Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Aντιεπαγγελματιες οσο δεν παει!ελεος!καλα η ati γιατι δεν πληρωνει καμια αλλη εταιρεια να της φτιαξει οδηγους??αφου οι προγραμματιστες της ειναι ασχετοι εντελως!

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παααααρα πολλους μηνες τωρα με μια 4850 δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με drivers.ειτε βαζω χυμα απο πανω ειτε βαζω μετα απο unistall/sweeper ειτε οτιδήποτε no problem.

τους πρωτους μηνες κυκλοφοριας της σειρας 4ΧΧΧ και σε Xp ειχα κατι προβληματα..πλεον ησυχια

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παααααρα πολλους μηνες τωρα με μια 4850 δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα με drivers.ειτε βαζω χυμα απο πανω ειτε βαζω μετα απο unistall/sweeper ειτε οτιδήποτε no problem.

τους πρωτους μηνες κυκλοφοριας της σειρας 4ΧΧΧ και σε Xp ειχα κατι προβληματα..πλεον ησυχια

Ναι βρε, πώς να έχεις πρόβλημα. Το beta testing της σειράς 4xxx τελείωσε, τώρα είναι στην σειρά 5xxx.
Link to comment
Share on other sites

παιδια κοιταξε λιγο την εικονα! να τονισω πως την εβγαλα με fraps και στο ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΟΡΘΟΓΩΝΙΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ. ΕΤΡΕΞΑ FURMARK ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΤΙ ΙΔΙΟ.. WTF?

iw4mp2010012904055573.png

Link to comment
Share on other sites

Στους 10.2 κ 10.3 θα υπαρξουν σημαντικες διαφορες.. http://twitter.com/CatalystMaker

Διαφορες ξεδιαφορες το θεμα ειναι να φτιαχνουν σταθερα drivers.

Τι να τις κανεις τις "διαφορες" αμα τα drivers τους ειναι μεσα στα bugs και τα παιχνιδια δεν δουλευουν σωστα.

Ακομα και αυτο το λαθος που κανανε εν ετη 2010 να βγαλουν επισημα drivers που δεν αναγνωριζεται σωστα η εκδοση τους ειναι αισχος.

Εντελως αντιεπαγγελματικο απο την μερια τους

Θα πρεπε να ριξει μερικες απολυσεις η ΑΤΙ στο driver department της και να να προσλαβει καλυτερους προγραμματιστες

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

5870|XP Pro|10.1 ¨ολα κομπλέ 1ο boot, μετά το reset συνουσιαστικε ο Δίας... πάμε για safe mode, unistall και πάλι απο την αρχή...

Δεν μου αρέσει να ρίχνω λάδι στη φωτιά, αλλά..... ο uninstaller της ΑTi δεν τρέχει σε safe mode :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έβαλα τους 10.1 αφου βέβαια crasharan στο install. Επρεπε να βγάλω τους παλιούς τελείως, restart και μετά απο την αρχή.

ΟΚ δουλεύουν στο μενου λέει 9.12 βέβαια αλλα τι να πείς...

Link to comment
Share on other sites

Aρα με αυτα που διαβαζω, μιας και δεν φαινεται να δινουν και καμια ιδιαιτερη διαφορα στις επιδοσεις, μενω οπως ειμαι με τους 9.12 που δεν εχω κιολας κανενα απολυτως προβλημα!:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.