Jump to content




GoMaR

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Savio [Χθες, στις 21:37]

το έτρεξα σε demo...

πέραν των καταπληκτικών γραφικών ...μία εντυπωσιακή μπαρούφα!

πάσχει από κακό gameplay (χειρισμός επιεικώς ΓΤΠ).

καθαρά προσωπική μου άποψη.

Ειναι μερικά πράγματα που τα καταλαβαίνεις με την πρώτη ματιά... Και εμένα η πρώτη εντύπωση με έχει σημαδέψει... Δεν μου έκατσε ποτέ καλά στο μάτι...

Link to comment
Share on other sites

Eιχα και εγω την ατυχια να το παιξω...Χωρια το κολλημα και την πικρα που πηρα ο χειρισμος ειναι για....Αμα ο χειρισμος με ικανοποιει να τα βρασω τα γραφικα και τους ηχους αυτα ερχονται παντα δευτερα σε ενα racing παιχνιδι...το ιδιο μηραιο λαθος με τα τελευταια nfs.Πολυ γραφικα και κακο για το τπτ.Γι αυτο LFS και παλι LFS που αποδεικνυει οτι οπου υπαρχει μερακι βγαινουν αξιολογα αποτελεσματα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Κι εγώ έτσι έλεγα. Αλλά το retail είναι η μέρα με τη νύχτα, και σε απόδοση και σε gameplay.

τότε το demo τους δεν εκπληρώνει τον σκοπό του...να με κάνει δηλ να πάρω το full.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 17:05]

Ναι βρε.

πλακα μας κανεις ? δειχνει οτι εχει πολυ θεμα...πως το καταφερες τοσο γρηγορα?

πιος εισαι ο Ari Vatanen? :hehe:

προφανως για το career μιλας....εχει οντως pikes peak?

Link to comment
Share on other sites

παντως η 8800 δεν δειχνει να πτοειται απο το dirt σε ultra settings κραταει σταθερα απο 40 εως 50 frames..μαλιστα πολλες φορες κανει ενα frame lock στα 45...παντως τα γραφικα του dirt ειναι απιθανα σε καποιες πιστες...

2004677957324054677_rs.jpg2004665403067598342_rs.jpg

2004665722621528512_rs.jpg2004694544309252205_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Χθες, στις 18:10]

παντως η 8800 δεν δειχνει να πτοειται απο το dirt σε ultra settings κραταει σταθερα απο 40 εως 50 frames..μαλιστα πολλες φορες κανει ενα frame lock στα 45...παντως τα γραφικα του dirt ειναι απιθανα σε καποιες πιστες...

γιατι ανάλυση μιλάς?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ειναι το game. Εμενα ακόμη μου αρέσει. Πάντα βεβαια με helmet camera.

Με την καμερα εξω απο το αυτοκινητο χανει πολύ.

Αν και το έφτασα στο 100%. Ακόμα τρεχω...έχει αντοχή στο χρόνο. Έχει πολλές πιστες και events, και πάντα υπάρχουν περθώρια βελτίωσης χρόνων.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.