ρωτήστε τους ανθρώπους που κατα καιρούς ήρθαν σε επαφή μαζί μου...:hang3:

@UpcomingDesigner:Έχεις p.m. με τη διεύθυνση παραλλαβής...:fun:

btw,ελπίζω να κατάλαβες ότι πρόκειται για so-dimm,δηλαδή μνήμες για laptop....:nothing:

Όχι δεν το είχα καταλάβει!Οπότε άκυρο από εμένα ας τις πάρει κάποιος που όντως να τις χρειάζεται ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.