Jump to content



S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernoby:πείτε τα όλα


HotPeanut

Recommended Posts

Είμαι σε ένα υπόγειο εργαστήριο που λέγεται Χ16 έκει με τα ζομπι αν θυμάστε. Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να βρώ ένα μυστικό τούνελ για να βγω έξω...παίζει να θυμάται κανένας veteran stalker από εσάς? :...:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοεις το εργαστηριο στο Yantar Lake,στο τελευταιο επιπεδο που εκλεισες το τελευταιο μηχανισμο για τα PSI Emissions εχει μια μικρη σκαλα και κατι κουτες πανω πανω,πας απο εκει,οταν φτασεις στο τελος σε ενα αδιεξοδο δωματιο μεγαλο,στο τελος του δεξια πλευρα εχει μια τρυπα στο πατωμα,απο εκεις ειναι το τουνελ που βγαινεις εξω.

Link to comment
Share on other sites

Eνα απο τα πιο ολοκληρωμενα Mod που δοκιμασα και αλλαζει προς το καλυτερο το παιχνιδι.

Εγω εχω το Evo Blue Εxoskeleton,σαν αυτο που λες,αλλα πιο τουμπανο και φωσφοριζει μπλε χρωμα,80000 εχει αλλα μονο μεσα στο mod (μεσα στο Mod εβαλαν στολες που υπαρχουν σε npc αλλα δε μπορουσε να τις παρει ο παικτης,ενα ξερω το blowout wave μαμαει=τυχαιες+ακανονιστες εκρηξεις του αντιδραστηρα με διαφορες συνεπειες)

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό δεν είχα βάλει ποτέ το static lighting και με την wide οθόνη στα 1680x1050 ήμουν μεταξύ φθοράς και αυθαρσίας (βλ. 20-35 fps). Το έβαλα και απογειώθηκαν τα frames σε 80-120. Μεγάλη διαφορά! Και με τόσο "αέρα", fullαρα και τα υπόλοιπα quality settings στο max και είμαι ...jet!

Link to comment
Share on other sites

Είπα να το ξεκινήσω και γω .... δεν μπορώ όμως να παίξω πάνω από πέντε-επτά λεπτά και με πετάει εξω στο desktop χωρίς ένδειξη σφάλματος/ Εχω Vista32 και δεν ξέρω τι φταίει. 2GB μνήμη να είναι λίγα????!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.