Jump to content



Πόσα watt τρώτε;


Makis Hourdakis

Τι κατανάλωση έχετε; (80% φορτίο)  

221 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 09:24]

Ψάξε στο google EG851AX+efficiency .

δεν το είπα επειδή έτσι μου ήρθε, αλλά έτσι έβγαλαν τα online :p

Όταν το δω στην λίστα του 80+, τότε θα συμφωνήσω.

Έδωσα link από δοκιμή. Περιμένω το δικό σου :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από tristeno

Έδωσα link από δοκιμή. Περιμένω το δικό σου :D

Έτσι το έβγαλαν τα online shops βρε, αν το ψάξεις στον γούγλη.

Το review που έδωσες γράφει: it's also very efficient, averaging 80 per cent at full load, το οποίο δεν αρκεί από μόνο του(εκτός και αν τα καταφέρνει να διατηρεί το 80άρι και στο 20, 50 %) για να το βάλει στην λίστα του 80+. Επίσης στο ίδιο review, τα αποτελέσματα του Enermax EG701AX είναι λίγο απογοητευτικά, οπότε σαν εταιρία δεν έχει την ίδια ποιότητα στα προϊόντα της, με βάση το συγκεκριμένο review πάντα.

Anyway, δεν ξέρω αν έχει νόημα να συνεχίσουμε αυτήν την κουβέντα μιας και δεν νομίζω να ενδιαφέρει κανέναν :)

Link to comment
Share on other sites

80% = 340w σε max post stable καταστασεις....... tagan 580 easycon

Υ.Γ. Οθόνη+ηχεία δεν επιβρινουν το τροφοδοτικο

Το μόντεμ εαν ειναι εξωτερικο το τικαρετε εαν ειναι εξωτερικο το βαζετε στα usb.... :flower:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι αραγε δεν μου φτανει το PSU μου οταν benchαρω; :p

Εδω ειμαι στο περιπου σε 100%,εχωντας υπολογησει τις 7800 σε SLI μονο με overclock,χωρις τα voltmods και τους Raptors σαν CSCI 10000rpm.

Και βεβαια το CPU@3450Mhz/1.72volt

post-407-1416072403,9038_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

375 με chieftech360...σιγα μη τα πιασει ποτε...Εχω κονομισει ενα μετρητη (ρολοι)...Λεω τισ επομενεσ μερεσ να το παρεμβαλω στο καλωδιο τροφοδοσιασ και να μετρησω πραγματικη καταναλωση, ενδιαφερον,ε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.