Jump to content



Έ Έ Έρχεται - Optimus Keyboard


n1ck0s

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από saxon_747 [Σήμερα, στις 17:14]

...Δεν θα ηθελα να ξεσπασω σε ενα πληκ/γιο των 100-200-300 επειδη με προσπερασε τελευταια στιγμη ο razor και εχασα τη νικη μεσα απο τα χερια μου...

:OT:

Τελικά δεν είμαι ο μόνος... Μήπως σας βρίσκονται 2 ποδαράκια για M$ Natural multemedia keyb??? :help:

:OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

θελω να δω ποσες φορες ακομα θα κουβεντιαστει αυτο το πληκτρολογιο εδω μεσα, μεχρι (αν) να κυκλοφορησει.

Ο λόγος που αναφέρθηκε ξανά είναι ότι πλέον έχουμε μια ημερομηνία για αυτό: 1/2/2006

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κοπρίτης [Χθες, στις 18:03]

τα πληκτρολογια εννοεις ή γενικα μιλας?:p

Εννοέιτε πως μιλάω για τα πληκτρολόγια, για το συκώτι μου θα με νοιάξει τώρα; :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εν συνεχεια του συνδεσμου που παραθεσε ο unseen.

"Ladies and gentlemen,

A while ago you signed up for newsletters about the Optimus keyboard. I'm

delighted to inform you that we are rolling out the Optimus mini three

keyboard.

Details with images are available at http://optimus-mini.artlebedev.com/.

It's a three-key keyboard with big color OLED screens. The price of the

keyboard is $100 until April 2, 2006. We are looking forward to receiving a

fresh lot of the keyboards ready for shipment on May 15. We are planning to

give you the opportunity to pre-order the keyboard at our online store this

week

P. S. As regards the full-fledged Optimus keyboard, we still expect to

obtain its samples by the end of this year. Production is slated for next

year. But before that, we are planning to make another model, of which you

will be immediately notified."

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

πλάκα στην πλάκα, τόσο καιρό που μας πιπιλάει το κεφάλι, στο τέλος θα τα σκάσουμε τα 300 ευρά για keyboard (διακοσμητικό βέβαια, δεν θα το πατάμε).

Είσαι σοβαρός;

300 keyb και θα το πατάμε κιόλας;

Δεν είσαι με τα καλά σου μου φαίνεται.

(η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να έχω κάπου μία κρυφή κάμερα που να καταγράφει την ολιγόωρη-άντε ολιγοήμερη-συμβίωση του Zarra - αλήθεια που χάθηκε αυτός; - με τον εν λόγω περιφερειακό)

:p

Link to comment
Share on other sites

τα 300e τα δίνουμε, αρκεί να μας παρέχουν και ηρεμιστικά ώστε να μην ξεσπάσουμε καμιά φορά πάνω σε αυτό το πληκτρολόγιο...:hehe:

btw, μάγε! (wizard!), τα κουμπιά (εικονίδια τέλος πάντων) που βλέπεις και είναι από mac, είναι από προγράμματα για mac (π.χ. photoshop κλπ κλπ). ’μα δεις έχει και εικόνες από το πληκτρολόγιο, την ώρα που παίζει το quake (νομίζω...ένα παιχνίδι windows τέλος πάντων)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι καμια φοτοσοπια το ολο πραγμα για τσιμπησουν φραγκα απο τα πρι-ορντερ??

Δεν ξερω αλλα μου φανηκε λιγο παραξενο το ι-σοπ τους.Ουτε μια πιστοποιηση ασφαλειας να εχει,ουτε τιποτα,δινεις την πιστωτικη σου και κανεις προσευχες.

Και ειναι και ρωσσοι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

:OT:

Τελικά δεν είμαι ο μόνος... Μήπως σας βρίσκονται 2 ποδαράκια για M$ Natural multemedia keyb??? :help:

:OT:

Xαχα, τώρα το είδα. Και εσύ το έσπασες ε? Εμένα στο Trackmania έσπασε το ρημάδι μαζί με τα νεύρα μου :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 11 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.