Jump to content



Παρουσίαση Asus Commando 965


obijuan1983

Recommended Posts

  • Replies 245
  • Created
  • Last Reply

1,72 εδωσα απο bios για να παω 4ghz..

αλλα εχω 6400 εγω..και χρειαζεται 1,55 για 3600+ mhz

Για stable καταστασεις ειναι πολυ το 1,72.Μετα απο ενα σημειο και μετα εβλεπα να καθυστερουσε ΟΛΟ το μηχανημα οταν εδινα τερμα ρευματα..

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον 'Mόρτη' από πάνω για το pencil mod!!!:)

Eπιτέλους το κατάφερα.1,4625ν απο Bios και στα Windows 1,44ω idle -load:flower:

Υ.Γ @mortiwboy η μητρική σου κάνει θόρυβο στο load(εννοώ ένα είδους τσίριγμα...);

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anthis

Το θέμα είναι να πας και πιο πάνω από 500sfb... Πήγαινε αν γίνεται στο διπλάσιο του 266..

522 δηλαδή... Αυτό και αν είναι υπερχρονισμός...

ελπίζω να έχω σήμερα-αύριο τη δικιά μου...

έχοντας 563 στην p5b μαλλον απογοήτευση θα είναι τα 522... με 600 συμβιβάζομαι:p:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Voudas

ελπίζω να έχω σήμερα-αύριο τη δικιά μου...

έχοντας 563 στην p5b μαλλον απογοήτευση θα είναι τα 522... με 600 συμβιβάζομαι:p:P

Voodas πια εκδοση της P5B εχεις και χτυπησες τοσο μεγαλο Fsb?Out of the box ποσο χτυπησες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από petros@idk$

Voodas πια εκδοση της P5B εχεις και χτυπησες τοσο μεγαλο Fsb?Out of the box ποσο χτυπησες?

dlx rev δε ξέρω, έχει φύγει...

κάπου 530 νομίζω πριν τα μοντς, εγώ έτοιμη την πήρα έτσι 2ο χέρι...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τώρα το είδα όταν είπα 522 δεν ε'ιπα οτι μέχρι εκεί πάει...Είπα στον Anthis προσωπικά δεν το χρειάζομαι το μεγάλο FSB λόγω 9 multi... οπότε 9*522=4,7 δεν πρόκειται να τα δώ...

Η μητρική λοιπόν για να μην παρεξηγούμαστε δεν ξέρω πόσο πάει πάνω απο 500 εμένα εκεί με τερματίζουν οι δικές μου μνήμες αλλά μέσα στην βδομάδα θα δοκιμάσω με καλές για να σας πω και Max FSB

Ως τώρα λοιπόν 500FSB με όλα Auto:T:

Kαι πολύ χαρούμενος που δούλεψε το Pencil Mod:upside: :upside: :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Ρε σεις τώρα το είδα όταν είπα 522 δεν ε'ιπα οτι μέχρι εκεί πάει...Είπα στον Anthis προσωπικά δεν το χρειάζομαι το μεγάλο FSB λόγω 9 multi... οπότε 9*522=4,7 δεν πρόκειται να τα δώ...

ναι το κατάλαβα, εγώ απλά απάντησα ότι το 522 δεν είναι δα κ τόσο φοβερό...

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα, οποτε μπορω να παιξω 520χ7......? To mod θελει καποια "συντηρηση" ?

Δηλαδη πρεπει να βαζουμε καθε λιγο και λιγακι μια στρωση μολυβιου ;

Γιατι αυτο ειναι προβλημα νομιζω..Να ζεις με το αγχος...Απαραιτητα με μολυβι πρεπει να κανουμε την δουλεια ? Να βρουμε μια αντιστασουλα ανοιστιχη των Ohm που θελουμε και να την ενωσουμε ; Για να ειναι κ μονιμο ; Ειμαι ασχετος πανω σε αυτο το θεμα και γιαυτο ρωταω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.