Jump to content


Call of Duty Modern Warfare 2


Proteas

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Εγω παλι εχω το ιδιο θεμα που ειχα και με το vanguard. Χτες σε 4 ωρες επαιξα 2 γιατι τις 2 κρασαρε χωρις να μπαινει καν στο μενου. Σημερα εχω κανει τα παντα δεν ανοιγει με τπτ

Link to comment
Share on other sites

Just now, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω παλι εχω το ιδιο θεμα που ειχα και με το vanguard. Χτες σε 4 ωρες επαιξα 2 γιατι τις 2 κρασαρε χωρις να μπαινει καν στο μενου. Σημερα εχω κανει τα παντα δεν ανοιγει με τπτ

 

nvidia :D

repair έκανες ?

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει 2 φορες uninstall repair δεν κανει. Bios update, DDU clean install, αλλο driver amd chipset update, clear cmos ολα default, με μια μνημη, με 2 μνημες, ποτε δεν παιζει.

 

A ξεχασα το κανει και στα 2 pc... Και δεν παιζει επισης σε ενα φιλο με 5800 και 6900XT... Oλα καλα

Έγινε επεξεργασία από icy20
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

22 λεπτά πριν, το μέλος gdp77 έγραψε:

Είναι open beta? Μπορεί να το δοκιμάσει ο καθένας ή πρέπει να έχεις κάνει pre-order? Από steam ή από battle.net ?

 

Μόλις τελειώσω τις Σαββατιάτικες δουλειές μου λέω να το δοκιμάσω....

Σημερα ανοιγει η open beta για ολους! Ειτε εχεις προπαραγγειλει, ειτε οχι. Διανεμεται μεσω battlenet μονο.

Εγω πριν λιγο προσπαθησα να το κατεβασω αλλα δεν το βρηκα στο battle net. Ξερει κανεις αν εχει ανακοινωθει συγκεκριμενη ωρα που ανοιγει το download?

βετα.png

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Σημερα ανοιγει η open beta για ολους! Ειτε εχεις προπαραγγειλει, ειτε οχι. Διανεμεται μεσω battlenet μονο.

Εγω πριν λιγο προσπαθησα να το κατεβασω αλλα δεν το βρηκα στο battle net. Ξερει κανεις αν εχει ανακοινωθει συγκεκριμενη ωρα που ανοιγει το download?

βετα.png

 

 

αριστερά δες τα βελάκια

 

image.thumb.png.ca46d68024fbd161e33d143d288d1bee.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ακυρο, το βρηκα. Το battlenet εξακολουθει να μου αποδεικνυει σε καθε ευκαιρια πως ειναι η χειροτερη εφαρμογη ΜΑΚΡΑΝ. Μιλαμε, νταξει, εχουν απιθανη φαντασια στο design. ANyway, κανω download και το μεημερι λογικα θα δοκιμασω.

 

@gdp77 Αν δοκιμασεις, απλα προσεξε αυτο στο κικκινο κυκλο. Πρεπει να επιλεξεις την beta ως εκδοση παιχνιδιου που πας να κατεβασεις...........

@ARMAGEDDON Thanks. Το βρηκα κι εγω... Τι υπερτατη μλκια....

 

βετα.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Ειναι υπερτατη μαλακια το app επειδη δεν ξερετε να το δουλευευτε?

To app μια χαρά είναι..

Για το game εχω δει κ διαβάσει τα χειρότερα..

 

Έγινε επεξεργασία από AKISSS
Link to comment
Share on other sites

To game μια χαρα ειναι, μου crashare 1-2 φορες την ωρα που φορτωνε shaders, αλλα γενικα παιζει καλα.

 

Το ΤΤΚ ειναι χαμηλο, αλλα λογικο ειναι, multiplayer ειναι, οχι warzone.

 

Γενικα βλεπω οτι το μενου ειναι πιο γρηγορο και πιο responsive απο παλια.

 

πολυ recoil ρε παιδι μου...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.