Jump to content



Call of Duty Modern Warfare 2


Proteas

Recommended Posts

2 ώρες πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Ειναι υπερτατη μαλακια το app επειδη δεν ξερετε να το δουλευευτε?

Σιγα ρε Ηλια που δεν ξερουμε να δουλευουμε το app. Νταξ, λαρωσε λιγο. Οταν πατας σε ενα εικονιδιο που γραφει με τεραστια γραμματα open beta και σε παει στη σελιδα του preorder, ναι μαλακια του app ειναι. Οταν βρισκεις την beta, και ειναι ΠΡΟΕΠΙΛΕΓΜΕΝΗ η κανονικη εκδοση του παιχνιδιου, ναι μαλακια του app ειναι. Οταν ολα τα αλλα app στη beta εχουν τη beta, και το κανονικο game το εχουν στο κανονικο game, ναι μαλακια του συγκεκριμενου app ειναι. Κατι ορεξεις που χετε ορισμενοι, απορω που τις βρισκετε. Και εκτος αυτου, αν εισαι τοσο μαγκας, μην ασχολεισαι με τη πλεμπα , ΟΚ; 

 

1 ώρα πριν, το μέλος Dr_Nikiforos έγραψε:

8 το απόγευμα ανοίγει. 20gb το preload.

 

Δεν ξερω τι ωρα ανοιγει να παιξουμε, παντως το preload ειναι ανοιχτο. Το εβαλα να κατεβει το πρωι κι εφυγα για δουλεια. Εχω την εντυπωση πως καποιοι γνωστοι μου ηδη παιζουν χωρις preorder. Αλλα δεν ειμαι σιγουρος γι αυτο.

 

Link to comment
Share on other sites

58 λεπτά πριν, το μέλος fatalara έγραψε:

Το αππ ειναι μια χαρα. Μαθε τι να πατας γιατι οπως εγραψες πιο πανω δεν ξερεις. 3 κλικ υποθεση. Αντε γεια.

 

Ακομα δεν μπορεις να καταλαβεις ελληνικα μαλλον. Το τι να πατησω ξερω, και γι αυτο το βρηκα. Μιλαμε για τον μαμημενο σχεδιασμο του app ο οποιος ειναι κατα τη γνωμη μου κακος. Διολου δεν με ενδιαφερει αν συμφωνεις με τη γνωμη μου, οπότε δεν χρειαζεται να μπαινεις στον κοπο να απαντησεις απο τουδε και στο εξης, αληθεια. Απο κει και περα τωρα. Ελληνικά, απλά ελληνικά γράφουμε να πάρει. Απλά ελληνικά. Ειναι μπολικες λεξεις οι οποιες βγαζουν ενα νοημα. Αν δεν μπορεις να το καταλαβεις, ειναι δικο σου προβλημα. Μαθε να βγαζεις νοηματα. Αντε γεια.

 

46 λεπτά πριν, το μέλος sstav έγραψε:

εγω τα πατησα οτι είναι, το βαλα να κατεβαίνει και να δουμε τι θα δουμε σήμερα (μην εχουμε προβληματα με κρασαρίσματα κτλ)

 

Εμενα κατεβηκε, αλλα το "play" ειναι γκρι και κανει pop up μυνηματακι που λεει "This game cannot be played yet", οποτε φανταζομαι ισχυει το "8 η ωρα".

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πατάς κάποιο link και σε πάει όπου θέλει είτε κρύβουν επιλογές όπως π.χ. το unsubscribe είτε προσθέτουν πολλά περιττά βήματα κάνοντας μια διαδικασία χωρίς λόγο περίπλοκη κάπως λέγετε, δεν μπορώ να θυμηθώ τον όρο με τίποτα... θυμάται ή κατάλαβε κάποιος από την περιγραφή μου;

Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Σε μένα έχει ένα update, αλλά το κάνει με ταχύτητες χελώνας...

Battlenet. I know.  Με επανεκκινηση της εφαρμογης, ισως πιασεις καλυτερες ταχυτητες. Αυτο που περιγραφεις ειναι θεμα ετων, δεν θυμαμαι αν υπαρχει απο αρχες κυκλοφοριας του mw2019, η του warzone. 

 

Εγω μπηκα. Αλλα πριν μπω, επρεπε να επανεκκινησω 3-4 φορες το battlenet για να ενεργοποιηθει το "play". Ειπαμε, battlenet. Για πειτε καμια γνωμη ρε παιδια οσοι παιξετε. Εμενα μ αρεσε αλλα επαιξα μονο 2 παιχνιδακια. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος Lamogio έγραψε:

 

Σε μένα έχει ένα update, αλλά το κάνει με ταχύτητες χελώνας...

Μπαινεις μεσα αλλαζεις region σε Americas. Ξαναμπαινεις και κατεβαζεις με ταχυτητες κομπλε. Αλλαζεις μετα παλι σε europe και παιζεις.

Link to comment
Share on other sites

15 λεπτά πριν, το μέλος acct έγραψε:

σε καλοφτιαγμένα "αππ"

Τοσο καλοφτιαγμενα, που για να δουλεψουν πρεπει να τα κοροιδεψεις. Παντως αυτο με τα region ισχυει. Αλλα πολλες φορες, με ενα restart ξεμπουκωνει απο μονο του και κατεβαζεις με κανονικες ταχυτητες. Παντα ετσι το "εφτιαγνα" αυτο το θεμα. 

 

Και υπαρχει ακομα ενα κορυφαιο με τη μπαχατελα το battlenet. Μερικες φορες, το ανοιγεις και για καποια δευτερολεπτα βγαζει ενα μνμ που δε θυμαμαι ακριβως πως ξεκιναει αλλα τελειωνει ως εξης :

"...................seems to be asleep. We're trying ti wake him up". Κλαιω. Αλλα αυτο μου τυχαινει παααααρα πολυ σπανια, και κραταει 1-2 δευτερολεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει να εχει μακραν το χειροτερο unlock system σε παιχνιδι. Πρεπει να παιξεις με παραλλαγες του οπλου που θελεις να ξεκλειδωσεις τα attachments. Το FOV δεν πολυ νιωθει να αλλαξει. Μπορει εκει να οφειλεται και η αισθηση της ταχυτητας, οτι ειναι πιο αργο απο τα προηγουμενα. Το camera movement, πρεπει να πεσει κατω απο το 50 που ειναι το λιγοτερο, για να βλεπεις που ριχνεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

"...................seems to be asleep. We're trying ti wake him up". Κλαιω. Αλλα αυτο μου τυχαινει παααααρα πολυ σπανια, και κραταει 1-2 δευτερολεπτα.

 

Αυτό μου το βγάζει ΚΑΘΕ φορά που εκκινώ το battle.net

 

Τελικά δεν κατάλαβα, διατίθεται και από το steam ?

 

 

Έγινε επεξεργασία από gdp77
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος iseeklife έγραψε:

έχω να παρατηρήσω ότι το παιχνίδι τρέχει πολύ καλά . Και το vanguard έτρεχε πολύ καλά .

Οντως, ισχυει.

 

Παρ'ολα αυτα, το DLSS το εχει ανοιχτο σε οσου εχετε nvidia? Εμενα ενω υπαρχει στο μενου, φαινεται κλειδωμενο....

 

Ακυρο. Το βρηκα. 

Έγινε επεξεργασία από giorgos2187
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.