Jump to content



Παρουσίαση Asus Commando 965


obijuan1983

Recommended Posts

Δεν έχω μνήμες που να πάνε πάνω απο 500 εύκολα...

Την GTS την πήρα ~360 λόγω ενός παιδιού που δουλεύει στο μαγαζι οπότε νομίζω είναι καλή η τιμή...

Τώρα δοκιμάζω 7Χ475...

post-3721-1416073001,5202_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από obijuan1983 [Σήμερα, στις 13:10]

Έχεις να μου δώσεις μνήμες να το τεστάρω;:rolleyes:

Πάντως τα 500 τα έχει άνετα χωρίς καμία παρέμβαση...

Τώρα στα 3600 με 4-4-4-12 είναι 15sec πιο κάτω απο οτι με 5-5-5-12...

Προθερμανση του κανεις ε? Σωστος ο κομαντο. Καλοριζικος φιλε. Η ποιοτητα ειναι εμφανής. Μου αρεσει παρα πολυ το socket,πολυ προσεγμενο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983 Εχει τέτοιον διαιρέτη και δεν τον είδα;
Έχουν συνήθως τα 965/975 (γράφεται σε μερικά βιος σαν 400Mhz). Τώρα αν δεν υπάρχει τέτοιο option στο ΒΙΟS ... δεν γράψε λάθος στο παραπάνω ποστ μου.
Link to comment
Share on other sites

Aγόρασα και εγώ μία Commando...

Πολύ εντυπωσιακή εμφανησιακά αλλά και πλούσια ρεύματα στο BIOS και επιτέλους το cold boot εξαφανίστηκε.

Το μόνο που με χάλασε είναι το Vdroop...:(

Πάντως με μαμά ρεύματα μπούταρε στα 500,για πιο πάνω δεν μπορώ να δοκιμάσω γιατί με κόβουν οι μνήμες....

@obijuan

Όταν το άφησα στο auto έδινε μόνο του ρεύματα,οπότε έβαλα manual τα default...

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν εννούσα αυτό ακριβώς είναι και 6 το πρωί συγχωρήστε με:p Ήθελα να πώ ποια η βασική διαφορά στις δυνατότητες στο o/c, τι παραπάνω προσφέρει η Striker απο την commando, ας απαντήσει κάποιος που ξέρει γιατί με τρώει η περιέργια :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ReaperX [Σήμερα, στις 04:25]

Aγόρασα και εγώ μία Commando...

Πολύ εντυπωσιακή εμφανησιακά αλλά και πλούσια ρεύματα στο BIOS και επιτέλους το cold boot εξαφανίστηκε.

...that is good news...:) :) .....obijuan1983 επιβεβαιωνεις και συ οτι δεν εχει cold boot...γιατι αν οντως ειναι ετσι την χτυπησα λεμε...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από HellhammeR [Σήμερα, στις 06:18]

Ναι δεν εννούσα αυτό ακριβώς είναι και 6 το πρωί συγχωρήστε με:p Ήθελα να πώ ποια η βασική διαφορά στις δυνατότητες στο o/c, τι παραπάνω προσφέρει η Striker απο την commando, ας απαντήσει κάποιος που ξέρει γιατί με τρώει η περιέργια :innocent:

βασικα ειναι το 2χ16 sli

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.