Jump to content



S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

ABC με τα 1000,εγω το ξαναεβαλα να το τερματισω μονο και μονο για το Mod αυτο,το blowout wave τα σπαει λεμε,να εισαι σε μαχη και να γινεται αυτο,ετυχα στο army warehouse 5 waves στη σειρα,ετρεχα να κρυφτω στα τυφλα μπας και δε με σκοτωσουν,ζαλαδες.διπλη εικονα,τρεμουλο,radiation,τυφλωση για μερικα δευτερα.

Link to comment
Share on other sites

το προβλημα με το dynamic lighting λυθηκε..

απλος επρεπε να βαλω στις ρυθμισεις της καρτας τα aa να ρυθμιζεται απο την καθε εφαρμογη.

Τα mods τα εβαλα αλλα δεν ξερω αν λειτουργουν..:o

Χρειαζετε τπτ αλλο εκτος απο να βαλεις τα αρχεια στο directory του παιχνιδιου κ να αλλαξεις στο fsgame.ltx μια επιλογη απο false σε true??

Link to comment
Share on other sites

@Reaper Βαλε μονο το ABC mod συμφωνα με τις οδηγιες που λεει,οταν τελειωσεις το πρωτο quest με του Fox τοτε ενεργοποιειτε,στο πρωτο blowoun wave θα το καταλαβεις,οπως και με τα τερατα που θα εμφανιστουν στο Cordon τα οποια εχει μερικα νεα,αλλα απο μετεπειτα πιστες καθως και το Inventory απο τους trader εχει πολλα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια μια βοηθεια θελω στην αποστολη που ειναι στο Dark Valey...εχω παρει τα documents που θελει ο τυπος στο bar...αλλα δεν προλαβα να παρω το δευτερο κλειδι απο τον borow γιατι τον καθαρισανε..τι να κανω?

Να την ξανακανω απο την αρχη η να τα παω στο bar κ να συνεχισω?

Παιζει προβλημα αν δεν παρω το κλειδι?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι τοσο δύσκολο το παιχνίδι ή εγω ειμαι πολυ άχρηστος?? :cry:

Κάπως πολυ εύκολα με σκοτώνουν κ μου εχουν σπάσει τα νεύρα μήπως τα mods που αναφέρω πιο πανω αυξάνουν την δυσκολία του παιχνιδιού??

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή καθότι είσαι άπειρος όντως το σημάδι του παιχνιδιού είναι λίγο ότι να ναι και πρέπει να είσαι αρκετά προσεκτικός στις συμπλοκές. Αργότερα όμως και εσύ σαν παίχτης θα αποκτήσεις άλλο "feeling" και το παιχνίδι καλυτερεύει τις πιθανότητες για headshots κτλ. ενώ έχεις και καλύτερο armor το οποίο σε κρατάει περισσότερο ζωντανό.

Πάντως σε συμβουλεύω να μην αποθαρρυνθείς και να το παίξεις - η ατμόσφαιρά του είναι μοναδική imo.

Link to comment
Share on other sites

Μα...

1) Κανείς δεν εκθειάζει το STALKER για τα γραφικά του, μπορεί να είναι βαρύ μεν αλλά σίγουρα έχουμε δει και καλύτερα γραφικά.

2) Με τίποτα όμως δεν το λες και άσχημο - έχει πολύ ωραίες σκιάσεις και αυτή τη "μουντίλα" στη χρωματική παλέττα που του δίνει ατμόσφαιρα.

3) Σε όσους άρεσε, δεν ήταν τα γραφικά που τους τράβηξαν. ’λλωστε τα καλύτερα παιχνίδια αν δεις, σε οποιαδήποτε κατηγορία, έχουν καλούτσικα έως και κάτω του μετρίου γραφικά για την εποχή που βγήκαν ;)

Link to comment
Share on other sites

καλο ηταν το σταλκερ εως πολυ καλο..εμενα παντως με κρατησε σε σημειο να το τελειωσω.....και μαλιστα μαλλον θα το ξαναρχισω ισως με καποιο mod θα δειξει...εαν δεν ειχα το GRAW2...θα το χα ξεκινησει παλι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 20:03]

2) Με τίποτα όμως δεν το λες και άσχημο - έχει πολύ ωραίες σκιάσεις και αυτή τη "μουντίλα" στη χρωματική παλέττα που του δίνει ατμόσφαιρα.

Συμφωνώ, ειδικά όταν πας σε ραδιενεργό περιοχή είναι αρκετά καλό...πάντος προσπαθώ να το συνηθήσω και να μπώ λίγο στο ''πετσί'' του ρόλου. :nuke:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

καλο ηταν το σταλκερ εως πολυ καλο..εμενα παντως με κρατησε σε σημειο να το τελειωσω.....και μαλιστα μαλλον θα το ξαναρχισω ισως με καποιο mod θα δειξει...εαν δεν ειχα το GRAW2...θα το χα ξεκινησει παλι..

Τα πρώτα υπόγεια ήταν...απίστευτα...:D

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έκανα κατι benches την καρτα με ενα time demo που ειχα βρει με ή χωρίς o/c στην καρτα και cpu και μετά το απεγκατεστησα...:D Προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου. Πολυ καλυτερο το GRAW2 , που αρχιζω και γίνομαι θανατηφόρος :nuke: :nuke: :nuke: :shifty:

Link to comment
Share on other sites

εγω μολις το ξεκινησα παλι..τελειωσα το GRAW2 ...και ξεμεινα ενω ολιγοις....:hehe:

παντως δεν ξερω τι λετε εμενα μου αρεσουν πολυ τα γραφικα του..

ποτε βγαινει το expansion εχουμε κανα νεο?

2005318018362351824_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.