Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Παιδες τα profiles θα ειναι καθε μηνα προεγκατεστημενα στην εκαστοτε εκδοση των Catalyst,

βεβαια θα υπαρχει και ξεχωριστο αρχειο με τα profiles το οποιο θα ενημερωνεται κατα την διαρκεια των μηνων και οσο βγαινουν καινουργια παιχνιδια!

Τωρα για το που ειναι ειναι αλλο θεμα προσωπικα δεν μπορω να το ψαξω εχω 1 καρτα μοναχα.

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω μια 4850, υπάρχει περίπτωση να δω καμιά βελτίωση ή τσάμπα κατεβάζα τους πιο καινούριους κάθε φορά;

Το beta testing εχει τελειωσει εδω και καιρο για την 4850 :tomato:

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθω να εχω tearing ακομα και στα windows.

Δεν ξερω αν φταινε οι drivers ή πχ καλωδιο/monitor.

Δυστυχως εχω μονο ATi καρτες διαθεσημες για δοκιμες.:nothing:

Χρησιμοποιώ το D3DOverrider για τον ίδιο λόγο.

Link to comment
Share on other sites

4870 Χ2, W7 x64, με τους 10.2 δεν έχω θέμα στα παιχνίδια, αλλά όταν βλέπω DVD/HD μαυρίζει η οθόνη κατά διαστήματα και επανέρχεται (Display driver amdkmdap stopped responding and has successfully recovered.)

Έβγαλα το profiles να δω μπας και...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πριν απο καθε νεο driver κανω uninstall με 2 προγραμματα (Driver Sweeper / Driver Cleaner) σε safe mode και δεν ειχα ποτε προβληματα. Μου παιρνει λιγο παραπανω σε χρονο αλλα ολα δουλευουν ρολοι μετα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω πριν απο καθε νεο driver κανω uninstall με 2 προγραμματα (Driver Sweeper / Driver Cleaner) σε safe mode και δεν ειχα ποτε προβληματα. Μου παιρνει λιγο παραπανω σε χρονο αλλα ολα δουλευουν ρολοι μετα.

Παντως εγώ μια φορά που το έκανα με driver cleaner, τα μαμησε όλα και ψόφησε μετά :p Έκανα system restore για να στρώσει...

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ μια φορά που το έκανα με driver cleaner, τα μαμησε όλα και ψόφησε μετά :p Έκανα system restore για να στρώσει...

Και εμενα τα ιδια μου εκανε το driver cleaner!

Εμενα η 10.2 δεν μου κανουν instal με τιποτα!!! Eιμαι με τους 8.703 ...

Link to comment
Share on other sites

Με 9.12 Χοτ-φιξ εδώ...

Με safe mode, δεν μπορώ να κάνω unistall to CCC γιατί δεν ξεκινάει κάν το setup ... (για κάποιο λόγο κάτι του κόβει το safe mode), οπότε για Unistall, drivers μόνο, μετά Driver Sweeper, και στο reboot, unistall to CCC (normal mode), και πάλι Sweeper, ρεσταρτ και είμαστε οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγώ μια φορά που το έκανα με driver cleaner, τα μαμησε όλα και ψόφησε μετά :p Έκανα system restore για να στρώσει...

Ακόμα θυμάμαι το code 43 error που μου πεταγε μετά την χρήση του cleaner ,και δεν δεχότανε κανέναν driver έπειτα.Δεινοπάθησα κανα 4ωρο για το συνεφέρω και στο τσακ πριν το format...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.