Jump to content



The nVidia ForceWare Driver Thread


Recommended Posts

Σε 3dmark06 οι πιο γρηγοροι για 9800GX2 που εχω δοκιμασει ειναι οι 174.70

Οι τελευταιοι 174.74 ειναι οντως περίεργοι... Δεν ξέρω στο Quad SLi τι παιζει με αυτούς, αλλα θα τους δοκιμάσω συντομα και εκει...

Εκτως 3dmarks εχεις παρατηρησει βελτιωση με τους .74 σε Games? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

με 9600gt τους δοκιμασε κανεις?

Αν αναφερεσε στους 174.74 ναι εγω.

Σε Vista 32bit λειτουργουν αψογα.

Με τους προηγουμενους κανανε κατι κολληματα(δεν ξερω ως να τα περιγραψω αλλα ηταν οπτικα οχι λειτουργικα) στο Crysis.

Και 1-2 σκαλωματα λειτουργικα σε διαφορα παιχνιδια που μου ειχαν συμβει και τα "σωσανε" τα vista δεν μου τα ξαναεβγαλε.

Οσο για score σε 3dmark δεν εχω να δωσω.Τουλαχιστον ακομα

Link to comment
Share on other sites

Αν αναφερεσε στους 174.74 ναι εγω.

Σε Vista 32bit λειτουργουν αψογα.

Με τους προηγουμενους κανανε κατι κολληματα(δεν ξερω ως να τα περιγραψω αλλα ηταν οπτικα οχι λειτουργικα) στο Crysis.

Και 1-2 σκαλωματα λειτουργικα σε διαφορα παιχνιδια που μου ειχαν συμβει και τα "σωσανε" τα vista δεν μου τα ξαναεβγαλε.

Οσο για score σε 3dmark δεν εχω να δωσω.Τουλαχιστον ακομα

Αυτό ήθελα να μάθω,για τα κολληματάκια που κάνανε οι παλιοί στα vista,τους έβαλα κ εγώ και έχω δεί ήδη διαφορά ακόμα και στο περιβάλλον των vistaX32!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

για πε έναν.

Για πολλούς λόγους μπορεί να μην τους βγάλει..μπορεί για bug σε κάποιο συγκεκριμένο παιχνίδι.

Δεν χάνεις τπτ να μην τους δοκιμάσεις και να δείς να σου κάνουν προσωπικά εσένα

Link to comment
Share on other sites

για πε έναν.

Δεν ξέρω κάποιον για να τον κατονομάσω. Κυριολεκτώ όταν λέω για "άγνωστους" λόγους.

Δεν χάνεις τπτ να μην τους δοκιμάσεις και να δείς να σου κάνουν προσωπικά εσένα

Πιθανώς αν κάτι δεν πάει καλά να χάσω την ησυχία μου και αρκετό από τον super πολύτιμο ελεύθερο χρόνο μου. Πάει καιρός που η "εξερεύνηση" στο PC δεν είναι εφικτή λόγο υποχρεώσεων.

Link to comment
Share on other sites

To χειρότερο που μπορεί να συμβεί είναι να χρειαστεί να μπείς σε safe mode και να τους ξυλώσεις.

Αλλά άμα τους έχουν δοκιμάσει κάποιοι και δεν έχουν προβλήματα δεν βρίσκω τον λόγο που να μην τους βάζεις.

Απ το να μένεις στους 169,25 ας πούμε, που και αυτοί είναι buggαρισμένοι,καλύτερα να δοκιμάζεις καινούργιους.

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε τώρα... πήρα 8800GTS και το μόνο που έπαιξα ήταν το STALKER, το Crysis και το CoD4. Όπως πριν αρκετά χρόνια που έλιωνα για κάμποσα χρόνια με flight simulators και όταν αγόρασα joystick σταμάτησα να παίζω - μαχαίρι! Anyways, σε κανένα κενό μπορεί να κάνω update.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.